♡ Любов под наем ~ ♡ ~ Ягодов аромат ♡

  • 117 126
  • 741
# 105
"Любов под наем" - колекция с руски превод

Публикувам това, за да ни е по-лесно търсенето и откриването на преведен епизод Peace  Жалко, че не мога да редактирам първия пост на темата, за да го добавя  Crossing Arms



И любима песен от Ягодките:
Beyza Durmaz - "Olan var Olmayan var"
Виж целия пост
# 106
Ето и резюмето на Любовта Peace

Дефне не оставя Йомер сам...

Както винаги Дефне отива в къщата, за да приготви закуска на Йомер. И какво вижда? Йомер е много болен. Веднага се погрижва за него. Супа, торба с лед за сваляне на температурата, докосвания със състрадание, погледи пълни с обич... Йомер, който от дълго време не е чувствал такова състрадание и интерес към себе си, отново няма да може да издържи Дефне да е толкова близо до него.

Йомер смята, че Ясемин му е подарила книгата за рождения ден и тя се наслаждава на тази ситуация. Ясемин си мисли, че вече няма препятствия за нейните планове с Йомер, но неочаквано те ще се провалят.

Нериман, разбира се, няма да седи напразно и да чака. Този път ще смени тактиката. Ще организира голямо събитие по повод годишнина от сватбата си, със сладки думи ще обърка ума на Йомер и ще го насочи към Дефне.



Ех, тази Нериман... Laughing Laughing няма спирка, няма почивка тази жена. Както са казали мъдрите хора - жена и буйна вода, нищо не може да ги спре Joy Joy Joy



Я да ги сложа сладурите усмихнати и щастливи Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 107
Рени,  newsm51
Виж целия пост
# 108

 Hug  Hug

Виж целия пост
# 109
Рени, благодаря за превода на "Любов под наем"!   bouquet

Дано Нериман ги "побутне" към връзка, че с ревност и глупост Йомер и Дефне до никъде няма да стигнат  ooooh!


Виж целия пост
# 110
В еп.3 на "Аромат на ягоди" си харесах 2 песнички. Докато ги открия малко се позатрудних, но няма невъзможни неща  Laughing  В същата серия участие има и Есин Ирис. Е, песните били нейни  Laughing  Първата е без превод - "Лоши, лоши неща". А другата е преведена на български и текста е доста провокативен ( особено, когато Бурак запя част от тази песен на Аслъ, уж да не слуша мърморенето й  Mr. Green )

1. Есин Ирис - "Лоши, лоши неща"

2. Есин Ирис - "Тази нощ"

Да видим довечера какво са ни подготвили   Crazy

Наистина няма невъзможни неща Laughing Wink  Вече не само едната песен е с български превод, ами и другата също   Whistling  Урааа  Party

Есин Ирис - "Лоши, лоши неща"

Ако се намери и някоя добра душа да преведе "Kiralık aşk"/ Aydilge и "Olan var Olmayan var" / Beyza Durmaz, щастието ще е пълно  Heart Eyes Peace

Виж целия пост
# 111
Вече е сряда  Crazy  Нямам търпение за новата серия на Ягодките  Flutter   Като си помисля Бурак на какво е способен - ще има смях  hahaha  И не само  Whistling  Във фрагмана си пролича, че наистина се интересуваше защо плаче Аслъ ( ама нека й, че да се опомни за тоз Волкан Mr. Green )  Да видим дали ще признае пред себе си, че се влюбва хулиганът му с хулиган  Crazy Laughing



Виж целия пост
# 112
Добро утро! Hещо Ягодово за събуждане Wink




И нещо морско и Любовно за допълнение към деня Laughing


Виж целия пост
# 113
Привет! Hug

Ягодките са се снимали за Elele, много са сладки Party Дано да има репортаж...




Не знам къде са тук, но обожавам черно-бели кадри Heart Eyes
Виж целия пост
# 114
Рени Hug 

Заповядай черно-бяла ягодова снимка за "Еlele" Laughing

Виж целия пост
# 115
Добро утро, мили ягодки  Hug

Рени, благодаря за резюмето и инфото,което ни даваш  Heart Eyes И за снимките също Simple Smile

Добро утро! Hещо Ягодово за събуждане Wink




И нещо морско и Любовно за допълнение към деня Laughing



Нежност, много хубави снимки и затова те цитирам  Hug

Аз довечера няма да мога да гледам, но утре с кеф ще си изгледам епизода, хем без реклами. Няма да издържа да чакам превода Simple Smile Като излезе - пак.

П.П. Докато пиша още една готина снимка Simple Smile Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 116
Пепел Hug 

Надявам се довечера да не заспя рано, та и аз да изгледам серията след като я качат в сайта на телевизията Praynig 
Не че много ще разбера без руски превод, ама нейсе, колкото-толкова Laughing
Виж целия пост
# 117
Рени Hug  

Заповядай черно-бяла ягодова снимка за "Еlele" Laughing



Сладури Party Party Благодаря ти, Нежност Hug

Пепел Hug, днес съм на офисно мероприятие и няма да гледам серията, може утре заедно да си я коментираме Joy
Виж целия пост
# 118

Ако се намери и някоя добра душа да преведе "Kiralık aşk"/ Aydilge и "Olan var Olmayan var" / Beyza Durmaz, щастието ще е пълно  Heart Eyes Peace


Да се самоцитирам Crazy  с надеждата някой да ме прочете и да се отзове на молбата ми Praynig Peace
Виж целия пост
# 119
Рени Hug  

Заповядай черно-бяла ягодова снимка за "Еlele" Laughing



Сладури Party Party Благодаря ти, Нежност Hug

Пепел Hug, днес съм на офисно мероприятие и няма да гледам серията, може утре заедно да си я коментираме Joy
ок  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия