Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как хората възприемат реакцията на майката към едногодишното дете?
Какви са мненията относно отговорността на децата в парковете?
Какво се случи в парка с децата и майките?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как хората възприемат реакцията на майката към едногодишното дете?
-
Какви са мненията относно отговорността на децата в парковете?
-
Какво се случи в парка с децата и майките?
-
Какво е мнението на участниците във форума за инцидента?
-
Какви са мненията относно отговорността на родителите за поведението на децата си?

Аз бях такава ,като малка.Ако майката си беше стояла до бебето,както е редно,щеше да се избегне това.Виждайки колело засилено към детето й лесно би предотвратила инцидента,ако е до детето си.Изобщо е нямала право да крещи на детето,още повече че нейното си е живо и здраво!