Модни консултации - 15

  • 58 752
  • 725
# 330
Последният е убийствен! Останаха ми очите в него.

Естествено, като се има предвид дизайнера. Simple Smile
Виж целия пост
# 331
На височината на токовете на Лубутен обаче никак не се ходи лесно  Laughing

Sesylle, роклята позволява какъвто и да е силен цвят като акцент на обувките - освен твоя избор в синьо, може и червено, фуксия, лилаво, бордо, че дори и ярки неонови цветове, ако си склонна да сложиш  Laughing
Виж целия пост
# 332
Лу, да, не се бях сетила за фуксия, лилаво и бордо. Simple Smile Ще обиколя и ще видя какво ще намеря, наистина ми се иска нещо по-цветно. Simple Smile
Виж целия пост
# 333
На височината на токовете на Лубутен обаче никак не се ходи лесно  Laughing
Да и са силно нестабилни. Буквално трепери крака, ако не си свикнал да ходиш хубаво на такива високи и тънки токове.
Виж целия пост
# 334
На височината на токовете на Лубутен обаче никак не се ходи лесно  Laughing
Да и са силно нестабилни. Буквално трепери крака, ако не си свикнал да ходиш хубаво на такива високи и тънки токове.

Абсолютно, то за това и на много от снимките дори вените на краката на моделите, които са много свикнали с тока, са неприятно изпъкнали, от напрежението  Peace

Sesylle, ако искаш пробвай и тревисто зелено, ще е много свеж детайл.  Laughing
Виж целия пост
# 335
Сесил, мисля че убийствен е доста точна дума за последния модел, не бих си го причинила. Първите ми харесват.
Виж целия пост
# 336
О, аз Лобутен не мога  да  си купя, нито на такъв ток да ходя. Трябва да е наполовина, за да ми е ок. Просто модела е страхотен. Simple Smile
Виж целия пост
# 337
По мой вкус, роклята е с достатъчно ефектна шарка, за да има нужда от ярки цветове и други акценти ... Видях този модел в страницата на Tendenz , имаше и други бяло-черни елегантни сандали - струват ми се подходящи ... липсва само бижу за врата, което да поосвежи и горната част на тялото ...



Иначе за синьо-лилави има и такива в H&M - ако разполагаш с бюджет от 129лв за сандали  Rolling Eyes

Скрит текст:
Виж целия пост
# 338
В темата за втора употреба ми одобриха полата по-долу. Ако приемем, че я нося по този начин какъв цвят чанта да й сложа, за да не стане съвсем папагалско?

Скрит текст:
Виж целия пост
# 339
Много светло сива, според мен, ще отива и на ризата ...
Виж целия пост
# 340
Не знам защо, но си я представям с бял клъч  Thinking

Виж целия пост
# 341
За мен всеки от цветовете на полата би бил подходящ, без да ми е папагалско, както и в цвета на обувките.
Виж целия пост
# 342
Коя е тая тема за втората употреба и аз да я посетя? Обичам нестандартни неща.
Полата е много хубава. Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Лунно момиче, заповядай http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=841162.450
Виж целия пост
# 344
Хайде и аз да попитам - в задачата се търсят удобни, универсални сандали за всеки ден. Вие кое бихте предпочели?
http://www.clarks.de/p/26106105
https://www.imwalking.de/external/imwalking-de?ArticleNo=879185& … ID=onmacon-amazon

Аз сякаш повече клоня към вторите. Имам тънък глезен и доста извито, тясно стъпало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия