Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 645
Калиии, сподели как си?

Даре, ако бях с вас, едва ли щяхме да ходим толкова, аз не си падам много по продължитеното обикаляне Mr. Green
Виж целия пост
# 646
Ех, нямам съмишленици значи .... А е толкова приятно ходенето пеша. Освен това ядохме по средата (аз на два пъти, че трябваше и една тортичка да мушна Wink)
Виж целия пост
# 647
Даре аз обичам да ходя Simple Smile, аз така опнах с голямо ходене ММ на разходката в Лондон и после една седмица се оплакваше  Laughing
Виж целия пост
# 648
оооо идвам значи! 4-5 часа са ми идеално време за ходене по градове. А може и повече, ама с почивки.
Ще ти донеса боза Wink
Виж целия пост
# 649
Става Simple Smile кога идваш  Mr. Green
Виж целия пост
# 650
Ми веднагически някак Simple Smile само да завъртя вълшебния пръстен на Арабела и съм при теб.
Отдавна не сме играли на някоя игра ....
Тези герои са от ...
Виж целия пост
# 651
Семейство мейзга, май

а тези, помните ли ги

Виж целия пост
# 652
Ха-ха 4-5 часа е нищоходене  Laughing
да ме видите мен на екскурзия - сакън да не пропусна нещо.
Лили, оправяй се и ти, че черешите в България те чакат  Wink
Виж целия пост
# 653
Кей , Дими наистина отгледано бебе ! Simple Smile Много сладичка бузанка  Heart Eyes
Да ви питам за тея джаджи :
тази
Скрит текст:

или направо тази
Скрит текст:

или са абсолютно излишни?
Виж целия пост
# 654
Позна Simple Smile
Давай ти загадка.
Виж целия пост
# 655
Това е



Жане, аз мисля, че май двете неща са с различно предназначение
Виж целия пост
# 656
Манди, не. Кашлицата продължи и ходих на лекар, оказа се че съм започналачда вдигам температурата. Дадоха мй да дишам някакъв газ за дробовете и ми предписаха амоксицилин. След седмица на контрола. А на теб стискам палци!
Лили, аз почти цялата бременност съм с гадна кашлица, последния път лекарката спомена че може и да е заради желязото ( или хемоглобина) , абе знам ли!Голяма гад.Дано ти се размине с малко лекарства
Виж целия пост
# 657
 Кей, прекрасна е Димана!
Виж целия пост
# 658
Манди Мечето Бамзее Simple Smile

а тези  Mr. Green

Виж целия пост
# 659
ооо Манди, не го знам това.
Ели, да я вземем и Амини?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия