БАРСЕЛОНА - тема 6

  • 106 044
  • 760
# 285
Въпрос към завърналите се скоро  - нещо като коледна украса? Преди 2 години във Валенсия попаднахме на уникално коледно градче на един МОЛ. Уф, че и името му забравих.
Виж целия пост
# 286
Въпрос към завърналите се скоро  - нещо като коледна украса? Преди 2 години във Валенсия попаднахме на уникално коледно градче на един МОЛ. Уф, че и името му забравих.


ASSAMARIS  Hug мисля, че още е рано. Преди 2 години коледната украса я завършиха и пуснаха около 20.11.

Виж целия пост
# 287
Е, щом е 20, бива. 18-22 ноември, все ще закача нещо. Joy
Виж целия пост
# 288
Е, щом е 20, бива. 18-22 ноември, все ще закача нещо. Joy

Прегледах си заради теб снимките и точно в петък 22.11 са пуснали коледните светлини през 2013 година Mr. Green Laughing Спомням си, че дните преди това ги окачваха.
Виж целия пост
# 289
https://www.youtube.com/watch?v=vAVD1Mof7oI

Това не е истина.......Има и още две серии за Барселона. Joy
Виж целия пост
# 290
Здравейте,
Искам да попитам как е Барселона в средата на февруари?
Според мен плюса ще е липсата на тълпите туристи и ще е по-спокойно около забележителностите.
Работи ли всичко тогава? Питам основно за фонтаните. От сега никой не може да каже какво ще е времето, но се надявам да е далеч по-добро от "февруарска" София.
Изобщо как Ви се струва градът по това време?
Виж целия пост
# 291
Здравейте,
Искам да попитам как е Барселона в средата на февруари?
Според мен плюса ще е липсата на тълпите туристи и ще е по-спокойно около забележителностите.
Работи ли всичко тогава? Питам основно за фонтаните. От сега никой не може да каже какво ще е времето, но се надявам да е далеч по-добро от "февруарска" София.
Изобщо как Ви се струва градът по това време?
Предимството да отидете средата на февруари са само по-евтините билети, нищо повече.Макар че гледах за м.юни на уиз ер по 240 лв. на човек двупосочен, което си е супер.Барселона е град на морето и няма да му се насладите през февруари така, както началото на лятото.През юни градът е прекрасен, може да си направите дълги разходки,плаж, а февруари освен да ви надуха вятъра...Това е мое мнение, била съм в Мадрид през февруари, беше през деня 17 градуса, но сутрин хладно и вечерите рано мръква.
Виж целия пост
# 292
  Stranger4, фонтаните работят само в петък и събота, през февруари!
Виж целия пост
# 293
Моля, тези от вас, които ще са сега към 20-ти ноември там , ако може да кажат за украса, за разни коледни пазарчета дали ще има и т.н.
 bouquet
Че след кажи -речи 2 седмици и мен ме чака път до там, ще се радвам да кажете повече неща относно украси (  център, молове) , за хапване изгодни места  newsm78
Виж целия пост
# 294
Здравейте,
Искам да попитам как е Барселона в средата на февруари?
Според мен плюса ще е липсата на тълпите туристи и ще е по-спокойно около забележителностите.
Работи ли всичко тогава? Питам основно за фонтаните. От сега никой не може да каже какво ще е времето, но се надявам да е далеч по-добро от "февруарска" София.
Изобщо как Ви се струва градът по това време?
Предимството да отидете средата на февруари са само по-евтините билети, нищо повече.Макар че гледах за м.юни на уиз ер по 240 лв. на човек двупосочен, което си е супер.Барселона е град на морето и няма да му се насладите през февруари така, както началото на лятото.През юни градът е прекрасен, може да си направите дълги разходки,плаж, а февруари освен да ви надуха вятъра...Това е мое мнение, била съм в Мадрид през февруари, беше през деня 17 градуса, но сутрин хладно и вечерите рано мръква.
И моите мисли с в тази насока и май не си заслужава заради едните ефтини билети да не видим града в истинската му прелест.
Виж целия пост
# 295
Решено е. Simple Smile Самолетните билети са купени. В Барселона сме от 25-ти август догодина за 7 дни. Забележителности +  плаж + още нещо.... Много съм добра в дългосрочното планиране.  Mr. Green
Сега ще завалят въпроси. Ще се сдържам, доколкото ми е по силите.  Crazy
Виж целия пост
# 296
Решено е. Simple Smile Самолетните билети са купени. В Барселона сме от 25-ти август догодина за 7 дни. Забележителности +  плаж + още нещо.... Много съм добра в дългосрочното планиране.  Mr. Green
Сега ще завалят въпроси. Ще се сдържам, доколкото ми е по силите.  Crazy
Браво, Vivi.И аз обичам дългосрочно планиране.Подготовката за пътуването си е част от него. Иначе зимата човек за какво да мечтае, освен за пътуване нанякъде Grinning
Виж целия пост
# 297
   Да споделя един много приятен ресторант. "My Donkey and I"/ "Mi Burrito Y Yo"  
Уютна атмосфера,прекрасни вина,музика. Имахме годишнина и празнувахме там.Романтично местенце.... Grinning
  Намира се в една пряка на "Ramblas",улицата е "Paso de la Ensenanza" 2 http://www.restaurantemiburrito.com/galeria.html newsm10  
Скрит текст:
Виж целия пост
# 298
Roo Roo, страхотен ресторант, задължително ще го пробвам следващият път.

Здравейте,
Искам да попитам как е Барселона в средата на февруари?
Според мен плюса ще е липсата на тълпите туристи и ще е по-спокойно около забележителностите.
Работи ли всичко тогава? Питам основно за фонтаните. От сега никой не може да каже какво ще е времето, но се надявам да е далеч по-добро от "февруарска" София.
Изобщо как Ви се струва градът по това време?


За мен е...прекрасна.

Абсолютно никакво сравнение с времето в София, камо ли пък зимата.

Бях тази година в средата на февруари, всеки следобед бяхме на плаж по къс ръкав. Пусках малката да си мокри краката, но водата беше студена.

Понеже редовно ходя през януари и февруари, наобед не е имало случай да не обядвам навън по тънък пуловер на припек, ок.15-18 гр. е до вечерта.

Опашки няма никъде.

Верно по Рамбла няма листа по дърветата, ако това е някакъв проблем.

Фонтаните трябва да провериш кога им е годишната поддръжка за ремонт, тази година мисля беше от 07.01 до 19.02.
Тибидабо също не работи през седмицата.
Виж целия пост
# 299
Този януари бяхме за 5 дни в Барселона , беше невероятно изживяване , разбира се фонтаните единствено не работиха , но имайки в предвид депресивния период за който говоря , дестинацията с периода се прпокриват на сто процента ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия