Направих си перманентен грим на веждите - Тема 4

  • 223 697
  • 739
# 360
Аз съм писала и преди.На 17.10 ми правиха веждите
В началото бяха така


Седмица след процедурата резултата беше такъв:


Сега-месец след ретуша,който беше на 6.12:
Виж целия пост
# 361
   Indira, постът ти във връзка с моята публикация ли беше? Ако е така, аз питах конкретно за перманентен грим на очна линия или устни. Simple Smile Твоите веждички ги видях назад в темата, страхотни са! bouquet
Виж целия пост
# 362
 Здравейте на всички, напоследък много се замислям и аз за едни по-красиви вежди  Grinning Но искам да попитам някоя от вас правила ли си е във Варна, ако да при кого? много ще съм благодарна за мнения и коментари за хора, които правят във Варна? Simple Smile
Виж целия пост
# 363
   Indira, постът ти във връзка с моята публикация ли беше? Ако е така, аз питах конкретно за перманентен грим на очна линия или устни. Simple Smile Твоите веждички ги видях назад в темата, страхотни са! bouquet

Мда,не съм прочела поста до край  Laughing Сори  bouquet Ама,нали си ги харесвам и все гледам да се фукна Laughing
Здравейте на всички, напоследък много се замислям и аз за едни по-красиви вежди  Grinning Но искам да попитам някоя от вас правила ли си е във Варна, ако да при кого? много ще съм благодарна за мнения и коментари за хора, които правят във Варна? Simple Smile
Виж моя пост по-нагоре.Аз съм от Варна и съм доволна.Ако искаш ще ти дам координати на момичето,при което ходих Hug
Виж целия пост
# 364
Ама,нали си ги харесвам и все гледам да се фукна Laughing

   Ами, има защо да се фукаш – прекрасни са ти станали, както споменах. Hug
Виж целия пост
# 365
Здравейте момичета, може ли да ме просветлите къде работят Бисерка и Еми и на какви цени и доволни ли са всички, тъй като не ми остава време да прочета всички теми, а искам да си направя процедура възможно най-скоро.
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Направих си веждите вчера при Бисерка , първоначално е шок когато се видиш с тъмни и дебели вежди , но днес са по - добре или аз почнах да им свиквам Simple Smile Искам да питам по - опитните до колко време ще станат по - светли , а и Бисерка ми каза , че се свивали и няма да са толкова дебели , но ще видя и това явно трябва време . Момичето което питаше къде работи и какви са цените Simple Smile на мен ми взе 300 лв. понеже си записах час още миналата година , а сега е 350 лв. това е 3Д със светлосянка , а косъм по- косъм е 450 лв. намира се на ул. Голо бърдо 4
Виж целия пост
# 367
Направих си веждите вчера при Бисерка , първоначално е шок когато се видиш с тъмни и дебели вежди , но днес са по - добре или аз почнах да им свиквам Simple Smile Искам да питам по - опитните до колко време ще станат по - светли , а и Бисерка ми каза , че се свивали и няма да са толкова дебели , но ще видя и това явно трябва време . Момичето което питаше къде работи и какви са цените Simple Smile на мен ми взе 300 лв. понеже си записах час още миналата година , а сега е 350 лв. това е 3Д със светлосянка , а косъм по- косъм е 450 лв. намира се на ул. Голо бърдо 4


А може ли да ми дадете страницата на салона?
Виж целия пост
# 368
А може ли да ми дадете страницата на салона?


Мисля  че е това:

https://www.facebook.com/permanentengrim/?fref=ts
 От снимките изглежда че работи доста добре и е едно от местата, които разглеждам сериозно, ако реша да  правя перманентен грим Simple Smile
Виж целия пост
# 369
https://www.facebook.com/permanentengrim/?fref=ts
Виж целия пост
# 370
   Здравейте! Simple Smile Ако някоя от вас скоро си е правила перманентен грим на очи или устни, дали може да сподели актуални снимки (може и на лични)? Благодаря предварително! bouquet
Както писах по-горе, направих си вежди, очна линия и устни при Бисерка. Много съм доволна от отношението й и от резултата. Очната линия е съвсем дискретна, по-скоро е очен контур на горния клепач. Очната линия беше подърък - платих само веждите /300лв/ и устните /400лв/, и двете са със светлосенки. Сега слагам малко спирала и съм гримирана.  Flutter Нямам снимки в момента, ще се опитам да ти изпратя на лични, но искам да мине малко поече време от ретуша, за да се наместят цветовете.
Виж целия пост
# 371
   Благодаря ти за включването! bouquet

   А очната линия има ли възможност (чисто техническа) да бъде направена плътна, наситена и максимално черна? Нещо такова, например. И колко време би се задържала в това състояние? Най-много ме притеснява да не тръгне да избледнява по грозен начин. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 372
Момичета,не боли ли много очната линия?Мен едни вежди ми правиха(Бисерка) и пак болеше,а за такава плътна очна линия като на предната снимка-направо не ми се мисли каква болка ще е...
Виж целия пост
# 373
От известно време ви следя (може би от 2 теми назад)...все събирах смелост и се отказвах да си направя веждите...в крайна сметка днес ми мина часа при Бисерка...малко съм стресната още от това, което видях  Mr. Green Но живея с надеждата... Искам да си сверя часовника дали съм разбрала правилно...

Разбрах, че трябва да ги мажа с вазелин до 3-тия ден и после да спра, за да ми паднат коричките...?
Разбрах, че не трябва да се мокрят и вазелина ги предпазва от вода?
Разбрах, че след като ги намажа с вазелин мога да слагам фдт или пудра върху тях? ... Имам ангажимент утре и много ми се иска да не го отлагам, но в този вид не мърдам от вкъщи...дали има как да ги прикрия малко?  bouquet
Виж целия пост
# 374
Лично аз никога не бих сложила ФДТ или пудра (независимо какви) на прясно направени вежди.
Първо мястото е супер чувствително и нежно и второ как мислиш да махнеш грима си след това?С какво?
Наистина не трябва да се мокрят,за да се задържи пигмента,а щом водата може да им повлияе не си представям какво влияние биха имала всички химикали в гримовете и почистващите продукти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия