Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 663
  • 750
# 225
Никакъв спомен нямам от тези книжни каталози. Не сме поръчвали явно Simple Smile
Ама помня, как ходехме до книжарницата като се очакваха нови книги Simple Smile

Мери, мислехме и ние уикенда да идем до Черноморец, ама се отказахме, много път. Разочаровахме племенницата, че щяхме да я вземаме с нас... Хайде, изхабявах днес 3-те гиги нет, че като се оправи времето да не можеш да работиш, дори и да искаш  Mr. Green

Вени, ако правя другата тема, тези хайкута ще се озоват в първия пост, да знаеш Simple Smile

Авлига, привет.
Виж целия пост
# 226
Като се пенсионирам с малка пенсия, ще издам събрани прстотиЙ, пардон - произведения от темата, и ще си живея живот  hahaha.
Виж целия пост
# 227
Като се пенсионирам с малка пенсия, ще издам събрани прстотиЙ, пардон - произведения от темата, и ще си живея живот  hahaha.
Почвай да събираш отсега, може да се пенсионираш по-рано  Joy
Виж целия пост
# 228
Ааа, Ули, да не се изхабяват, че после трябва да работя затворена в квартирата... нЙе хубуу така, пък съм на морето  Grinning
Айде, хващайте се и идвайте към Черноморец, че да ми носиш подаръка лично  Mr. Green не съм нахална, нали  Mr. Green
Виж целия пост
# 229
Вени, ама записвай ги нЕкъде, че тогава ще си изфирясала и нЕма стихосбирки  Mr. Green
Виж целия пост
# 230
Авлига, добре си се завърнала  Hug Hug Hug

Имам въпрос-молба към другарчето което ще ми подарява   Blush Ако не е избрало, взело или набелязало книжката "Рецепти за съвършен брак" може ли да даде знак на Нели, че виждам, че ще спечели играта на Сиела и може да си я взема с отстъпка  Blush

Виж целия пост
# 231
Ааа, Ули, да не се изхабяват, че после трябва да работя затворена в квартирата... нЙе хубуу така, пък съм на морето  Grinning
Айде, хващайте се и идвайте към Черноморец, че да ми носиш подаръка лично  Mr. Green не съм нахална, нали  Mr. Green
А, не, Вени на мен ще ми го носи лично, аз ще ти го пращам  Mr. Green
Виж целия пост
# 232
Вени, ама записвай ги нЕкъде, че тогава ще си изфирясала и нЕма стихосбирки  Mr. Green
Ах, колко си подла  hahaha hahaha hahaha!

Мери, видях, че групата на сестра ти напредва много успешно  Heart Eyes! Желая им успех   bouquet!

Ули, ти заради това ли не смееш да мръднеш  Mr. Green.
Виж целия пост
# 233
Ули, ти заради това ли не смееш да мръднеш  Mr. Green.
Току притичвам до терасата да видя идваш ли  Joy
Знаеш ли какво ми е, да се старая непрекъснато да е подредено, че не ме изненадаш.  Mr. Green

Еее, Лофче, тъкмо я бях избрала тази книга  Mr. Green Mr. Green Mr. Green отменям поръчката  Laughing
Виж целия пост
# 234
О, не, не! Напълно разбирам за какво говориш и моля те, не си го причинявай заради мен, Ули!
 Grinning Hug
Виж целия пост
# 235
О, не, не! Напълно разбирам за какво говориш и моля те, не си го причинявай заради мен, Ули!
 Grinning Hug
Отдъхнах си, ще ми кажеш навреме, за да имам време да оправя, нали  Mr. Green
Виж целия пост
# 236
Ще ти звънна още от ОколоМръсното  hahaha.

Хм, реших докато чакам нещата за моето другарче, да му направя нещо лично. По принцип съм с две леви ръце, не умея да творя в буквалния смисъл, но цяла сутрин прекарах много приятно покрай идеята ми. Другарче, дето ми се падна, балгодаря  Grinning!
Виж целия пост
# 237
Вени, благодаря ти много  Crazy Heart Eyes Hug Hug Hug Довечера са финалите, те вече са играли, на живо ще е само избора на победител, иначе ще ги гледаме на запис, нямам търпение  newsm68 smile3539 smile3539 smile3539 newsm19

Ули, мари, стига се притистиска толкоз, сложи няколко книжки като пътека за Хензел и Гретел и тя Вени ще ги следва и няма да види колко е разхвърляно  Joy
Виж целия пост
# 238
Я! Една блудна Авлига долетяла обратно в родното сектантско гнездо  Mr. Green
Добре дошла  Hug

А като се пенсионираме дали пак ще се събираме и играем игри?  Simple Smile

Лофче, и аз отмених поръчката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

П.П. А ти, другарче, ако "Невидим" се падне на гласуване и спечели, можеш да ми я поръчаш на 50%  Whistling  Laughing
Виж целия пост
# 239
Момичетаааа
от вчера по обед до сега нямах нет  #Cussing out
Миж, кЪк пА мА изключи от заподозрените?  smile3534 Ти знаеш ли, че имам цялата поредица за Алекс Крос на Патерсън? И бая книжки на Дийн Кунц, няколко скандинавеца от новите, и около 2 реда психарийки в библиотеката. Ми ако точно твоите 5 книжки ми се струват всички като вариант?  smile3534 smile3521
Пете сърчице, дадох жокер, как да не дадох, виж как ме аутнаха Миж, Ули и кой беше още....
Добре - ето ви още едно жокерче -
Моето другарче
е прекрасно кулинарче  Party
лете, зиме торти то върти.
Въпреки това - О, чудо -
манекенче строино си стой!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия