?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 854 231
  • 20 915
# 20 055
Еми то самата анонимност предполага, че нещо не е наред. Вече се убедих в това.
Имаше една приказка 'Човек е толкова болен, колкото големи са тайните му'.
Виж целия пост
# 20 056
Е, ние като сме с никове, да не сме по- наяве?
Виж целия пост
# 20 057
Чувства го дръжки и дудуци, точно стереотипите, налагани от околните карат хората да се крият. Клеймото "няма да просъществува" дали не е стереотип?
Виж целия пост
# 20 058
Е, ние като сме с никове, да не сме по- наяве?


Ами зависи. Аз например съм извън всякаква анонимност. Има потребителки, които от толкова години са тук, че несъзнателно са пускали инфо за себе си и пак можеш да ги разпознаеш. Има и такива, които държат пълна анонимност (доколкото изобщо е възможно това).
Виж целия пост
# 20 059
Дори да просъществува, тая връзка ще има повече заложени конфликтни моменти в сравнение с други връзки.

И най-вече в ритъма на живот и кой какво иска да прави в някои години. Не само за купон, а за развитие и планове. Защото примерно сега съм на 36, с втория си мъж имаме доста планове. Ако бях с първия...той е на 50 сега...еми някак по-трудно ще му продам идеи като кариерно развитие, местене. Въпреки че като го гледам, е дори по-енергичен и спортен от мен сега - ама житейски вече ентусиазмът е намалял, цинизмът тежи, няма толкова ентусиазъм и надежда, защото е по-близо до друга фаза на живота. Говорим за обикновени хора, не звезди, ясно е, че и на 50+ някои хора жънат огромни успехи и разширяват дейността и кръга си, ама не всички са Доналд Тръмп.
Виж целия пост
# 20 060
Чувства го дръжки и дудуци, точно стереотипите, налагани от околните карат хората да се крият. Клеймото "няма да просъществува" дали не е стереотип?
Ако човек е убеден в правотата си, никакви стереотипи няма да го принудят да се крие.
Скрит текст:
Хорските стереотипи например "говорят", че една жена задължително трябва да работи, да печели, да се издържа сама...ако седи у дома, е мързелана, повлекана, инертна, зависима и т.н.Е, аз съм убедена в моята правота и никога не съм крила, че не работя.Моите разбирания са други, не се припокриват със стереотипите, наложени от обществото, нямам грам притеснения да ги заявя.
Ако тя не вярваше на "Няма да просъществува", а беше убедена, че това е НЕЙНИЯ мъж, нямаше да следва стереотипите и да се чуди как да го скрие от колегите си.Напротив, би била горда от избора си, доволна, че е намерила точния човек-зрял, мъдър, отговорен, лоялен, честен или какъвто е там.Ама тя не е убедена, дори пред себе си....

Виж целия пост
# 20 061
Чувства го дръжки и дудуци, точно стереотипите, налагани от околните карат хората да се крият. Клеймото "няма да просъществува" дали не е стереотип?
Хич и не ме интересува 'какво ще кажат хората'. Така ме е възпитавала мама.
Казали, че съм вадила лична информация за потребител. Ми - не съм, даже не са изчели, изобщо няма да влизам в полемики, модератор лесно ще види, вадена ли е, не е ли вадена. Факт е, че потребителка изчезна яко дим, голям страх, да не разбере мъжът й колко е неблагодарна. Накрая друга интернет потребителка излезе виновна.
Ох, много мразя някой да мишкува, ей.. това сигурно ми е най-омразното качество в човека.
За разликата в годините - не знам много ли е малко ли е, според мен зависи от конкретния случай, но анонимната /хаха/ явно смята, че това е проблем.
Виж целия пост
# 20 062
Чувства го дръжки и дудуци, точно стереотипите, налагани от околните карат хората да се крият. Клеймото "няма да просъществува" дали не е стереотип?

Не. Извод е.
Виж целия пост
# 20 063
Хахаха
Виж целия пост
# 20 064
Хихи, представих си 50-годишен с държание на левент и не успях да си сдържа смеха. На много редки случаи им ходи ама повечето изглеждат леко... комично.
Виж целия пост
# 20 065
Всеки се убеждава в правотата си с течение на годините, Катерин. И аз съм убедена в това какво искам и как да го/съм го постигнала, само че на една по-крехка възраст е нормално да се луташ из лабиринта, който е създаден от общественото мнение.
______________________
Ясно ми беше, че след моя пост ще потече река от несъобразяващи се с хорското мнение. Ясно ми е също, че от позицията на по-възрастни ние можем да кажем какво е добре за нас и да не се съобразяваме, но не и да казваме какво ще е ок за другите.
_______________________
Белла, извод на база на какво? Wink
Виж целия пост
# 20 066
Наблюдения и собствен опит.
Виж целия пост
# 20 067
Въпросът беше риторичен. Simple Smile
Виж целия пост
# 20 068
Въпросът беше риторичен. Simple Smile

А отговора ироничен.
Виж целия пост
# 20 069
Въпросът беше риторичен. Simple Smile

А отговора ироничен.

Значи се връщаме на стереотипите.

Както и да е, отплеснахме се...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия