?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 854 239
  • 20 915
# 195
Циганите имат характерна миризма. Да...и прясно  изкъпани също!  Peace
Щом не си я надушила.....
И не само миризма, поведение, начин на живот, Обичаи......., и пак казвам - има много свестни, но веднага би ги познала. Дори той да те е заблудил, то родата би я усетила.
По какво да ги усетя, не говорят цигански, плащат си тока, водата. Вярно, задната част на двора им зета не го подържа добре, има трева, но това не е симптом. Но на първа братовчедка на майка му децата и работят в селското стопанство в Гърция, с това се издържат, не знам дали и това е симптом. Ох...
Виж целия пост
# 196
Заклевам се, скоро така не се бях смяла като с последните белези, миризми и треви в задния двор. Joy
Виж целия пост
# 197
Заклевам се, скоро така не се бях смяла като с последните белези, миризми и треви в задния двор. Joy

Жената държи да е информирана за произхода му. Явно само любов не и е достатъчна. Държи да знае и в какво семейство се "дава". Peace
Кое те разсмя?
Виж целия пост
# 198
Всичко. Съжалявам.
Виж целия пост
# 199
Не са цигани. Най-вероятно наистина са "Аспарухови" българи, както са ти казали. Да, да...

Скрит текст:
Виж целия пост
# 200
Ох и аз се посмях на зета, братовчедката и задния двор,ама явно момичето наблюдава и ги взима сериозно тези "знаци".
 Вълнисто папагалче Joy
Виж целия пост
# 201
Цигани има всякакви. Ама наистина всякакви- има християни, има мюсюлмани. Има мургави, има просто с по-тъмна кожа. А в селото на покойната ми баба всички цигани знаеха само и единствено бълг. език и повечето имаха зелени очи и кестеняви коси.
Скрит текст:
И до ден днешен си спомням един циганин Недко малей малей...зверски зелени очи, с братовчедката ми само дебнехме да го видим с колелото като минава край бабината къща Embarassed Embarassed Embarassed

Така че, много важно. Какви са, що са.
щом се разбират хората, нямат верски и битови различия, кой какъв е, не е от значение.

А за "петното"- доколкото съм чувала, то изчезва още в детска възраст.
Виж целия пост
# 202
Моя мъж имаше приятел циганин, който аз дълго време не знаех, че е такъв и когато разбрах не можех да повярвам. Семейството му- работливи, свястни хора, той израстнал с приятели българи и изобщо нямаше нищо общо с родата си. Ходеше с едно момиче-българка, за която по-късно се ожени. Но, като видях семейството му- е, не можеш да ги сбъркаш. Баща му беше много работлив и можеше да го объркаш на вид, но майка му и сестра му- суркаха се с едни чехли и изобщо както си му е реда, няма грешка. В последствие това момиче- едно на майка и баща, от доста заможно семейство се ожени за въпросния приятел, имат детенце момче- бяло, бяло, та чак прозрачно, с изключително светла руса коса- като ангелче. После имат и второ, но от родата не можеш да избягаш. Сватбите им бяха две- една  нормална и една в махалата, както си му е реда, по цигански. Майка и и баща и щяха да получат удар горките, ама какво да правят- любов. Сега вече не знам какво се случва с тях, прекъснали сме малко връзката, но...детето си ходеше при баба и дядо и го влачеха из махалата.... малко е кофти, но какво ли не прави любовта. Laughing
Виж целия пост
# 203
А за "петното"- доколкото съм чувала, то изчезва още в детска възраст.

Да, най-късно в пубертета.

Линк към Уикипедия.
Виж целия пост
# 204
Това е за монголците и индианците, няма общо с циганите.
Виж целия пост
# 205
Зарежете този мит за петното, детето на братовчедка ми се роди с монголоидно петно на дупето, а е одрало кожата на баща си. Не са цигани, познавам и двата рода Laughing
Виж целия пост
# 206
Това с циганските сватби е брутално, ама не е за тая тема. Три дни яли, пили и се веселили. Представям си родителите на момичето. Ма не мога да си представя булката.  Mr. Green
Виж целия пост
# 207
Анонимен,ако момчето например е от Видинско,община Брегово или около Лом....там има много власи.Те са тъмни,с гарваново черна коса и по-старите говорят един език,който е смесица между румънски и български.За човек ,който ги вижда за пръв път веднага може да направи асоциация с цигани....но нямат нищо общо.
В нашия вход имаше човек родом от тоя край,който изглеждаше по подобен начин и той ни е казвал това.Навремето като войник е изпратен да служи тук и понеже поделението им е било в селото на жена му,там са се запознали с нея като са излизали вечер на мегдана и след  като се е уволнил са се оженили и е останал трайно вече тук.И понеже тук в южна БГ така изглеждащи хора са рядкост и прави впечатление,може да помислиш ,че е циганин, ама не е въобще...Голямата му дъщеря е с бяло лице като жена му, с тъмни очи и черна коса-много хубаво момиче,а малката е по-матовка с по-светла коса.
От кой край е родата на въпросния младеж?Може да се проследи семейната история и да се разбере.
Виж целия пост
# 208
Какви мургави цигани, какви петна? С тази демокрация и отворени граници /да живеят тираджиите и циганките проститутки в Европа/ циганите вече са по-бели от нас, руси, че даже има и синеоки. Аз лично не ги различавам, да са живи и здрави, че характерният им говор ги издава. Онези черните, с посинели устни отдавна са в историята.
Виж целия пост
# 209
Oтносно терзанията на потребителката, чийто мъж иска тройка - има ли развитие?
Моя бегла позната се е навила на тройка, да сбъдне същата мечта на мъжа си...на рождения му ден със своята най-добра приятелка. Е, познайте какво става - после се започват драмите, мъжът започва да звъни на приятелката и да иска среща с нея, законната разбира, скандали, скандали, раздяла, мъжът се хвана с друга жена, съпругата избяга, зарязвайки и двете деца.  ooooh! Нямам представа къде е майка им в момента. Те живеят при баба си и дядо си по бащина линия, баща им в съседен град с новата любов и през уикенда им ходят на гости...
Така че помислете си добре, явно не са за всеки такива експерименти. Тяхната връзка явно е била почти изгърмяла още преди тройката, но кой знае?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия