


Комшиите имаха преди година или 2 една миньорска трагедия до колкото си спомням.
И тук започва с драма в мина. ГГ-рой дали няма да му намалят окосмяването? Той е по-брадясал и от Йо от КПА.
Той не е ли този -
ГГ-ня въобще я няма. 



позна, че Махир и Неждет ще имат договорка. По-скоро на Неджо му направиха предложение, на което не можеше да откаже. Но това ми хареса като решение. Кара айлето знаеше всичко и избегнаха тая глупост да реват на гроба на Махир и после изведнъж да им се яви като някой дух. Нямаше го и поднасянето на цветя от страна на Денизчо на гроба на Махир. Още едно хубаво нещо. Не го травмираха детенцето и с мнимата смърт на баща му след като и без друго е страдало от отсъствието му пет години. Всички диалози Махир-Фериде, Фериде- Назиф, Назиф-Махир, техните разговори с Дениз са прекрасни. Дано успея да ги предам добре на български. Особено тревогата на Махир дали ще успее да затвори пропастта между себе си и Дениз. Имаха много хубав разговор с Назиф. Страховете му, че и Фериде се е отчуждила от него. Всичките им любовни диалози. Абе изобщо всичко.
! Тази девойка не участва ли в Листопад?
Голямата доведена дъщеря на голямата дъщеря на Али Ръза?
! Тази девойка не участва ли в Листопад?
Голямата доведена дъщеря на голямата дъщеря на Али Ръза? 


позна, че Махир и Неждет ще имат договорка. По-скоро на Неджо му направиха предложение, на което не можеше да откаже. Но това ми хареса като решение. Кара айлето знаеше всичко и избегнаха тая глупост да реват на гроба на Махир и после изведнъж да им се яви като някой дух. Нямаше го и поднасянето на цветя от страна на Денизчо на гроба на Махир. Още едно хубаво нещо. Не го травмираха детенцето и с мнимата смърт на баща му след като и без друго е страдало от отсъствието му пет години. Всички диалози Махир-Фериде, Фериде- Назиф, Назиф-Махир, техните разговори с Дениз са прекрасни. Дано успея да ги предам добре на български. Особено тревогата на Махир дали ще успее да затвори пропастта между себе си и Дениз. Имаха много хубав разговор с Назиф. Страховете му, че и Фериде се е отчуждила от него. Всичките им любовни диалози. Абе изобщо всичко.

Впрочем аз разбирам повече от мъжове,това е ясно,така че за момите да се произнася друг.Не съм ги гледала никъде и двамата.Важна ми е темата,сценаристите и артистите.Както се видя от вече отминалото дизи, много са важни артистите,които играят ГГ.Трябва да са добри!А и нашата летва е доста висока вече!Давам му шанс,заради заглавието
Но нека да ги класираме по ред на номерата и ще видим.
Животът продължава,оргията на желанията също!
Препоръчани теми