Бременни мами 2015 от Пловдив

  • 52 470
  • 734
# 480
Моето кръвно беше ниско, точно в първите месеци. После се нормализира.
И аз още много си мисля за Торакс, на мен ЖК ми е при джипито, а на частно при лекарката, за която писах вече. А тя пък работхи във ВМИ. Раждането ми се ще да е на по-приятно мнясто.
Дали ще е добре в 7 м.  да сменям ЖК, дали ще ме поемат изобщо? Ако ще раждам там, не ми се иска да съм непозната там. Ей такива мисли ме глождят.
Хаистра, ти къде ходиш на йога?
Виж целия пост
# 481
Моето кръвно беше ниско, точно в първите месеци. После се нормализира.
И аз още много си мисля за Торакс, на мен ЖК ми е при джипито, а на частно при лекарката, за която писах вече. А тя пък работхи във ВМИ. Раждането ми се ще да е на по-приятно мнясто.
Дали ще е добре в 7 м.  да сменям ЖК, дали ще ме поемат изобщо? Ако ще раждам там, не ми се иска да съм непозната там. Ей такива мисли ме глождят.
Хаистра, ти къде ходиш на йога?
Нинакъв проблем да смениш лекаря си, било то и в деветия месесец, но все пак е хубаво да отидеш при новоизбрания си АГ и да попиташ има ли възможност да те поеме...... никой не може да ти откаже да смениш лекаря си, независимо от причините, личния ти лекар няма право да ти отказва направление( талон 11 ако не се лъжа), новия избор също, освен ако физически му е невъзможно. Но винаги се намира време, особено ако си харесват работата! А за йога ходя в Капана.....да не правя реклама WinkИ го избрах на случаен принцип, да мие удобно за предвижване Simple Smile Но съм и доволна от инструкторката.
Виж целия пост
# 482
svetlita, аз си смених лекаря точно в 7-ия месец и се преместих в Торакс. Нямах никакви проблеми.
Виж целия пост
# 483
Момичета , благодаря. От ноември искам и болничен, тъкмо ще имам няколко повода за всичко. Освен Кунчев, кой друг лекар беше добър?
Виж целия пост
# 484
Няма да е реклама я кажи къде ходиш на йога може и на лични, че нещо из интернет не ми излиза нищо подходящо
Виж целия пост
# 485
На брадтовчед ми жената роди при бащата на моя доктор. Бащата е Роман Кунчев, синът е Христо Кунчев.
Там има и д-р Паскалева, тя преди водеше водните раждания във ВМИ. Две мои брадтовчедки са родили три деца при  нея и са много доволни.
И за д-р Ставрев съм чувала добри отзиви.  Peace
Виж целия пост
# 486
Jony222223, мерси. Имаше още един лекар там, много четох из темите, но го забравих
Виж целия пост
# 487
Кунчев и аз си го харесах от четене.
Според мен там всички са добри. Peace
Виж целия пост
# 488
д-р Видева и д-р Кичеков мисля работят там също.
Виж целия пост
# 489
Здравейте, бъдещи и настоящи Мами! Simple Smile
   Вече не съм много редовна, но с бебка е малко трудно. На лап топа рядко сядам, само с телефона влизам и то във ФБ, защото е по-лесно. С малкото кюфтенце се гледаме и така Simple Smile
   Искам да кажа за д-р Видева от Торакс. 2 приятелки раждаха при нея и са страшно доволни! 5 месец след това продължават да и звънят и да я питат разни работи и тя никога не ги е отсвирвала или да им каже, да си запишат час, за да си решат проблема. Страхотно отношение!
  
Виж целия пост
# 490
Благодаря!
Диана, как е бебка? На колко станахте?
Виж целия пост
# 491
Благодаря!
Диана, как е бебка? На колко станахте?

Утре прави 2 месеца. Вече се смее, радва се на играчките и въобще на всичко шарено. Напъва се да става много, ама е малка още, рита доста силно и ако може, все някой да я държи... Иначе, да чукам на дърво, спи през нощта. Яде най-късно в 22:30-23:00 и спи до 7-8:30, някой път и до 9. Понякога се размрънква в просъница, но давам бибата и заспива.
  Вие как сте? Расте ли бебока, има ли колики?
Виж целия пост
# 492
Ехе сладурка малка, как расте само! Супер е, че спи така, това си е цяло постижение!
О бебокът расте в корема още  Simple Smile Той моят син е голям иначе-ученик вече  Laughing
Виж целия пост
# 493
Имаме ФБ група,ако някой иска да се присъедини да ми пише
Виж целия пост
# 494
Добро утро момичета, искам да ви попитам или по точно да ви помоля да ми предложите невролог по ЗК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия