Сюжетът ще е свързан с наследниците на сегашните ГГ.
Ако е ваша шега ОК.
Щом става въпрос за наследници,действието в 2070-та ли ще е и защо сте избрали толкова грозни актьори да играят децата им?
Мислех ви за по-големи естетки!
към 2040 сме се прицелили 
Само да не се улеете и да заприлича на Дързост и красота по продължителност
Все пак сменете децата им с по-красиви актьори. Не съм спец,ама не ми се вярва такава красива двойка да има чак толкова грозни деца!

ще се загуби в темата и няма да знае гледаме ли един и същи сериал.




Аааа не
, и аз искам да участвам в дизито!
- да ги просветля за музиката на северните им съседи. Пък вместо “Хаберлер“- ще им чета одите на Шо и мойте щуротии. И рекламния блок:







[/quote]
Шантава работа... Ама четях нещо за празнуване на Бахамите
и ей на... или

естесвено, че трябва да има и критици 


(само 1,7 - 2,0 млн. $), но... за да не демонстрират излишни финвъзможности

Препоръчани теми