Абе трудно ще ти е, поне пий нещо имуностимулиращо ти, да не носиш вирусите вкъщи, че с тези болнави деца ....!
И не скачай на мъжа ти, той прави доста, повярвай ми! В крайна сметка е поел сутрешното водене, нали така? Принципно съм на неговото мнение, че не си заслужава, но на чужд гръб и сто тояги са малко, ясно, че ти е преляло от боледуванията. Фокусирай се върху търсене на читави лекари, на първо време, и не разчитай на тези по местоживеене на бабата, най-много да се влоши здравето и на малкото дете! И някак се разберете със съпружието, но оставам с впечатление, че воденето сутрин му идва свръх.
То на практика малкото дете е пратено да живее при баба си на 300 км. Ми вие сте с едно дете, ще се справите! Води само голямото и толкоз. Може би с това не е съгласен.

