Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са някои от новите книги, които хората споделят в темата?
Какви са мненията за романа "Безкрайният план" на Исабел Алиенде?
Какви са впечатленията от книгата "Ако това е любов" на Михаил Пантич?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са някои от новите книги, които хората споделят в темата?
Форумът е пълен с разнообразие от нови книги, които хората споделят. Някои от тях включват „Моята първа енциклопедия за човешкото тяло“ на „Фют“, „Души в окови“, „Девета порта“, „5 дни“, „Пътят“, "Свтбата на Беки Б. Маниашки роман III", "Заветът на Нострадамус", "Пътят на коприната", "Чест", "1984 г.", "Пътят на душите ", „Бягащият човек“, „Проклятието“, „Томи чукалата“, „Черният дом“, „Нещо чака...“ , 'Любовната афера на жена ми', 'Мед, море и Афродита', 'Щиглецът', 'Езерце от гарвани', "Ines, My Soul", "Всеки ден, всеки час", "Whirlpool", "Моето семейство и други животни", „Птици, животни и роднини“, „Птици, зверове и роднини“, „Когато кипарисът шепне“, 'Алексис Зорбас', 'Прекосяване на Хималаите', 'Марсианецът', "Pact of Blood", "Идеалната жена", "Нашето лято", "Пазителките на гълъбиците", „Щастливите хора четат и пият кафе“.
-
Какви са мненията за романа "Безкрайният план" на Исабел Алиенде?
Форумът изразява положителни мнения за романа "Безкрайният план" на Исабел Алиенде. Един потребител споделя, че романът му хареса, въпреки че е чувал негативни мнения. Те също така отбелязват, че историята ги е погълнала и героите все още са в съзнанието им. Друг потребител споделя любовта си към книгите на Исабел Алиенде и не е срещал такава, която да не им допада. Въпреки това, има и потребители, които не са се спогодили с детската поредица на авторката.
-
Какви са впечатленията от книгата "Ако това е любов" на Михаил Пантич?
Форумът има положителни отзиви за книгата "Ако това е любов" на Михаил Пантич. Потребителите смятат, че това е една от най-красивите книги, които са чели, описвайки я като реалистична и неочаквана, с прекрасен език и превод. Един потребител се интересува от книгата, но се колебае поради тъжния сюжет и иска да сподели мнение след прочитането му.
-
Какви са мненията за книгата "Балканска сага" от Кармен Мишу?
-
Какви са впечатленията за книгата "Жените, които го познаваха" на Юрт и Русенфелт?











.
. От тези нейни книги, които съм чела, няма такава, която да не ми е допаднала. Не и дотолкова, че да спра да я харесвам като писател. Все пак с детската й поредица не се спогодихме, но нея няма да я броим. В другата тема видях, че планираш да прочетеш "Безкрайният план". Това е роман, който много ми хареса. Различен е донякъде от другите й книги. Четох и недобри мнения за него. Сигурно има някои слаби моменти, но аз просто бях погълната от историята, от думите, още нося главните герои в съзнанието си. Сподели като го прочетеш!








