Нови придобивки в гардероба - 42

  • 136 799
  • 723
# 435
Здравейте,видях че някоя от вас беше качила снимки на обувките с бухалчета на dogo,отдавна съм си набелязала техни неща,бихте ли ми казали дали обувките си отговарят на номерата ?
Виж целия пост
# 436
Здравейте Simple Smile, и тук да попитам в неделя гледах предизборното студио по Нова и много ми хареса роклята, с която беше Ани Цолова. От тогава я издирвам, но никакъв успех, много ще съм ви благодарна, ако някои успее да ми помогне

Тук има няколко снимки
http://novatv.bg/accents/view/9617/%D0%A1%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%B … 0%BE%D0%B2%D0%B0/

Често след тяхно предаване се изписва гардероб - BCBGMAXAZRIA, но за съответния ден не зная.

Благодаря, за отговора на теб и на mimeime  bouquet
Прегледах и този гардероб, но и там нищо, небеше и този, който изписват на сутрешния блок. Доста време прекарах да търся  Laughing. Но продължавам  Mr. Green
Защо просто не пишеш до Нова, предполагам ще ти отговорят Simple Smile
Виж целия пост
# 437
Здравейте Simple Smile, и тук да попитам в неделя гледах предизборното студио по Нова и много ми хареса роклята, с която беше Ани Цолова. От тогава я издирвам, но никакъв успех, много ще съм ви благодарна, ако някои успее да ми помогне

Тук има няколко снимки
http://novatv.bg/accents/view/9617/%D0%A1%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%B … 0%BE%D0%B2%D0%B0/

Често след тяхно предаване се изписва гардероб - BCBGMAXAZRIA, но за съответния ден не зная.

Благодаря, за отговора на теб и на mimeime  bouquet
Прегледах и този гардероб, но и там нищо, небеше и този, който изписват на сутрешния блок. Доста време прекарах да търся  Laughing. Но продължавам  Mr. Green
Прегледай сайта на  http://shop.mdl.bg/ . Нова ТВ обличат водещите от магазините на тази фирма.
Виж целия пост
# 438
Я кажете този нов модел UGG допада ли ви и като цвят? Идват на нивото на кокалчето... Thinking или направо да си поръчвам класическата дължина.Май класиката ще стои по-добре на дънки,отколкото тези?

Скрит текст:

Да се изкажа по въпроса като заклет UGG - фен и горд притежател на 6-7 чифта  Mr. Green
Точно минитата ужасно скъсяват краката. Short-четата са ми любимата дължина, стоят чудесно с всичко. Tall-четата ги нося когато е по-студено, но са по-задължаваща дължина.  Peace
Цветът ми допада.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 439

Да се изкажа по въпроса като заклет UGG - фен и горд притежател на 6-7 чифта  Mr. Green
Точно минитата ужасно скъсяват краката. Short-четата са ми любимата дължина, стоят чудесно с всичко. Tall-четата ги нося когато е по-студено, но са по-задължаваща дължина.  Peace
Цветът ми допада.  Heart Eyes

Аз може ли да те питам като явно авторитет по темата за UGG, не им ли се губи на тез чепци някак бързо търговския вид? Като съм гледала по хората, някак все ми се струват зацапани, посмачкани... Удобни изглеждат, бих си взела...но някак съм останала с усещането, че ще изглеждат симпатично точно 5 обувания. Или не е така?
Виж целия пост
# 440
Аз лично доста си пазя и обгрижвам обувките (и чантите).
Зацапват се, да. И поддръжката им не е лесна, особено за по-светлите екземпляри.  Mr. Green Ако се намокрят почти винаги остават следи. С изключение на непромокаемите модели. Имам сет за почистването им, но честно казано не върши чудеса.  Peace
Колкото до топлина и удобство - няма по-добри за мен.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 441
Faumea   ако са оригинални и след 5 години няма да са мръднали,не съм имала по здрави и качествени обувки ! Но аз лично не бих си купила от България ,не вярвам че може да има оригинални !

петна от сняг остават но и лесно се почистват с нужните препарати Simple Smile
 
Виж целия пост
# 442
Аз лично доста си пазя и обгрижвам обувките (и чантите).
Зацапват се, да. И поддръжката им не е лесна, особено за по-светлите екземпляри.  Mr. Green Ако се намокрят почти винаги остават следи. С изключение на непромокаемите модели. Имам сет за почистването им, но честно казано не върши чудеса.  Peace
Колкото до топлина и удобство - няма по-добри за мен.  Heart Eyes

и аз имам 2-3 чифта и все светли- сиви, бежови... Ужасни петна оставят като минеш през снежни преспи, в които е имало поръсена сол. Едни бели и твърди вадички остават и е ужас за чистене! Но пък са удобни и топли и си ги обичам! даже сега им купих клинче, спецално за тях:
Виж целия пост
# 443
И аз имам ама като ги нахлузвах последния път, явно съм дръпнала малко по-силно и се скъсаха на прасеца. Сега не знам има ли някакъв шанс да се оправят. Иначе са наистина мекички и топли. Не са моя стил обувки ама за големи студове, са ок.
Виж целия пост
# 444
Аз лично доста си пазя и обгрижвам обувките (и чантите).
Зацапват се, да. И поддръжката им не е лесна, особено за по-светлите екземпляри.  Mr. Green Ако се намокрят почти винаги остават следи. С изключение на непромокаемите модели. Имам сет за почистването им, но честно казано не върши чудеса.  Peace
Колкото до топлина и удобство - няма по-добри за мен.  Heart Eyes

На мен този сет ми върши идеална работа, особено спрея за отблъскване на петна. Моите са ярко синьо зелени, нося ги вече 3-4та зима, нямат никакви петна. Но не ги обувам в кишест сняг Peace
Виж целия пост
# 445
Последно се сдобих с тези за тази зима и следващите.
Повече от доволна съм, топли, леки и меки, макар че още не съм ги подносила.
С другата подметка имам два чифта кожени и два чифта плетени. Не са мръднали, въпреки че не си знаят годините. Едните кожени ги съсипах естествено, но забравих, че са в пералнята и пуснах сушилня. Е, познайте какво им се случи ooooh!
Един чифт съм си заделила за вкъщи, вместо домашни пантофи.
Това което виждам по улиците, в голям процент са ментета. При тях нямам представа как е издържливостта или комфорта.
Като всяка обувка си иска подръжка и а се съобразиш с времето навън.
В киша слагам Докс, само те оцеляват.
Виж целия пост
# 446
Здравейте,видях че някоя от вас беше качила снимки на обувките с бухалчета на dogo,отдавна съм си набелязала техни неща,бихте ли ми казали дали обувките си отговарят на номерата ?

Виждала съм техни модели тук, преди имаше повече избор, може да преглеждаш от време на време   Peace  http://www.fashiondays.bg/search/?q=dogo&t=women
Виж целия пост
# 447
Здравейте, не знам дали тук е мястото да попитам, но знае ли някой нещо за предстоящото H&M Balmain, къде ще бъде и как ще се проведе? Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Здравейте,видях че някоя от вас беше качила снимки на обувките с бухалчета на dogo,отдавна съм си набелязала техни неща,бихте ли ми казали дали обувките си отговарят на номерата ?
Аз бях. Да, отговарят си на номерата.
Виж целия пост
# 449
Здравейте, не знам дали тук е мястото да попитам, но знае ли някой нещо за предстоящото H&M Balmain, къде ще бъде и как ще се проведе? Simple Smile

https://www.facebook.com/events/1655995448021206/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия