Модни консултации - 15

  • 58 759
  • 725
# 240
Извинете ме за нахлуването, направо бях забравила за  тази тема!  Blush

Ала Бала според мен ти отиват очилата, но защо не пробваш и мааалко по-големи как ще ти стоят?

Според Вас такава подобна туника http://effetti.bg/shop/kafyava-tunika-na-sharki/ ще отива ли да се носи с мръсно бели дънки или не? Имам подобна, но ръкавите и са по-къси, стои и отлежава в гардероба, гледам че ги носят с клин, но не се възприемам, а и трябва да сваля килца за да се вмъкна в клинче и да се харесам!
Виж целия пост
# 241
Извинете ме за нахлуването, направо бях забравила за  тази тема!  Blush

Ала Бала според мен ти отиват очилата, но защо не пробваш и мааалко по-големи как ще ти стоят?
Пробвах, обаче нещо не се възприемам.
Виж целия пост
# 242
Ала Бала, очилата ти стоят добре, но на мен самият модел ми идва демоде. 
Виж целия пост
# 243
Ала Бала, пробва ли авиаторски? Нещо по разчупено....
Виж целия пост
# 244
Ала Бала отиват ти очелата, но и на мен ми
скучнеят лекинко. Цвета черен ли е или кафяв?

Моля, да си признае коя вас си беше купила oBag?
Колебая се за къси или дълги дръжки, както и м/у
тези два цвята ... за сега  Crazy
http://fullspot.bg/product/120/o-bag-city-rock.html
http://fullspot.bg/product/763/o-bag-city-apricot.html

Виж целия пост
# 245
Ала Бала, очилата ти стоят добре, но на мен самият модел ми идва демоде. 
Напълно възможно е, честно казано съм много извън модата с очилата. Например класическите авиаторски очила Рейбан толкова ми харесват, но на моето лице му придават супер опечален вид... Както и други модели, а и аз не мога без слънчеви очила, светлината ме дразни... така че ги взимам малко по необходимост, че старите ги изпуснах и се надраскаха.
Скрит текст:
А и не мога още да дам 200-300лв за очила  Embarassed

evil кафяви са
Виж целия пост
# 246
evil, аз имам oBag, кажи какви са ти притесненията?  Laughing
Виж целия пост
# 247
Ала Бала, взимай ги тогава. Важното е да виждаш добре през тях. Аз също нямам възможност да дам 200-300лв за очила. Нося едни, купени са от оптика на прилична цена. Не че не ми се иска да ги сменя вече, но не знам кога ще е.  Blush

Ей, не ме отразихте за измислената от мен комбинация.  hahaha Кажете сега за туниката с дънки.

Виж целия пост
# 248
Ала Бала, пробва ли авиаторски? Нещо по разчупено....
О, да, моята мания Embarassed, имам четири чифта от модела на Ray Ban  - черни поляризиращи за шофиране и три чифта с цветните огледални стъкла

Ала-Бала, а за другата класика на  Ray Ban, тези дори са по-удобни от авиаторските


Polaroid имат същия модел и са много добър избор цена-качество, аз на дъщеря ми купувам такива, защото бързо ги чупи и губи
.
Виж целия пост
# 249
Ами дължината на дръжките, приблизителни сантиметри...
Като цяло дълги ми се ще да са, за носене на рамо са ок. нали?!
Виж целия пост
# 250
Zveti81, точно с панталон или дънки в подходящ цвят я виждам тази туника. С клин НЕ, може би заради принта.
Виж целия пост
# 251
Мейвис , това е полата http://www.lcwaikiki.com/en-US/product/XSIDE/women/Denim-Skirt--/2332803/453940 .Честно с  висока обувка не мислех ,че ще стои добре , но ти ме изненада приятно   Blush
Виж целия пост
# 252
Лу аз да питам за ОBag  Laughing Отдавна им се чудя, но на светлите (даже искам бялата или жълтата), но ме притеснява как се поддържа? Не се ли цапа много и как се почиства?
Ти мини ли имаш или класическата и с какви дръжки?
Бих искала мини бяла с къси въжета, но няма наличност от едно известно време и не знам зареждат ли изчерпани цветове?
И още нещо се сетих - има ли нужда от вътрешния джоб с цип или става много тегава работата с ровенето  Laughing
Виж целия пост
# 253
Ами дължината на дръжките, приблизителни сантиметри...
Като цяло дълги ми се ще да са, за носене на рамо са ок. нали?!


evil, ок са си за носене на рамо, да не се притеснявай.
Зависи с каква дължина на дръжките си свикнала, аз обичам къси, та и моята е с къси дръжки.

meggle, и аз исках светла, но точно защото се притеснявах от бързо зацапване, взех тъмна. Имам една приятелка, която има бялата и твърди, че не се цапа лесно. Материалът е нещо като вид гума и се минава слеко напоена с вода мека кърпа.  Laughing
Аз нейната чанта мръсна не съм я виждала до сега  Peace
Виж целия пост
# 254
Лу,златна си. Казваш и късите стават за рамо.
А приблизително колко са дълги дългите дръжки
можеш ли да прецениш?
Моята дилема цвят още е актуална  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия