KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 61

  • 26 404
  • 741
# 660




Виж целия пост
# 661
Кой ти гледа статистите  Laughing Laughing Laughing  господин Карадайъ като е на екрана.

Хаде, поздравче  Hug Heart Eyes

видео честитка за Кенан по случай миналия му рожден ден  Wink




... в очакване сме на новото видео  newsm08
Виж целия пост
# 662
Патрона утре ли има рожден ден? newsm78
Виж целия пост
# 663
Патрона утре ли има рожден ден? newsm78

Да!

Зареждам плейлиста утре за купонЯ  





Виж целия пост
# 664
çok teşekkür ederim на всички ви за това, че правите темата така уютна!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 665
Патрона утре ли има рожден ден? newsm78

Да!

Зареждам плейлиста утре за купонЯ  







Хабибито не ми хареса твърде  Thinking ...права си, че не разбираме от военна музика  Wink Виж това си е башка " табики" и кърмазяна ризка  Joy аквапарк Максуда гиби  hahaha



Виж целия пост
# 666


Динамит гиби финал!  Joy

Виж целия пост
# 667
За да бъда по- сериозна  Wink избрах едно поздравче с  песен на меланхоличния Джеймс Артър   bouquet
Пожелавам на Кенан да си почине хубаво и приятно, да презареди батериите и го чакаме да блесне с таланта си в нов проект  Peace Heart Eyes Heart Eyes



http://vbox7.com/play:8ac3050070
Виж целия пост
# 668
Блъскам си главата със стиховете на бай Назиф в момента.  Joy

Това стихотворение е писано специално за семейство Кара. В истинския смисъл на думата.

Вплетени са имената Назиф, Махир, Сафие, които имат и значения като нарицателни имена.


Виж целия пост
# 669
Здравейте, Hug
Утре патрона дали ще прави купон? newsm78
КД свърши  Sad, поне в реала да ги видим пак.

Виж целия пост
# 670

Този път нямаме селфи на йол аркадашите... обаче феновете тях ще чакат  Joy





още едно видео от веда партито   bouquet

Виж целия пост
# 671
Цитат
Този път нямаме селфи на йол аркадашите... обаче феновете тях ще чакат  35

Joy Joy Joy Joy
Браво на феновете!  smile3501
Виж целия пост
# 672
Мерхаба!

Пак съм си аз, Варничка.

Пуснаха ме от кауша.  Grinning  Grinning

 Жалко, че влязох след Батко, иначе нямаше да се оплаквам.

Надувайте тъпаните и зурлите и донесете два коча.  Joy
Виж целия пост
# 673
Варна, hoşgeldiniz!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Надувайте тъпаните и зурлите и донесете два коча.  Joy



Уфсите са кара таби ки!  Wink
Виж целия пост
# 674
Мерхаба!

Пак съм си аз, Варничка.

Пуснаха ме от кауша.  Grinning  Grinning

 Жалко, че влязох след Батко, иначе нямаше да се оплаквам.

Надувайте тъпаните и зурлите и донесете два коча.  Joy
Хош гельдин,Варничка,радвам се ,че си пак тук и си си пак ти! Hug Heart Eyes hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия