За жените и късите поли

  • 72 034
  • 1 333
# 240
Аз пък съм от тези, които умират за клинове. Отиват ми де. Обаче си имам правило - винаги с нещо, което да покрива дупето.

Легинс си е баш клин /май с шев/
Джегинс е нещо между клин и дънки.
Трегинг така като гледам на снимките е панталон по крака.

Дзак /това май е трегинг/: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/ … de722a78c87448eb1
Виж целия пост
# 241
Това е бленд, да, като брънч.

jeans+leggings=jeggings
trousers+leggings=treggings

Leggings е клин  Peace

Виж целия пост
# 242
Ох, благодаря ви. Аз гледам на снимките и все не смея да си поръчам, че ми изглеждат еднакво.
Виж целия пост
# 243
Силиконовите чорапи са в пъти по-удобни от чоропогащи.  Peace
Не се ли смъкват?  Simple Smile
Виж целия пост
# 244
Аз обичам къси поли - 3-4 пръстта над коляното ми е границата.
Въпреки пределната ми възраст от почти 46 години, си нося с удоволствие.
Не съм забелязала хората да изпопадат около мен от неприязън.

 Laughing
Съпругът ми е голям естет и би ми казал, ако излеждам нелепо.

Моя приятелка, която е 1.50 и е пухкава, също носи поли над коляното. На нея и отиват, защото е доста ниска и така изглежда по съразмерна. На 56 години е, но с младолико изражение.

Така че, това за годините + килограмите все пак си е относително.
Виж целия пост
# 245
Обожавам поли и рокли, и ги нося с удоволствие (нормално дълги, малко над коляното). Рядко обувам панталон или дънки - с рокля или пола ми е много по-удобно. Нося и клин с туника. Минах 30, средна съм на ръст и имам хубава фигура. Харесвам се и мъжът ми ме харесва.
Според мен всяка жена трябва да се облича така, както се чувства добре. Никога не ми се е случвало да заглеждам хората по улиците и да им се възмущавам на облеклото или на килограмите. Не разбирам какво значение има другите как се обличат.
Виж целия пост
# 246
Аз не харесвам комбинацията клин+пола/къса рокля/туника. Знам, че е много фешън от доста години насам, но ми изглежда ужасно. Като ще е клин, защо да не е чорапогащник? Като ще е туника, защо да не е рокля?

Защото..
Чорапогащници нося зимата, а през лятото предпочитам клиновете под роклята (туники не нося),
защото клиновете са от памук и не ми е топло и некомфортно с тях.
Виж целия пост
# 247
Ясно.  Peace Аз не обичам хоризонтални черти, които "срязват" краката, не ми е естетично - затова написах, че нямам нищо против клинове, на които не личи дали е клин или чорапогащник (това има връзка и с плътността на материята, ако клинът е с дебелина, видимо надвишаваща чорапогащник 120 ден, го възприемам като братовчед на панталон и не ми е красиво да има пола върху него).

Виж целия пост
# 248
Силиконовите чорапи са в пъти по-удобни от чоропогащи.  Peace
Не се ли смъкват?  Simple Smile

Ако са грешен размер или със захабена силиконова лента - да. Иначе нямаш грижи. И аз нося основно силиконови чорапи. Много рядко слагам чорапогащник - единствено с някоя по-къса рокля.
Виж целия пост
# 249
От полите на клиновете минахте..))
Същото е..Wink
Виж целия пост
# 250

 Не разбирам какво значение има другите как се обличат.
Никакво,  ние тук просто обичаме да си обсъждаме:-)
Виж целия пост
# 251
Ясно.  Peace Аз не обичам хоризонтални черти, които "срязват" краката, не ми е естетично - затова написах, че нямам нищо против клинове, на които не личи дали е клин или чорапогащник (това има връзка и с плътността на материята, ако клинът е с дебелина, видимо надвишаваща чорапогащник 120 ден, го възприемам като братовчед на панталон и не ми е красиво да има пола върху него).

Определено без клин или с чорапогащник ми е по-естетично.
Нося поради странични причини и някак свикнах, че взе и да ми харесва  Blush
Виж целия пост
# 252
Късите поли ги "преживявам", но като видя момиче/жена над 10-11 години, облечена в подобни, ме напушва луд смях....   Mr. Green
Толкова нелепо изглеждат...



А явно е някаква мода сред майките с колички, 90 % поне са натруфени така.     Laughing   Без значение дали са родили на 15 или на 35.
Виж целия пост
# 253
Хайде да се отчета и аз набързо- 30-годишни кълки (над 53-килограмови) в къса пола Laughing
Скрит текст:
Носех я тогава, нося я и сега- нищо, че минава за тип коланче Mr. Green
Виж целия пост
# 254
Аааа, Джой, щом си минала 53 кг, не може  Naughty Сменяй веднага полата с такава http://www.abc.net.au/cm/lb/5785816/data/what-are-the-difference … nd-hijab-data.png Даже имаш и избор.  Peace
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия