Какво правят жените в менопаузата, когато... 4

  • 162 433
  • 779
# 270
Това е перименопауза.
Т.нар. критическа. Sunglasses
Не е ли пременопауза? А не пери? Thinking

И аз знам вторият вариант, но май излиза, че са дублетни форми, защото го срещам в нета и в двата варианта.

П.П. Аз пак кървя, леко.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 271
Това е перименопауза.
Т.нар. критическа. Sunglasses
Не е ли пременопауза? А не пери? Thinking

http://po-krasivi.net/12586/trite-fazi-na-menopauzata.html

 Hug

Пипи, какво значи кървя леко?

Аз днес бях на хистероскопия.
Понеже имам зацапване през втората половина, лекарката се усъмни за полип.
Обаче се оказа, че няма, само лигавицата ми била по-дебела и ми изписаха Оргаметрил.
Докторът каза да го пия 3 месеца и пак да отида да ми я мери.
Виж целия пост
# 272
Внимавайте с Оргаметрила - следете си редовно гърдите.
Виж целия пост
# 273
DeVa® кървя леко - пет-шест капки на ден, това имах предвид.
Виж целия пост
# 274
Внимавайте с Оргаметрила - следете си редовно гърдите.

Че той нали е синт. прогестерон?
За гърди се изписва Прогестогел, пак същото, почти.
Виж целия пост
# 275
Абе, ако искате. Никой не ви кара насила.
Виж целия пост
# 276
Внимавайте с Оргаметрила - следете си редовно гърдите.

Че той нали е синт. прогестерон?
За гърди се изписва Прогестогел, пак същото, почти.
Не пий това. Stop
Виж целия пост
# 277
Внимавайте с Оргаметрила - следете си редовно гърдите.
Напълно съм съгласна. Точно в СИНТЕТИЧЕН е проблемът.
Виж целия пост
# 278
Внимавайте с Оргаметрила - следете си редовно гърдите.

Че той нали е синт. прогестерон?
За гърди се изписва Прогестогел, пак същото, почти.
Не пий това. Stop

Ако не го пия, имам риск от полипи.
Не трябва да ми е такава лигавицата.
Предните 2 месеца се мажех с Прогестогел, но явно не ми стига.
Виж целия пост
# 279
Дева, понякога така се получава - гинеколога ти изписва хормон, мамолога ти казва да не пиеш хормони... Трябва да се преценят плюсовете и минусите,  понякога наистина се налага да се пие. Но преди това не е лошо да идеш на мамолог за преглед.
Виж целия пост
# 280
Не знам защо реших да пиша...просто да си помрънкам...днес е 35 ден и го няма, няма и признаци да идва. Нормалният цикъл беше през 24 дни. От една година взе да ми прави номера. Да идва на 18-ти ден или на 27-ми, но в повечето случаи идваше на 22/24-ти ден. Дали дивия ям не направи нещо ? Приемам го от около 3 месеца, като го спирам само от първи до пети ден на цикъла. Или това наистина е началото на пременопаузата ?
Виж целия пост
# 281
Didi, не беше ли на 49 години? Ако греша, прощавай, ако не, защо да е пременопауза?
Виж целия пост
# 282
Скоро ще навърша 42 години.
Виж целия пост
# 283
Ясно. Рано е още, според справочниците. Макар че всичко е индивидуално. На мен при първи прием на див ямс ми беше закъсняло доста. Около 42-3 дена цикъл. Това е и причината да не го пия.
Виж целия пост
# 284
Значи правилно се насочвам към предположението, че може би е от дивия ям. Така добре се чувствам от него и не ми се иска да го спирам. По-скоро ще преосмисля количеството и дните през които да го приемам. Ако може някой да сподели как е правилно или как му е предписвано, защото на опаковката няма специални указания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия