"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 67 тема

  • 40 459
  • 738
# 375
КПА-2 е продуциран  от съфорумките тук Simple Smile
Сюжетът ще е свързан с наследниците на сегашните ГГ.
Виж целия пост
# 376
КПА-2 е продуциран  от съфорумките тук Simple Smile
Сюжетът ще е свързан с наследниците на сегашните ГГ.

 Хептен се обърках?!  #Crazy Ако е ваша шега ОК.  Wink Щом  става въпрос за наследници,действието в 2070-та ли ще е и защо сте избрали толкова грозни актьори да играят децата им? Thinking Мислех ви за по-големи естетки! Peace
Виж целия пост
# 377
Тим Grinning към 2040 сме се прицелили  Wink
А объркването се е получило, защото ни четеш на верев  Joy
Виж целия пост
# 378
 Joy Joy JoyСамо да не се улеете и да заприлича на Дързост и красота по продължителност Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 379
Вярно е,че я карам по диагонала,но гледах тренировките на Ф1 от Барселона,а в момента и тениса,та затова правя леки грешки. Peace  Все пак  сменете децата им с по-красиви актьори. Не съм спец,ама не ми се вярва  такава красива двойка да има чак толкова грозни деца! Hug
Виж целия пост
# 380
Глей ся Tim-W05, даже и не си разбрал, че не сме сложили снимки на актьорите, объркването ти идва от тази снимка, която е от друг сериал и няма общо с нашето отроче КПА-2, който е изцяло продуциран, режисиран и сниман от нас  Grinning
Ми четете бе Петрова! /това е от един виц, който ще разкажа по-късно, че не съм си приготвила червената точка +18/
Виж целия пост
# 381
 When a man loves a woman

Виж целия пост
# 382
ДевремитИ, пускам ви хаштага за петък вечер от сега защото през деня и вечерта ще съм offline.

#doğumgünüselfie

Скрит текст:

Селфи smile3525  newsm67 newsm59 newsm38 Two Hearts cheers








ВЕрно  познахте ,че случаен читател  newsm78 ще се загуби в темата и  няма да знае гледаме ли един и същи сериал. Joy Joy Joy #Crazy
Виж целия пост
# 383
Дороти Hug
ами, да ти, кажа трабва да се заблуди -врага, за това се говори с шифър, и кодове Joy Joy Joy Joy Joy

Да, му имам тирантите на ,ком,саря Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 384

 wavey
          И кво сИга- и аз останах май само за зрител. smile3555 Аааа не no, и аз искам да участвам в дизито! Naughty
Може ли да играя  VEFa  Mr. Green в спалнята на Лети и Яъз Embarassed-ша ма курдисат до главите си.  Mr. Green Mr. Green Ще им пускам Таркан, Ози, К Доолу и който се сетите, може и малко Лили Иванова Naughty- да ги просветля за музиката на северните им съседи. Пък вместо “Хаберлер“- ще им чета одите на Шо и мойте щуротии. И рекламния блок:
newsm18 newsm18 newsm18
Фафла „Мура“- сладката страна на нещата,
в спалнята сложете до главата,
за да не чакате в папура
за креватна физкултура.

newsm18 newsm18 newsm18

Тъдъдъм, тъдъдъдъм….

 newsm18 newsm18 newsm18
„Митертайх“-порСелан-
фин и тънък като джам,
превъзходен и най-, най-
за пИрфектния ви чай!
newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 385






За поетесите:
Виж целия пост
# 386
Привет,девремки!
Бризче,не си само ти зрител-аз още от вчера съм си заплюла мястото на този дето на всичко ще намира маану-нали знаеш,че това е най-лесното,кусури да намираш и нерви да образуваш на творците.  smile3513
Альо,продуцентките,хайде давайте окончателния състав,че да наостряме секирката. smile3533
Виж целия пост
# 387
Що бе, Селфи, тъкмо ще се получи някакси пъстро и гръндж Joy Joy Joy

Нееее, не съм Селфи, но сме от едно стадо  Joy  Joy
Аз се чудя защо е толкова весело в тая тема, а то повече от половината сме телета  Grinning[/quote]

Олеее, Хриси, извинявай  Banghead
Усетих се, ама след има-няма два часа  hahaha  smile3538 Шантава работа... Ама четях нещо за празнуване на Бахамите Joy и ей на... или
Скрит текст:
просто е от ЕГН-то Joy
Виж целия пост
# 388
Бризче Hug newsm51
Вели Hugестесвено, че трябва да има и критици Peace
Аз, сега ,като си седя и си разсъждавам, ей така.
Абе, тоя прокурор, хубаво се ,,репчи,, на Арда ,ама защо не се замисли, аджеба, че баш началника на полицията е изчезнал, а и Хю барабар с него, ми ейтака да вземе да се самосезира ,дет се вика.
Ами, тръгнал вече с колата на местопрестъплението.
Ами, и Пелин също, колко пъти си зададе въпроса ,че баш началника ,Али беше арестуван от Омер и е изчезнал, ами и тя се ,,дърли,, на Ел, била избягала, Ел, и вече тича при прокурора #2gunfire
Много ме издразни Пело, много #2gunfire #2gunfire

Виж целия пост
# 389
Приемате ли допълнения към автопарка на КПА-2?

Защото за сценаристките предлагам ето това - малко по-скромно е Wink Wink (само 1,7 - 2,0 млн. $), но... за да не демонстрират излишни финвъзможности  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия