СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 67 818
  • 1 229
# 705
Успех и късмет на ученици и родители!
Виж целия пост
# 706
Успех на децата и от мен!
Нека са силни и много късмет!
Успех и на зрелостниците!
Русалка  Peace
Виж целия пост
# 707
Успех на децата! От все сърце им желая сбъднати мечти и прием по първо желание, на първо класиране!
Виж целия пост
# 708
Изпратих го и сега остава само да чакаме... Малкия бандит е в къщи и сигурно ще ме разсейва от напрежението...

Виж целия пост
# 709
УСпех на всички и от мен. След малко излизаме. "БЕЗ ПАНИКА"!
Виж целия пост
# 710
На мен преди няколко дни ми беше много напрегнато, но сега като дойде денят напрежението изчезна.
И аз пожелавам успех на другите деца, и на себе си успех Laughing Embarassed
Виж целия пост
# 711
На мен преди няколко дни ми беше много напрегнато, но сега като дойде денят напрежението изчезна.

При мен е точно обратното Rolling Eyes Стомахът ми е на топка и не мога да си намеря място. Младежът тръгна видимо спокоен, но обувайки се вметна -"Чувствам се готов", явно има нужда да си го припомни  Heart Eyes
....оммм
Виж целия пост
# 712
Желая на децата ,много точки на матурата. Wink

Моят сладур, вчера го нападнали с въпроса:къде ще бъдеш,моля те да подскажеш и т.н
Дано квесторите не разрешават да се пречи!


Успех на всички деца!
Виж целия пост
# 713
Успех и късмет на седмокласниците!
Виж целия пост
# 714
Вече е в училище ... първа от класа. Хем й казах да не ходи толкова рано, за да не виси пред входа. Явно на майка си прилича и аз все подранявам с много.  Simple Smile

Стискам палци на всички форумски деца.  Hug
Русалке, успех на голямото ти момиче
ganis, и на твоите ученици също, нали извеждаш 12 клас   bouquet


Виж целия пост
# 715
Здравейте ,мами на седмокласници ! Моят син миналата година беше седмокласник и напълно разбирам вълненията ви !! Пожелавам на децата успех ,а на вас много търпение е здрави нерви !
Виж целия пост
# 716
 Flowers Four Leaf CloverТръгна. Доста притеснен беше, дано му мине!
Още веднъж късмет и успех!
Виж целия пост
# 717
Дойде и дългоочакваният ден Laughing Отивам да закуся, да нахраня котката и заемам място пред компютъра. Спорен ден на децата! Peace
Виж целия пост
# 718
Успех на всички деца, стискам им палци, а за нас спокойствие:hug:

Моето момче замина, казали им в девет да са там и при положение, че от нас до училището са има - няма три минути, тръгна в девет без петнадесет  Simple Smile
Виж целия пост
# 719
Стоя пред училището, още не са влезли. Пожелавам успех на всички дечица днес!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия