?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 854 240
  • 20 915
# 19 740
Къде на майтап, къде наистина...

Такива съжителства с огромен брой съквартиранти са изнервящи за една двойка, дори да липсва мерак към някой от съседите. Гледай да се отделите.
Виж целия пост
# 19 741
При положение, че живеете 10 човека в една къща с обща холокухня, къде се очаква да отиде мъжът ти, ако не в общата стая? Или като е видял момичето е трябвало да излезе на моравата пред къщата, че да не се засичат? За тройката - дали не иска да направите 3 с жена и да опипва почвата, макар и не с тази девойка, но сега да му е паднал момент да говори за това.
Виж целия пост
# 19 742
Притеснява ме, че ще го приеме като конкретен и личен интерес от моя страна към мъжа от другата двойка...
Ако го приема така, значи и той има конкретен и личен интерес към жената в двойката.
Виж целия пост
# 19 743
Притеснява ме, че ще го приеме като конкретен и личен интерес от моя страна към мъжа от другата двойка...
Ако го приема така, значи и той има конкретен и личен интерес към жената в двойката.

Ще му дължи една 3-ка. Това в кръга на майтапа. Дори да се навие на думи, като дойде време за изпълнение ще дръпне задна. Наистина смятам, че реакция от типа на " о, хайде първо да говорим с мъжа ѝ, толкова е сладък", ще го разубеди тотално да си иска другото. Но тези истерии само дават козове.
Виж целия пост
# 19 744
Птица, това че сме разкрепостени в сексуалния си живот, далеч не означава, че сме ОК някой от нас да прави свободно секс с когото и да било извън двойката ни Simple Smile... В нашите отношения това би предположило предварително обсъждане и взаимно съгласие Simple Smile... До този момент не сме го реализирали, останало е на ниво “обсъждане-на-фантазия”. Разнообразяването е стигало до неща вътре в двойката ни.
Blackbling, аз също съм ревнива (както и той самият) и реагирах много остро на въпросната шега.
Afrodita, подразних се не на това, че е потърсил уединение, а на факта, че го е направил във въпросното помещение, в нейно присъствие, докато тя готви нещо-си в продължение на час и нещо... Имаме прекрасен двор със зелена площ, барбекю, и всякакъв тип градинско оборудване... Ако е търсил просто уединение, защо не го направи там? Точно този следобед в къщата бяхме само тримата - аз, той и тя... Можеше да се уедини и там, на двора, необезпокояван от никого.
А и той харесва двора и е предпочитал да слиза там, вместо в кухнята с останалите съквартиранти...
Белла Дона Simple Smile... , честно казано, изкушавам се да се пошегувам и аз в някакъв следващ момент, но за съжаление - да, подобни истерии дават само козове!
Виж целия пост
# 19 745
Ама върни му жеста.
Кажи, че мъжът и е много симпатичен и ако не иска тройка с него, може и ти да си спретнеш двойка.
Да видим приятно ли ще му стане.
Ако нещо се разфучи, му каже, че се бъзикаш. Laughing
Виж целия пост
# 19 746
Много сценарии, много нещо. Проблемът не е шегата сама по себе си. А че мъжът й лягайки си вечер до жена си, се сеща, че комшийката по стая е самотна и явно му минават през главата мръсни мисли за нея.
И да му върне шегата, какво от това. Просто няма вече да се шегува пред нея. Това не значи, че ще престане акълът му да е зает с друг човек, докато лежи в семейното легло до жена си.
Виж целия пост
# 19 747
Много сценарии, много нещо. Проблемът не е шегата сама по себе си. А че мъжът й лягайки си вечер до жена си, се сеща, че комшийката по стая е самотна и явно му минават през главата мръсни мисли за нея.
И да му върне шегата, какво от това. Просто няма вече да се шегува пред нея. Това не значи, че ще престане акълът му да е зает с друг човек, докато лежи в семейното легло до жена си.

Донякъде си права. Но ако го направи, част от акълът му може да е зает с другата, но една друга част, може и по-голяма, ще си мисли притеснено какви мераци има жена му за мъжът на съквартирантката  Mr. Green
Виж целия пост
# 19 748
Аз предлагам довечера /или когато другата е сама/ авторката да каже на мъжа си, че иска да отиде до съседната стая и да извика девойчето за 3-ка Laughing! Физиономията му ще е безценна! Laughing
Виж целия пост
# 19 749
Ми голяма работа, че няма да спре да мисли. Поне ще спре да я дразни и да си го позволява пред нея.
Виж целия пост
# 19 750
Много сценарии, много нещо. Проблемът не е шегата сама по себе си. А че мъжът й лягайки си вечер до жена си, се сеща, че комшийката по стая е самотна и явно му минават през главата мръсни мисли за нея.
И да му върне шегата, какво от това. Просто няма вече да се шегува пред нея. Това не значи, че ще престане акълът му да е зает с друг човек, докато лежи в семейното легло до жена си.
ще си мисли притеснено какви мераци има жена му за мъжът на съквартирантката  Mr. Green
Е тогава направо да му каже, че мъжът на съседката е питал за него Laughing
Виж целия пост
# 19 751
Притеснява ме, че ще го приеме като конкретен и личен интерес от моя страна към мъжа от другата двойка...
Ако го приема така, значи и той има конкретен и личен интерес към жената в двойката.

Най-естественото, когато се споменава конкретен човек, да се приеме, като интерес към конкретния, по дяволите. Точно както е направил и той, със споменаването на конкретната съквартирантка.

Аз никога не бих дори се пошегувала за тройка с Ваня Костова, например, защото дори, като шега ще ми е противно. Но с някой, като Джуд Лоу, мога да се пошегувам така, леко ...
Виж целия пост
# 19 752
Ама върни му жеста.
Кажи, че мъжът и е много симпатичен и ако не иска тройка с него, може и ти да си спретнеш двойка.
Да видим приятно ли ще му стане.
Ако нещо се разфучи, му каже, че се бъзикаш. Laughing
Той наистина е симпатичен Simple Smile... , освен това спортува няколко пъти седмично и определено има симпатии към мен. Не е прекрачвал границите на симпатията със закачки и флиртове, но личи, че му е приятно да си говори с мен. Което явно е направило впечатление и на мъжа ми. Дотолкова, че веднъж съпруга ми ме пита дали има мъж в къщата, който евентуално предизвиква интерес у мен. И на озадачения ми поглед ми зададе пряко въпроса дали въпросният мъж флиртува с мен и дали аз имам интерес към него...
Сега, като се замисля... дали пък неуместната шега с тройката и случката от онзи ден не са реакция на раздразнение, което все още “работи” на някакво ниво в него?! Или дори е целял точно това - да провокира ревност и раздразнение у мен?!
Виж целия пост
# 19 753
Или дори е целял точно това - да провокира ревност и раздразнение у мен?!
А, добър ден! Laughing Вашата работа: крадецът вика, дръжте крадеца!
Виж целия пост
# 19 754
Lennie, многото мислене и премисляне, присъщо на нашия пол не води до нищо освен главоболие. Хайде сега седнете и си доразвийте сценария, ще установите, че край няма! Подминете тази случка и се радвайте на разкрепостените си взаимоотношения. Стига размисли...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия