Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 465
Ей, Котенце, хапвате ли? Hug Лека ви нощ от мен и целувки на Белла Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 466
Мистик, съжалявам много. Дано бързо го преодолеете. За съжаление се случват подобни неща и много често те нямат обяснение. Не се обвинявай и не прави сецнарии... Много те прегръщам и ти пращам кураж, за да преминеш възможно най-спокойно през това!

Ава, ти си като ресторант наистина! Аз по принцип готвя много и обичам да готвя, но в последните 6 месеца, заради училището, не ми оставаше време, та сега се връщам към нормалния ритъм.
По стара бабина традиция гледам винаги да има супа вкъщи и нещо готвено, задължително правя и салати, почти не сядаме на масата без нещо зеленичко. Simple Smile По повод супите се смяхме един път с една майка рускиня, с която се заговорихме за готвене, та тя през смях ми каза, че супа винаги имало у тях, но предполагала, че и у нас е така. Wink Та... спазваме традициите! Simple Smile

Ние се приготвяме за последния учебен ден преди ваканцията, а какво ще го правя Сава повреме на ваканцията, идея си нямам!  Този път почти нищо не съм планирала, освен една снежна пързалка, за която получих билетите вчера. Трябва да погледна дали все още има билети за куклен театър, та поне там да го заведа. Макар че ме съмнява, тук представления има само през ваканциите и обикновено билетите много бързо се изчерпват...

Време е да потегляме.
Хубав ден, момичета!

Хе-хе, каква актичност настана в ранни зори или късни доби? Wink Поздрави на неспящите и няколко целувки на малкото Писанче! Simple Smile
Виж целия пост
# 467
Някои хапват, някои дремем  Heart Eyes
Направо не се живее при нас... Трудно се диша...
Ината, приятна ваканция и да си изкарате хубаво на снежната пързалка. Дреболина е нацелувани и от двете ви с МамаСа  Heart Eyes
Мистик  Hug не се самообвинявай! Направила си всичко по силите си! и не се отписвай! С теб сме и в хубаво и в лошо!   bouquet
Ава, ти ме разби с това меню...
Виж целия пост
# 468
Пуууу, много съм продуктивна днес, хей!
Едва 10:20ч. е, а 2 тави милинки втасват (довечера ще ходим на гости, та една за там), една супичка се вари, пералнята е на 6, съдомиялната също!
Сега ще взема да ударя един лак и евентуално да направя една разходка като приключа с готвенето. Навън се редуват слънце и дъжд, та дано да улуча една слънчева пауза!

Виж целия пост
# 469
Шери, моят термин не е около Нова година, а чааааак на 08.02.  Tired
Венци, аз и да искам, не мога да стоя в тази болница 9 месеца. Не можем да си го позволим...  Tired Престоя тук е 60 лв. на ден... В другите две болници във Варна, които са с АГ насоченост, ме съмнява да ми обърнат въобще внимание с това постоянно кървене. По-скоро изпращат в къщи и каквото природата реши...

Вчерашния доктор, който между другото се води един от най-добрите диагностици във Варна в момента, смята, че това кървене въобще не е от хематом. Според него плодния сак, който изостана, е тръгнал да се отлепя още в 6-та седмица и се мъчи да повлече и другия. Дали ще се прибори живия е Божа работа, обаче по-лошото е, че вече е много ниско и дори и да оцелее, ще има някакъв проблем с плацентата. Не го чух точно какво измърмори  за плацентата, но ми се стори, че се чуди как въобще ще се образува и закрепи тя толкова ниско...  Tired
Днес ще мрънкам да ме пускат. Не мисля, че знаят какво да ме правят тука вече.
Спряха ми Дицинона вчера... въпреки, че кървенето не е спряло, ама никак. Този доктор ми обясни, че вече става прекалено опасно от тромб с този Дицинон седем дена.
Виж целия пост
# 470
Ех, Кали мила, намъчи се ти  Hug  Въпреки лошите прогнози на доктора, си мисля че все още има шанс. Стискам палци и те мисля. Прегръщам те горещо  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 471
Мистик, много съжалявам за това, през което преминавате  action032. Само те моля не се самообвинявай. Понякога няма отговори. Починете си и с нови сили отново напред. Прегръщам те Hug
Шери, а дано сагата най-вече да приключи ooooh!. И благодаря за труда за статистиката Hug
Даре, аз също мисля, че е по-добре материалът да се обновява Peace
Ели, браво за прегледа Hug
Кали, имай вяра, моля те. Възможно ли е толкова много кървене да е от другия плоден сак? А ако те пуснат какви са вариантите, не е ли по-добре да си там под наблюдение? Ох, измъчи се. Прегръщам те силно   action032
Виж целия пост
# 472
Инатче, оправна бука си ти, браво...У нас ако има супа, салата, основно и десерт, няма да може да се изяде....ММ яде по малко и ако има супа, после от основно почти няма да хане, но виж за десерт винаги намира място Mr. Green

Кали, сърцето ми се къса за теб...важното е да не губиш вяра, през толкова много премина, не се предавай накрая Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

аз мисля, че съм малко по-добре, но вчера май ми е дошло леко нагорно

днес си правя планове да ходя на гости, на моята приятелка, която мина транзит от тук, а тя е в kъща, градинка, теферич, ееех, ама дано не се развали времето, че ще се объркат...уж се появи слънце, ама нещо мрачно ми се вижда

танзу, ти как си?


Виж целия пост
# 473
Кали и аз предположих това с втория сак.... изчезващия близнак..
Мистик..Sad
Виж целия пост
# 474
Добрутро!
Мистик  Hug 
Кали  Hug
Не знам какво да ви кажа :Sad
Скрит текст:
Днес ще съм късметкийка, едно пиленце току що ме нацъка , баш на деколтето все едно съм се окапала  Shocked сега ще съм цял ден така " благословена "  hahaha ]
Танзу, лежиш ли?
Виж целия пост
# 475
жане,нещо тото да пуснеш, лотариен билет да си вземеш Mr. Green
Виж целия пост
# 476
жане,нещо тото да пуснеш, лотариен билет да си вземеш Mr. Green
Манди  Mr. Green ще, и без това ще го гледам цял ден  hahaha
Виж целия пост
# 477
Кали, успокоих се, че все пак са спрели доцинона. Оф, и ти трябва да се намъчиш да имаш дете.
Виж целия пост
# 478
Кали сърцето ми се къса, така се измъчи.Как не се спря това кървене, пусто? Ако вече си само на хапчета, може и в къщи да ти е по-добре. Не се отчайвай.
Мистик и за теб голямо  Hug. Не се обвинявай, изстрадай сега болката и после намери сили отново да тръгнеш напред.
Жанче днес си щастливо оакана  tooth, пусни едно тото и мушни два сладоледа за награда  Laughing
Илейн честита ти нова прическа.
Манди напече яко, приятно гости на двора.
Шери царица си на дати и термини - ще се следи сега по списъка и се надявам нови термини да се появяват скоро.
Ината да си намерите занимавки за през ваканцията, ама да не са много уморителни. Дай рецептата за милинките, че не се изхранва челядта  ooooh!.Хич не дават идея за ядене, а после имат претенции.
Вчера както ми се спеше ужасно и си мечтаех за бърза дрямка след работа, имахме рев цял час от девойка пред пубертета. Говорихме, плакахме и се успокоявахме.Заболя ме главата, а тя подпухна цялата  Tired Не се пораства лесно, а и мама защо е,  ако не можеш да и се наплачеш хубаво  Heart Eyes
Виж целия пост
# 479
Кали  Hug Hug Hug.Дано вече спира това кървене и да бременееш спокойно.

Среднощ голямо писане е падало JoyКоте,изчезнаха ли пъпчиците на Белла?

Ината,през ваканцията си дай малко почивка.

Жане,а дано ти е на късмет "благословията" Laughing

Ава,наистина не се пораства лесно.Всяка малка беда ти изглежда като бедствие.Но с мама,която да ти трие сълзите е малко по-лесно Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия