Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 942
  • 725
# 15
Добро утро Hug Hug Hug
Кафенце за вас..



Ново клипче с превод..
 Обаче пак няма да се сдържа и ще кажа, че за музиката в сериала просто нямам думи..Страхотна и много въздействаща!
Ринка  love001  love001 newsm51 newsm51

http://www.videoclip.bg/watch/478449_seref-meselesi25-epizod-jii … uden-izbor-bg-sub



Виж целия пост
# 16
Песента на Сезен Аксу с превод Peace Peace
Огромно благодаря на Ринка   Hug Hugза всичко, което прави за нашата тема!  love001  love001 smile3525 smile3525

http://www.videoclip.bg/watch/478423_seref-meselesi25-epizod-sez … a-samotata-bg-sub



Виж целия пост
# 17
А с тази усмивка ви пожелавам приятен и усмихнат ден!

Виж целия пост
# 18
Добро утро. Hug Hug Hug

ЛилиHug благодаря за кафенцето и за преведените клипчета.   bouquet Много мерси и на Ринка.   bouquet

Имали сме посещение...  Wink страничките са намалели. Grinning

Кер в облак дим... Heart Eyes



Тези момченца ще са Емир и Иит като деца. Hug Явно ще има ретроспекция в последния епизод. Peace



Приятен ден на всички! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 19
Виж целия пост
# 20
Песента на Сезен Аксу с превод Peace Peace
Огромно благодаря на Ринка   Hug Hugза всичко, което прави за нашата тема!  love001  love001 smile3525 smile3525

http://www.videoclip.bg/watch/478423_seref-meselesi25-epizod-sez … a-samotata-bg-sub




Добро утро HugБлагодаря ви Лили  bouquetРинка  bouquet
Тая песен ми е позната от друго дизи и от там я харесвам-но сега с превод и с карди от ШМ си е друго Hug
Виж целия пост
# 21
Лили, благодаря на теб и Ринка за превода и клиповете  bouquet
Да сте живи и здрави  bouquet Peace
Виж целия пост
# 22
Пазаруваме... Wink Heart Eyes





http://gecce.com/magazin/haber/kerem-bursinin-yuzu-guluyor
Виж целия пост
# 23
БОМБА ХАБЕР Laughing Laughing Mr. Green



През юни Керем Бюрсин ще се снима в проект на "Авшар филм", турска адаптация на филма "More than Blue". Режисьор ще е Хилял Сарал, режисирала проекти като "Забраненият плод" и "Кузей Гюней". Партньорка на Керем ще бъде Фахрие Евджен.  Wink



В гечето пише, че сценарист ще е Мелек Генчоулу. Wink Ако нещо не бъркам за Мелек, де, статията е на линка - там всъщност пише, че Ханде и Керем ще снимат за Авшар, ама с различни партньори и т.н. Wink Доста сигурно ми звучи...  Thinking То за Ханде и Шюкрю е ясно, ама да видим за Фахрие и Керем.  newsm78 Лили и Диди да помагат, моля. Praynig Praynig Praynig

http://gecce.com/magazin/foto-galeri/hande-dogandemir-ve-kerem-b … az-ne-yapacak?p=1
Виж целия пост
# 24
Рускините са превели резюме на филма - оригиналът е корейски.  Wink

Кей и Крим се познават още от ученическата скамейка, живеят заедно, обичат едни и същи вещи. И, разбира се, се обичат. Понякога не са им нужни думи, за да разберат какво се случва с другия. А понякога очите откриват... добрия чичо доктор. И какво ще направиш, ако раздялата идва бързо и необратимо? Какво са готови да направят? Ще останат ли заедно или обстоятелствата ще се окажат по-силни? Това е една дълга история на любовта. Печална история!


И трейлъра...

Виж целия пост
# 25
Мисля, че ще се получи хубава двойка - и двамата са млади, красиви и талантливи.  Heart Eyes Освен това Фахрие е по-ниска с 10 см от Керем, а е толкова нежна и крехка, че ще потъва в ръцете му. Rolling Eyes Wink



Виж целия пост
# 26
Пускам последно това и изчезвам.  Hug Въодушевих се нещо. Mr. Green

Виж целия пост
# 27
Оф, не моА сА запрА...  Mr. Green Joy


ФахКер. Wink Laughing Heart Eyes





Вече се моля да е вярно.  Wink Praynig Този път наистина изчезвам. Hug
Виж целия пост
# 28
Снеже Hug  Heart Eyes Мимче Hug Heart Eyes Джиджи Hug Heart Eyes

Последни снимки от сета... Peace Peace




Виж целия пост
# 29




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия