Не правим секс

  • 23 316
  • 128
# 105
Така е да.

В каква заблуда съм живял до сега за неща които са ми се случвали - направо не е за вярване  Laughing

 Joy А видя ли сега? А колко има да научаваш от тук, ако знаеш, бедничка ти е фантазийката. Да...много има да учиш...мнооого! Laughing
Виж целия пост
# 106
Човек се учи цял живот  Laughing

Няма ли резултати от темата ?
Виж целия пост
# 107
купих си вибратор  newsm44 newsm62 за момента свиквам, че ще правим по-рядко секс от колкото очаквам....
Виж целия пост
# 108
Добра новина.

Поне ще ти е винаги под ръка  Laughing
Виж целия пост
# 109
купих си вибратор  newsm44 newsm62 за момента свиквам, че ще правим по-рядко секс от колкото очаквам....

Това е страшно жалко и тъжно, не виждам никакъв повод за веселяшки емотикони   Rolling Eyes

Виж целия пост
# 110
наистина не е за смях, пошегувах се. Оказа се че има някакви здравословни проблеми, които потискат желанието му и е момента започна прием на лекарства, така че за момента наистина ще трябва да чакам. Надявам се всичко да е ок и след време да се оправят нещата
Виж целия пост
# 111
купих си вибратор  newsm44 newsm62 за момента свиквам, че ще правим по-рядко секс от колкото очаквам....

Това е страшно жалко и тъжно, не виждам никакъв повод за веселяшки емотикони   Rolling Eyes

Нищо жалко няма. Peace Не за всекиго сексът е номер 1 приоритет в живота. Wink
Виж целия пост
# 112
Не бе, може пък да си го включат в игрите, какво ся?
Виж целия пост
# 113
Не за всекиго сексът е номер 1 приоритет в живота. Wink
Така е, но когато за другия е приоритет, можеш да се потрудиш ако не на самолет, поне на колело да го повозиш.  Wink Въпрос на интерес и сензитивност към потрбностите на партньора.
Виж целия пост
# 114
Не за всекиго сексът е номер 1 приоритет в живота. Wink
Така е, но когато за другия е приоритет, можеш да се потрудиш ако не на самолет, поне на колело да го повозиш.  Wink Въпрос на интерес и сензитивност към потрбностите на партньора.
Точно така  Peace
Виж целия пост
# 115
Не за всекиго сексът е номер 1 приоритет в живота. Wink
Така е, но когато за другия е приоритет, можеш да се потрудиш ако не на самолет, поне на колело да го повозиш.  Wink Въпрос на интерес и сензитивност към потрбностите на партньора.
Точно така  Peace

Добре, де, ама правенето на секс, не по собствено желание, не се ли нарича изнасилване? newsm78
Виж целия пост
# 116
Кой тук говори за насилие?!  #Crazy
Виж целия пост
# 117

Добре, де, ама правенето на секс, не по собствено желание, не се ли нарича изнасилване? newsm78

 Laughing Не, говорим за желание у нежелаещия секс да ощастливи партньора, т.е. за любов говорим.
Виж целия пост
# 118
Много сложна стана формулата, обърках се. Laughing
Виж целия пост
# 119
Че секса не е важен съм чувал само от жени презадоволени с "мъжко внимание"  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия