Новите ви книги - 18

  • 105 095
  • 736
# 210

Много обичах филма. Книгата по него ли е или филмът е по нея? Или става въпрос за съвпадение в заглавията?

Филмът е по книгата по-скоро. Аз не съм го гледала така или иначе. А книгата започна така обещаващо, в момента почти насила я чета.
Виж целия пост
# 211
След като бях много силно запленена от Кейт Мортън, благодарение на приятелка от форума, започвам
Виж целия пост
# 212

Много обичах филма. Книгата по него ли е или филмът е по нея? Или става въпрос за съвпадение в заглавията?
...А книгата започна така обещаващо, в момента почти насила я чета.

Защо?
Виж целия пост
# 213

Не знам. Не съм се отказала, ще я дочета, но не ми е така интересна, както беше първите 60-70 страници.
Виж целия пост
# 214
От последния месец- месец и половина.
Виж целия пост
# 215
Виж целия пост
# 216


Другата книга на авторката "Всеки ден, всеки час" много ми хареса, та се надявам и тази да е хубава.
Виж целия пост
# 217
Авлига," Инес- моя душа" ми е една от любимите книги на Алиенде, дори съм я разказвала на съпруга ми, което е цял прецидент! Препоръчвам я!
Виж целия пост
# 218
Благодаря за препоръката, Зори! Ще я прочета непременно, но първо трябва да я презапиша в библиотеката, че много я задържах, а така й не стигнах да нея Blush.
И аз обичам Алиенде Heart Eyes. От тези нейни книги, които съм чела, няма такава, която да не ми е допаднала. Не и дотолкова, че да спра да я харесвам като писател. Все пак с детската й поредица не се спогодихме, но нея няма да я броим. В другата тема видях, че планираш да прочетеш  "Безкрайният план". Това е роман, който много ми хареса. Различен е донякъде от другите й книги. Четох и недобри мнения за него. Сигурно има някои слаби моменти, но аз просто бях погълната от историята, от думите, още нося главните герои в съзнанието си. Сподели като го прочетеш!  Hug
Виж целия пост
# 219














Виж целия пост
# 220
Моята нова - все още имам да си наваксвам с детската литература Simple Smile

Виж целия пост
# 221
От библиотеката:
         
Виж целия пост
# 222


Другата книга на авторката "Всеки ден, всеки час" много ми хареса, та се надявам и тази да е хубава.
Сподели моля те после, защото аз си купих преди време "Всеки ден, всеки час" и мнооого я харесах. Та ми е любопитно как ще е новата?!
Виж целия пост
# 223
Виж целия пост
# 224
След като бях много силно запленена от Кейт Мортън, благодарение на приятелка от форума, започвам


Една от любимите ми писателки Heart Eyes Книгата започва малко мудно,но е интересна,много ме впечатляват описанията и все едно се пренасям в този свят  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия