Публикувам това, за да ни е по-лесно търсенето и откриването на преведен епизод
Жалко, че не мога да редактирам първия пост на темата, за да го добавя 
И любима песен от Ягодките:
Beyza Durmaz - "Olan var Olmayan var"
Жалко, че не мога да редактирам първия пост на темата, за да го добавя 





Вече не само едната песен е с български превод, ами и другата също
Урааа 

Нямам търпение за новата серия на Ягодките
Като си помисля Бурак на какво е способен - ще има смях
И не само
Във фрагмана си пролича, че наистина се интересуваше защо плаче Аслъ ( ама нека й, че да се опомни за тоз Волкан


Дано да има репортаж...

И за снимките също 


Като излезе - пак.
Благодаря
Благодаря ти, Нежност 
, днес съм на офисно мероприятие и няма да гледам серията, може утре заедно да си я коментираме

с надеждата някой да ме прочете и да се отзове на молбата ми
Благодаря ти, Нежност 
, днес съм на офисно мероприятие и няма да гледам серията, може утре заедно да си я коментираме 
Препоръчани теми