Знаете ли кого видях? - тема 27

  • 160 254
  • 755
# 570
Нети с детенцето и в Парадайз  миналата събота. Нямаше да ми направи впечатление, но ме привлякоха  огромните и бели слънчеви очила, та се загледах.
Виж целия пост
# 571
Тези дни Финдо, в Младост 1, беше зад волана на някакъв VW. Свеж и усмихнат.
Виж целия пост
# 572
Тази седмица-Коцето-Калки на касата на Изи пей в Мол Варна.Въртеше се неспокойно на опашката,чакаше да бъде разпознат.До него беше млада жена,предполагам майката на детето му.
Виж целия пост
# 573
Иван Гарелов на паркинга на Била на България в джип днес.
Виж целия пост
# 574
Къци Вапцаров и жена му, в четвъртък в Парадайз. не е толкова нисък,колкото ми се струваше по ТВ.

Симеон Лютаков и гаджето му,пак там.Той -висок,тя дребничка.
Виж целия пост
# 575
На мен ми е нисък Къци, виждах миналата година в мол и аз.
Асен и Диляна, Славена.
Виж целия пост
# 576
Вчера мярнах бившата министърка Масларова в  мол Сердика.
Виж целия пост
# 577
Момичета, не го приемайте, като забележка, но............. защо непрекъснато пишете тоя искал да бъде забелязан, оная чакала някой да я разпознае.
Оставам с впечатление, че описаните от вас хора живеят с единствената мисъл да правят впечатление на другите.
Едва ли. това са обикновени личности със своите грижи и тревоги. То пък да не се огледа човек.
Виж целия пост
# 578
Аааа, заЕби ти. Пристрастяването към слава си е факт. Много звезди страдат от него.
Виж целия пост
# 579
На мен ми е нисък Къци, виждах миналата година в мол и аз.
Асен и Диляна, Славена.


Моля, дай нещо по - пикантно за Асен и Диляна! Praynig
Виж целия пост
# 580
Ники Алиев и Саня в Ринг мол сноси. И Красимир Аврамов, май гледахме един филм.
Виж целия пост
# 581
Виктория Петрова-водещата по бТВ, снощи,със сестра си,пред блока в който живее. Разговаряха си/разправяха се,по-скоро с полицаи,паркирали до тях. Може би й пишеха акт....
Бая дупеста е ВикитУ  Thinking.Явно чичо Красен добре си я гледа.Преди беше по-фина.Засичам я често в района  Peace
Виж целия пост
# 582
Виктория Петрова-водещата по бТВ, снощи,със сестра си,пред блока в който живее. Разговаряха си/разправяха се,по-скоро с полицаи,паркирали до тях. Може би й пишеха акт....
Бая дупеста е ВикитУ  Thinking.Явно чичо Красен добре си я гледа.Преди беше по-фина.Засичам я често в района  Peace
С чичо Красен обаче отдавна се разделиха, та сама си се гледа сега жената. Peace
Виж целия пост
# 583
С чичо Красен обаче отдавна се разделиха, та сама си се гледа сега жената. Peace

Добре се гледа,значи  Mr. Green
Хм,не знаех,че са се разделили....Що така? Даваха индикации за сериозни намерения  newsm78
Виж целия пост
# 584
Виктория беше казала в интервю, че като ученичка е била пълна и после доста е отслабнала. Явно генетично е предразположена към напълняване. И аз не знаех, че се е разделила с министъра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия