Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 942
  • 725
# 705

Привет, мили момичета! Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Габи, Heart Eyes Диди, Heart Eyes благодаря ви за всичко постнато в темата.. Затъжих се за вас, затъжих се за Керемчи Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Диди, момчето, пуснало снимката, е писал, че тя е направена в летище Ататюрк днес.. Демек Керемчи се завърнал.. Peace Peace Peace След като Керем замина в Америка, в тутитър коментираха, че той трябвало да се върне преди 17 юни, защото щяло да има някакви снимки, но не разбрах на реклама на Мави ли щели да бъдат или пък на филма, в който нашето момче ще играе..



Виж целия пост
# 706
Поздрав за вас момичета, пишещи в тази тема и за онези, които от време на време надникват тук Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Виж целия пост
# 707
Лилиии Hug Heart Eyes, много се радвам да те "видя" и ти ни липсваше ... Дори скоро се чудех защо не съм те "виждала" отдавна тук ... Hug Хм, значи усмихнатия Керем си го сменила с Мави Керем - страхотно аватарче! Whistling Heart Eyes Heart Eyes

Керем отново си е в Турция - супер! Party Party Party Party

Диди Hug Heart Eyes, много хубав колаж на Сибел ... Heart Eyes А Керем, както винаги е толкова сладък във видеото ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing
Виж целия пост
# 708
Поздрав за вас момичета, пишещи в тази тема и за онези, които от време на време надникват тук Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Hug Hug Hug Hug HugВярно само надничам..................... ooooh!  ама наистина нямам никакво свободно време яяяяяяяяяяяяяяяяя.......... Crossing ArmsЛятото съм чок натоварена. Mr. Green   Целувки за всички................................  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 709
Лили,Бойче,Габи  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 710
Май видеото е за благодарност за новата награда на Керем:Yılın Fark Yaratan Erkek Oyuncusu

Ето го и видеото сладурчи благодари за наградата  Peace

https://twitter.com/ahmergokfan/status/609811722317070336

Диди, наградата е за отличителен актьор на годината.... Дадена е от Kadıköy Anadolu Lisesi . Феновете са възмутени, защото наградите са били присъдени преди три дена, Керем се включил с видео връзка, а агенцията му не си направила труда да обяви това.. Но пък аз вече на няколко пъти попадам на информация, че Керем се е преместил в друга агенция.. Но докато официално не  бъде обявено това, аз не искам да го приемам за истина Peace Peace

Ето какво казва момчето ни: Понеже  съм в чужбина, днес няма да мога да бъда с вас. Но много, много ви благодаря за това, че ме намерихте достоен за наградата за отличителен актьор на годината..Това за мен е голяма чест и гордост и затова наистина много ви благодаря.. Както казах де да можех сега да бъда там с вас, но иншаллах в най-близко време ще успеем да се видим..
Виж целия пост
# 711
Поздрав за вас момичета, пишещи в тази тема и за онези, които от време на време надникват тук Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Hug Hug Hug Hug HugВярно само надничам..................... ooooh!  ама наистина нямам никакво свободно време яяяяяяяяяяяяяяяяя.......... Crossing ArmsЛятото съм чок натоварена. Mr. Green   Целувки за всички................................  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

Бойче, Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes миличка, и аз съм на същия хал.. Много, ама много съм заета през лятото..
Виж целия пост
# 712
Ето и другите, които получили награди.. Зейнеб Фарах е получила награда за отличителна актриса на годината..

Виж целия пост
# 713
Виж целия пост
# 714
Диди, Бойче ... Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Лили Hug Heart Eyes, благодаря за информацията! Аз също бях попаднала на същото относно агенцията, да ти кажа не разбрах напълно всичко, и така подминах, като мислих, че не е вярно ... Но пък и не е потвърдено ...

Да му е честита наградата на Керем, заслужава го, както и още! Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 715


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 716
Лилиии Hug Heart Eyes, много се радвам да те "видя" и ти ни липсваше ... Дори скоро се чудех защо не съм те "виждала" отдавна тук ... Hug Хм, значи усмихнатия Керем си го сменила с Мави Керем - страхотно аватарче! Whistling Heart Eyes Heart Eyes

Керем отново си е в Турция - супер! Party Party Party Party

Диди Hug Heart Eyes, много хубав колаж на Сибел ... Heart Eyes А Керем, както винаги е толкова сладък във видеото ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing


Габи Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Ами то моето аватарче с усмихнатия Керемчи изчезнало някак и аз сега си сложих Керем на Мави..Не мога това да не го оставя тук.. Страхотен Peace Peace Peace

Виж целия пост
# 717



Соумейт пак се е вихрила  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 718



Соумейт пак се е вихрила  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Уникално ее! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 719


Пак от летището  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия