?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 854 230
  • 20 915
# 180

И затова родителите трябва да се замонашат, и да спрат да правят секс?

Сексът е само за размножаване, не знаеш ли?  Laughing

Аз друго се зачудих... Абе, bubata2015, що не се завъртиш в тази тема, да не се окаже, че говорите за един и същи мъж?  Thinking
Ако да, проблемът с третата в тройката е решен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 181
Аз съм на 43 и сме женени... И до ден днешен си носиме халките!!!
Любовница няма. Писах Ви, правим секс всяка вечер. И то хубав качествен секс.
Shocked
Машала...
Кобилкина ряпа да яде пред теб. Или си секс богиня, или бъркаш хъркането с оргазъм.  newsm78
Виж целия пост
# 182

И затова родителите трябва да се замонашат, и да спрат да правят секс?

Сексът е само за размножаване, не знаеш ли?  Laughing


Знам, знам, ето едно полезно четиво по темата: Десет пози от Кама Сутра за женени с деца  Peace
Виж целия пост
# 183
Здравейте, имам следния въпрос. Имам връзка от година и половина. Момчето е доста мургаво, семейството му също. Но не съм се замисляла по въпроса. наскоро присъствах на семейно събиране, всички роднини са така мургави, приличат на цигани. От сестра му съм чувала, че сестрата на мъжа и не я харесва, защото е черна и я смята за циганка. Пак сестра му ми е казвала, че те били "аспарухови българи" Това не знам какво е, четох в Интернет, противоречиви са твърденията , не знам колко може да се вярва на нета. След всичко това естествено го попитах и него самия. каза ми: "аз не съм циганин, българин съм, обиждам се да ме мислят за друг.
Излишно е да обяснявам, че го обичам, че нито като нрав , нито по нещо конкретно не приличана циганин. Но явно имам предразсъдъци, не си представям, когато имаме дете, как ще му обясня, че всички роднини по бащина линия са черни, без да са цигани.
Изобщо страшна каша е в главата ми, няма с кого да споделя, моля ви дайте ми мнения, каквито и да са.
Виж целия пост
# 184
Здравейте, имам следния въпрос. Имам връзка от година и половина. Момчето е доста мургаво, семейството му също. Но не съм се замисляла по въпроса. наскоро присъствах на семейно събиране, всички роднини са така мургави, приличат на цигани. От сестра му съм чувала, че сестрата на мъжа и не я харесва, защото е черна и я смята за циганка. Пак сестра му ми е казвала, че те били "аспарухови българи" Това не знам какво е, четох в Интернет, противоречиви са твърденията , не знам колко може да се вярва на нета. След всичко това естествено го попитах и него самия. каза ми: "аз не съм циганин, българин съм, обиждам се да ме мислят за друг.
Излишно е да обяснявам, че го обичам, че нито като нрав , нито по нещо конкретно не приличана циганин. Но явно имам предразсъдъци, не си представям, когато имаме дете, как ще му обясня, че всички роднини по бащина линия са черни, без да са цигани.
Изобщо страшна каша е в главата ми, няма с кого да споделя, моля ви дайте ми мнения, каквито и да са.

Моля ти се, щом мислиш за деца значи си уж зряла. Циганите се усещат - има ВЕЛИКОЛЕПНИ хора от тях, обаче винаги ще ги разпознаеш, ако това те притеснява. Ако не си усетила циганинската жилка - значи наистина са по-мургави. Така или иначе, харесва ли ни или не, след 50 и кусур години повечето в България ще са "аспарухови българи", със сигурност кожата ни няма да изсветлява, нито косите ни  Sunglasses
Виж целия пост
# 185


[/quote]
Моля ти се, щом мислиш за деца значи си уж зряла. Циганите се усещат - има ВЕЛИКОЛЕПНИ хора от тях, обаче винаги ще ги разпознаеш, ако това те притеснява. Ако не си усетила циганинската жилка - значи наистина са по-мургави. Така или иначе, харесва ли ни или не, след 50 и кусур години повечето в България ще са "аспарухови българи", със сигурност кожата ни няма да изсветлява, нито косите ни  Sunglasses
[/quote]

Защо всички след 50 години да сме такива?
Виж целия пост
# 186
Анонимен, мм е грък, ако знаеш колко са черни в родата му Grinning Стигнах до изводът, че има гърци по-черни и от турците, щом го обичаш какви са тези глупави предрасъдъци и ако ти каже- Да, циганин съм!, ще го зарежеш ли?

Чувала съм, че всички цигани имат петно ниско на кръста, над дупето. Не ми се е вярвало, но майка ми работеше в болницата с много циганета и го е потвърждавала Grinning
Виж целия пост
# 187
Анонимен, мм е грък, ако знаеш колко са черни в родата му Grinning Стигнах до изводът, че има гърци по-черни и от турците, щом го обичаш какви са тези глупави предрасъдъци и ако ти каже- Да, циганин съм!, ще го зарежеш ли?

Чувала съм, че всички цигани имат петно ниско на кръста, над дупето. Не ми се е вярвало, но майка ми работеше в болницата с много циганета и го е потвърждавала Grinning
какво е петното? По-светло, по-тъмно?
Виж целия пост
# 188
Цитат
Моля ти се, щом мислиш за деца значи си уж зряла. Циганите се усещат - има ВЕЛИКОЛЕПНИ хора от тях, обаче винаги ще ги разпознаеш, ако това те притеснява. Ако не си усетила циганинската жилка - значи наистина са по-мургави. Така или иначе, харесва ли ни или не, след 50 и кусур години повечето в България ще са "аспарухови българи", със сигурност кожата ни няма да изсветлява, нито косите ни  Sunglasses
Цитат

Защо всички след 50 години да сме такива?

Моля?
Потъмняваме, харесва ли ти или не - това е положението, може и след 150, може и след 30.
Виж целия пост
# 189
с предрасъдъците си само ти можеш да се пребориш - иначе ние тук можем да те убедим в нещо-си, но до колко ще е трайно, не е ясно
има българи, по-мургави от цигани вкл. и в моето семейство
 Hug
Виж целия пост
# 190
Знаете ли, мен ме притесняват повече тези обяснения - "аспарухови... не знам си какво" отколкото всичко друго. Странно е човек да си придава идентичност, ако си има.
Благодаря ви, знам, че отговорът е някъде в мен, но не го откривам, затова търся помощ отвън.
Виж целия пост
# 191
Малко по-тъмно, родилно петно. Не се втелясвай моля те, пак ти казвам като видях родата на мм, настъпи нощ Laughing, ама на взех го и имам прекрасно, бяло дете Laughing
Виж целия пост
# 192
Циганите имат характерна миризма. Да...и прясно  изкъпани също!  Peace
Щом не си я надушила.....
Виж целия пост
# 193
Циганите имат характерна миризма. Да...и прясно  изкъпани също!  Peace
Щом не си я надушила.....
И не само миризма, поведение, начин на живот, Обичаи......., и пак казвам - има много свестни, но веднага би ги познала. Дори той да те е заблудил, то родата би я усетила.
Виж целия пост
# 194
апсурт е дала много добър съвет според мен, подкрепям написаното от нея, относно бубата2015  Peace  и да, егоистично е да приема тройка само във вариант той и две жени, но не и вариант той, ти и още един мъж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия