"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 67 тема

  • 40 459
  • 738
# 360
Аз, такова... Rolling Eyes да се оплача, липсва ми Фатма.......леко с доматите newsm43 #Splat #Splat #Splat
Нещо така, няма ли да направи някой скеч Mr. Green, тя така хубаво ги умее Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 361
Тази продукция по кое ТВ ще се излъчва-булгаристанска или туркистанска? newsm78
Коя посуда ще се рекламира -порцелан,кристал ,тенджери,гювечета и т.н. Joy Joy Joy

   Тази вечер започвам с автомобилите. Мисля, че на мъжете ще им ходи по едно мазерати. newsm78



Виж целия пост
# 362
Аз, такова... Rolling Eyes да се оплача, липсва ми Фатма.......леко с доматите newsm43 #Splat #Splat #Splat
Нещо така, няма ли да направи някой скеч Mr. Green, тя така хубаво ги умее Joy Joy Joy

  В 45 - та я има, но не припада. Peace Пържи халвата за Хюсеин.



а Пелин плаче за него

Виж целия пост
# 363
Тая Пело е много смахната да плаче за Хю Tired
Виж целия пост
# 364


https://youtu.be/oyYpb8dili8
Виж целия пост
# 365
Сабинка Hug
за дамите предлагам
Виж целия пост
# 366


Честит рожден ден, Селфи!  Hug

Все така весела и позитивна, да ти се нареждат нещата както ги кроиш! 

И подскочила е Фатма, за всички, които я пожелаха...



Приятна и плодотворна вечер на творческия и техническия колектив на КПА -2!
                                                   От техните феновете
Виж целия пост
# 367
Ха,ха, Линка е мой човек Wink Peace
Виж целия пост
# 368

Много рядко ми харесват фенските клипове, но този... е страхотен! Браво на автора, лайкнах го в канала!
Виж целия пост
# 369
Ха,ха, Линка е мой човек Wink Peace

Още нещо от архивите, специално за теб!

Виж целия пост
# 370
Сабинка Hug
за дамите предлагам


  Дамите засега са две. Ще помислим и за тях. Thinking А другото просто го окомплектовах.


Виж целия пост
# 371


Виж целия пост
# 372
Привет диамантчета

Благодаря на РИНКА, ЧУДЕСНАТА ЧЕТВОРКА, ВАРНА, МАЯ и всички помощници в преводите, информацията и веселия закачлив тон в темата.  ОТМОРЯВАЩА!!!!!
Аз като ЕТИ съм само зрител и то фен -зрител. Всичко ще харесвам Joy Само не ме карайте много да плача newsm45

 Благодаря ви за толерантната тема newsm51  love001


СЕЛФИ,

                                                           
Виж целия пост
# 373

Виж целия пост
# 374

Съгласна със спойлера. Няма трей. Само сравняват двете кара:




С това сравнение направо станах така  #Crazy! Откъде знаете,че ще има продължение на КПА -2 и това след колко години ще е във времето? Thinking Ми те,много стари и грозни ще се женят брадатото ченге и бижутерката?! Naughty Ей,много тъпи и алчни ще излязат сценаристките и продуцента. Ако има продължение поне да е със сегашните главни актьори състарени с грим,а не с тези грозноватите!  Naughty Направо ще плашат бабите и децата,а и по-добре е сватбата да е сега,а не след 10-15 години. Няма да ражда богаташката на 50?! Баси извращението! #2gunfire  Направо ги е сдухал живота ГГ! Peace Ще е голяма грешка това продължение!!! Naughty Със сигурност няма да го свалям и нося на бабето,дори и да ми се сърди. bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия