Легинс си е баш клин /май с шев/
Джегинс е нещо между клин и дънки.
Трегинг така като гледам на снимките е панталон по крака.
Дзак /това май е трегинг/: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/ … de722a78c87448eb1


Аз не обичам хоризонтални черти, които "срязват" краката, не ми е естетично - затова написах, че нямам нищо против клинове, на които не личи дали е клин или чорапогащник (това има връзка и с плътността на материята, ако клинът е с дебелина, видимо надвишаваща чорапогащник 120 ден, го възприемам като братовчед на панталон и не ми е красиво да има пола върху него). 

Аз не обичам хоризонтални черти, които "срязват" краката, не ми е естетично - затова написах, че нямам нищо против клинове, на които не личи дали е клин или чорапогащник (това има връзка и с плътността на материята, ако клинът е с дебелина, видимо надвишаваща чорапогащник 120 ден, го възприемам като братовчед на панталон и не ми е красиво да има пола върху него).
Сменяй веднага полата с такава http://www.abc.net.au/cm/lb/5785816/data/what-are-the-difference … nd-hijab-data.png Даже имаш и избор. 
Препоръчани теми