СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 67 826
  • 1 229
# 750
Сега се сетих, бележката ни трябва и за втория изпит в оригинал, нали
Забравих да й кажа да я пази... ooooh!
Виж целия пост
# 751
Сега се сетих, бележката ни трябва и за втория изпит в оригинал, нали
Забравих да й кажа да я пази... ooooh!

бележката трябва и при подаване на заявлението за кандидатстване.
предполагам, че и с копие ще минеш, дано си направила
но пък не вярвам детето да я изхвърли  Peace
Виж целия пост
# 752
Снощи моята дъщеря категорично заяви днес и в петък да не ми казва кои отговори е дала на НВО.  Shocked Не иска да сравнява, не иска предварително да вижда резултат и да изчислява. Не иска да си вижда грешките, ако има такива.
Моят син миналата година каза същото. Не съм го карала да проверява. Вечерта след НВО по БЕЛ обаче сам си изтегли файла от МОН и си направи проверка. Та и твоята щерка може да те изненада с подобно решение.
Виж целия пост
# 753
Снощи моята дъщеря категорично заяви днес и в петък да не ми казва кои отговори е дала на НВО.  Shocked Не иска да сравнява, не иска предварително да вижда резултат и да изчислява. Не иска да си вижда грешките, ако има такива.
Моят син миналата година каза същото. Не съм го карала да проверява. Вечерта след НВО по БЕЛ обаче сам си изтегли файла от МОН и си направи проверка. Та и твоята щерка може да те изненада с подобно решение.

Не иска да го прави, по две причини. Едната, за да не кажа при грешен отговор "Е, нали това го знаеш, защо си сгрешила?". А другата е, че е приета в АК.
Виж целия пост
# 754
Успешно представяне на всички седмокласници и зрелостници!!! Дано вариантите, които са изтеглили да са точно тези, за които са подготвени най-добре.

При нас организацията, да не повярваш, беше на ниво. Пред входа зам.директор ги извикваше по списък и по стаи, след което квестор си ги пое. Не проверяваха бележките и ученическите карти на входа. Имаше две деца, които се бяха забравили бележките, но нямаше проблем да влязат. Едното беше много притеснено и звънеше на баща си да я донесе. Успокоих я, че в училище имат екземпляр от бележката, но когато извикат името и да каже на зам.директора, защото в стаята квесторите могат да и създадат проблем. Каза му и той изпрати служител в канцеларията да извадят нова. Същото стана и с другото дете.

Моите близнаци ги разделиха в две отделни стаи. Единият още вчера разбрахме с кого от класа е в една стая и му направих инструктаж. За съжаление точно преди да влезе другия разбрах, че е в една стая с едно момче от класа, с което ужким са приятели, а непрекъснато се дразнят и са в конфликт, заради което имат перманентна забрана да седят един до друг в часовете.  Тъй като нямах време да го инструктирам да стои далече, се надявам да покаже достатъчно благоразумие и да не седне до него. Иначе бяха спокойни, че чак непукисти. Притесненията им бяха само да не закъснеят. Дано само не ги обхване паниката точно по време на изпита и да блокират.
Успех на всички и ще чакаме информация за теста и преразказа.
Виж целия пост
# 755
И моят син не иска да си проверява грешките. Няма да го натискам, казала съм му ако има желание все пак да погледне сайта на МОН и сам да си провери. Дано да помни точно какво е посочвал.  Praynig
От друга страна май ще е по-добре да проверяваме грешки чак след като мине и изпита по математика, да не би ако си открие доста грешки по БЕЛ да се обезсърчи.
Виж целия пост
# 756
Аз съм навън... дребния не може да де нарадва на навото колело. Щерката сутринта излезе сама, за да вземе съученичка. Аз я изчаках пред у-ще. Купих им вода, кола и шоколади и ги изпратих. Бяхме само 5 майки, като едната беше родител на 12токласничка.
В у-щето до нас точно днес са решили да косят тревата и е невероятен щум. Не знам децата как издържат.

Виж целия пост
# 757
Сутринта девойката беше прежълтяла и ѝ се гадеше.  Shocked Не хапна нищо.
Изпратих я до училище. Там се запрегръщаха с приятелките и се успокои.  Praynig

Мислех като се прибера вкъщи да му ударя един рев, че да ми спадне напрежението, ама не можах-моят мъж умишлено по-късно тръгна за работа и ме разсейваше.  Laughing
Сигурно вече са започнали работа!  Hug

Детската градина до нас са наизвадили тонколони и музиката гърми.  Crazy
Виж целия пост
# 758

Детската градина до нас са наизвадили тонколони и музиката гърми.  Crazy

сигурно изпращат абитуриенти.  Joy
Виж целия пост
# 759
На 12 клас се е паднала доста трудна тема, ще пишат за любовната лирика на Яворов. Дано с това да се е изчерпал каръкът днес. Какво ли съдържа този ІІІ вариант на теста ?
Виж целия пост
# 760
Много несъобразително с този шум. Аз я закарах до училището. Не ги пускаха в двора дори - предполагам за да не пречат на 12тите класове на изпита.
Виж целия пост
# 761
В училищата по принцип е доста шумно, мисля че са свикнали  Wink
Виж целия пост
# 762
Успех на децата! Да покажат най-доброто, на което са способни!
Виж целия пост
# 763
Яворов е благодатен за писане, освен това се приема добре от учениците по принцип.

Аз се чудя друго - уреден ли е по някакъв законов начин проблемът с евентуално отсъствие на дете от НВО за 7 клас? Всичко се случва...
Виж целия пост
# 764

Детската градина до нас са наизвадили тонколони и музиката гърми.  Crazy

сигурно изпращат абитуриенти.  Joy

Празник на буквите имат. Кварталът ехти. Но има две пресечки до училище, та дано не смущава децата.

Сутринта стоях, кацнала на оградата, докато не влезе детето. Още в двора им направиха инструктаж да си изключат телефона веднага. Поне 3 деца бягаха до тях си за забравено нещо, а едно момче си търси личната карта из закусвалните до училище-изпаднала му от найлоновия джоб. Откри я де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия