



Фло докато изчета поста ти от снощи мн се забавлявах, графика е бил железен- сигурна съм , че групата е мн доволна. Точно щях да сервирам кафенце, но ти си ранобудна и ме изпревари. Изпивам едно в тази прекрасна градина и изчезвам да чистя, днес при мен е санитарен полуден, а може и цял ден. Мъжлето е на работа, а това е идеалния момент за мен да си свърша работата, без да има кой да се мотае насам натам. Хубав ден от мен за сега


Аз лудях до сега с перящата прахосмукачка, голямо чистене падна- отдавна го отлагах
Сега мисля да влизам в кухнята, да сготвя нещо за вечеря, а и обещах на мъжлето ми кекс, че от снощи си говори за него. Сега съм в дилема, дали да е обикновен кекс или под форма на мъфени. Аз лично не обичам кекс, никога не съм правила, но съм намерила една рецепта и в името на това ММ да е доволен и щастлив все ще спретна нещо. Толкова засукани десерти съм правила, надявам се един кекс да не ми се опре, но знае ли човек
По късно ще дам отчет, дали се е получило
Фло, приятно изкарване , на голямата фамилна вечеря, сигурна съм, че си се подготвила със страхотни вкусотии. На всички други момичета също приятна неделна вечер, дано сте си починали добре уикенда.

Доста неща може да научи човек от теб, приятно ми е да те чета, а и да те виждам на живо
Патенцето и нея
Аз десерти не правя, че не трябва да ям сладко
но иначе много обичам/обичах. Особено шоколадово суфле, правили сме си и у дома и макар да изглежда сложно, получини се
Ако не си правила, пробвай. Все ще те питам дали имаш вече професионални снимки от сватбата, да споделиш с нас, ако искаш де. 
Много ми харесват жълтите цветя и препратката в жълто на колана на кумата. Всичко сте измислили, ей! До най-малкия детайл
И прическата ти е много хубава с лекия обем. Младоженеца много едър, как се дава на един мъдрец


ден на почиващите и спорен на работещите.
.

Иначе темата за роботите я четох и още повече се обърках. 

Препоръчани теми