KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 61

  • 26 404
  • 741
# 570
Още един скъп въпрос  Wink Laughing Heart Eyes

Karadayı nostaljisine var mısınız?

http://www.youtube.com/watch?v=8phlT7JEs5c
Виж целия пост
# 571

Нищо не казахте за промото на "Кара севда".

Сега нали ще правим кастинг за нов сериал за невъзможната любов.   Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 572
Кара Севдата видяхме само мустака и брадата, нека пуснат и каката - ще преценяме  Joy Joy Joy Joy

Благодаря ти още веднъж за всяко инфо и превод днес! Heart Eyes Hug

Все се надявам някой да е направил видео от снощи и да чуем хулиганите....много ми е мъчно все още...
Виж целия пост
# 573
Още един скъп въпрос  Wink Laughing Heart Eyes

Karadayı nostaljisine var mısınız?

http://www.youtube.com/watch?v=8phlT7JEs5c

Този въпрос е излишен...тъжен и ..винаги ще ми липсва!
Липсва ми нежността, липсва ми усмивката на двамата, отдадеността, закачките им, сцените им...
Виж целия пост
# 574
Нищо не казахте за промото на "Кара севда".

Сега нали ще правим кастинг за нов сериал за невъзможната любов.   Grinning Grinning Grinning

Това дизи ще е на миньорска тематика галиба?  newsm78 Комшиите имаха преди година или 2 една миньорска трагедия до колкото си спомням.  Thinking И тук започва с драма в мина. ГГ-рой дали няма да му намалят окосмяването? Той е по-брадясал и от Йо от КПА.  Laughing Да му оставят само мустаци.  Wink Той не е ли този - newsm78 ГГ-ня въобще я няма.  Confused Може да му се хвърли едно око.
Виж целия пост
# 575
Виж целия пост
# 576

Същият е , Селфи. Но предполагам, че ще го оставят с тази козина.  Grinning

Може би, за да не прилича на предишни свои герои. Аз не съм го гледала. Само във ВВ малко.

А тази е девойката.

Виж целия пост
# 577
Тази актриса, която е свързана с новия сериал на Бурак. участва в БП на Берг, играеше в ролята на приятелката на най-малкия брат, за която накрая се ожени. Симпатяга е и много свежа. Нямам идея как се е развила след това като актриса и в какви проекти е участвала.
--------------------------------

Авукат ханъм!
На батю карасевдата... Heart Eyes Hug

Кенан снощи се обърка веднъж,
каза хакиме ханъм... Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 578
Този момент беше хубаво направен. И бай Назиф не се удържа да хвърли едно очо на гълъбетата.   Grinning Grinning

....................

Забравих още две неща да кажа. Първо, че Селфито  Hug позна, че Махир и Неждет ще имат договорка.  По-скоро на Неджо му направиха предложение, на което не можеше да откаже. Но това ми хареса като решение. Кара айлето знаеше всичко и избегнаха тая глупост да реват на гроба на Махир и после изведнъж да им се яви като някой дух. Нямаше го и поднасянето на цветя от страна на Денизчо на гроба на Махир. Още едно хубаво нещо. Не го травмираха детенцето и с мнимата смърт на баща му след като и без друго е страдало от отсъствието му пет години. Всички диалози Махир-Фериде, Фериде- Назиф, Назиф-Махир, техните разговори с Дениз са прекрасни. Дано успея да ги предам добре на български. Особено тревогата на Махир дали ще успее да затвори пропастта между себе си и Дениз. Имаха много хубав разговор с Назиф. Страховете му, че и Фериде се е отчуждила от него. Всичките им любовни диалози. Абе изобщо всичко.

Второ, сцената на Фериде като слагаше Дениз да спи. Прекрасна Берг! Тази жена е родена за майка. Толкова хубаво и непосредствено умее да общува с деца.  Такава любов струи от нея. Това си личеше още в "1001 нощ", където беше едва 24-годишна, а ролята й на майка беше много важна и гледайки я, човек би си помислил, че е отгледала 4-5 деца. Гледах я снощи и си представях как общува с Али. Голямо късметлийче е това дете.

Виж целия пост
# 579
Четин Т. беше много развълнуван, и заради ролята, и заради сбогуването, явно е обикнал много Кенан и Берг, искрено се радваше на играта им, на усмивките и радостта.
А към детето не можеше да прикрие отношението си на забавление и удоволствие.
Получи им се истинско.
Виж целия пост
# 580

Финдо,  Wink Hug! Тази девойка не участва ли в Листопад?  newsm78 Голямата доведена дъщеря на голямата дъщеря на Али Ръза?  newsm78
Виж целия пост
# 581

Финдо,  Wink Hug! Тази девойка не участва ли в Листопад?  newsm78 Голямата доведена дъщеря на голямата дъщеря на Али Ръза?  newsm78

От "Листопад" знам само репликата: "Много ми е лошо".  Joy Joy

Нямам представа, Селфи.
Виж целия пост
# 582
Този момент беше хубаво направен. И бай Назиф не се удържа да хвърли едно очо на гълъбетата.   Grinning Grinning

....................

Забравих още две неща да кажа. Първо, че Селфито  Hug позна, че Махир и Неждет ще имат договорка.  По-скоро на Неджо му направиха предложение, на което не можеше да откаже. Но това ми хареса като решение. Кара айлето знаеше всичко и избегнаха тая глупост да реват на гроба на Махир и после изведнъж да им се яви като някой дух. Нямаше го и поднасянето на цветя от страна на Денизчо на гроба на Махир. Още едно хубаво нещо. Не го травмираха детенцето и с мнимата смърт на баща му след като и без друго е страдало от отсъствието му пет години. Всички диалози Махир-Фериде, Фериде- Назиф, Назиф-Махир, техните разговори с Дениз са прекрасни. Дано успея да ги предам добре на български. Особено тревогата на Махир дали ще успее да затвори пропастта между себе си и Дениз. Имаха много хубав разговор с Назиф. Страховете му, че и Фериде се е отчуждила от него. Всичките им любовни диалози. Абе изобщо всичко.

Второ, сцената на Фериде като слагаше Дениз да спи. Прекрасна Берг! Тази жена е родена за майка. Толкова хубаво и непосредствено умее да общува с деца.  Такава любов струи от нея. Това си личеше още в "1001 нощ", където беше едва 24-годишна, а ролята й на майка беше много важна и гледайки я, човек би си помислил, че е отгледала 4-5 деца. Гледах я снощи и си представях как общува с Али. Голямо късметлийче е това дете.



Едно към едно са и моите усещания!
Виж целия пост
# 583
...Всички диалози Махир-Фериде, Фериде- Назиф, Назиф-Махир, техните разговори с Дениз са прекрасни. Дано успея да ги предам добре на български. Особено тревогата на Махир дали ще успее да затвори пропастта между себе си и Дениз. Имаха много хубав разговор с Назиф. Страховете му, че и Фериде се е отчуждила от него. Всичките им любовни диалози.

Преди малко си пусках избрани моменти и някои неща, които не се хващат на online при по-спокойно и детайлно гледане направо те хващат за гърлото.  Peace
Виж целия пост
# 584
Здрасти Hug
За Карасевда-та...Тоя Бурак Някойси 'Фаща око,ама къзчето newsm78 Впрочем аз разбирам повече от мъжове,това е ясно,така че за момите да се произнася друг.Не съм ги гледала никъде и двамата.Важна ми е темата,сценаристите и артистите.Както се видя от вече отминалото дизи, много са важни артистите,които играят ГГ.Трябва да са добри!А и нашата летва е доста висока вече!Давам му шанс,заради заглавието hahahaНо нека да ги класираме по ред на номерата и ще видим.
А за отминалото дизи какво да кажа???Царят умря,да живее царят! hahahaЖивотът продължава,оргията на желанията също! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия