Хотелите във Велинград - 8

  • 325 639
  • 2 078
# 360
Честита Нова година!
  Моля за помощ -Роял Спа или Акватоник? Ще правя изненада на ММ и ми се иска хотела да има и външен топъл басейн! Приемам и други предложения извън посочените!
И моята дилема е същата
Виж целия пост
# 361
Някой скоро да е почивал в Свети Спас ?
Някакви отзиви моля !
Виж целия пост
# 362
Сигурно затова водата е 36 градуса, точно колкото трябва , за да не ти става топло.
  Това температурата на водата в плувния басейн ли е? И не ти става лошо? все пак 36о е почти температурата на тялото...
Виж целия пост
# 363
На мен ми беше студено в Акватоник, когато излизах на външният басейн февруари месец миналата година.
Виж целия пост
# 364
Толкова беше от 34 до 36, иначе много пара имаше в помещението, но басейна е много голям и джакузито е голямо, но в него е топла водата и не се издържа. Спато е в подземието, много забутано, даже не влизах в нищо само за да взема душ.
Виж целия пост
# 365
Е тея цени не са добре!!! 150лв за двама само закуска. Ще се въздържа. Като добавя и за детето доплащане...някак не ми е оправдано за Велина.
Виж целия пост
# 366
Е тея цени не са добре!!! 150лв за двама само закуска. Ще се въздържа. Като добавя и за детето доплащане...някак не ми е оправдано за Велина.
Пробвай с агенция. На нас ни излезе по празниците 120 лв за двойна стая със закуска. Въпреки че закуската и като цяло ресторанта е отврат. Но не гледай цените на рецепция, намират се и по-изгодни оферти, пускат и ваучери за колективно пазаруване.
Виж целия пост
# 367
Ами с ваучер гледах. А някой ходил във Велина и Аура може ли да ми каже с какво Велина превъзхожда Аура? Освен с парите. И за всяко дете по 20лв.... Чух, че стаите са малки. Аз в Аура вземам малкия апартамент за 100лв на вечер. И масажите са супер. И сауната и парната баня стават. Водата е поне 33-35 градуса. Закуската се търпеше преди, сега май е добре даже. Няма къде да играят децата след вечеря, но какво да се прави.
Гранда просто го отказвам. Пак ще е соц. хотела 😉
Благодаря на всички, които споделят мнение - важно е за мен.
Виж целия пост
# 368
Аз съм била във Велина и Аура. Велина превъзхожда Аура с местоположението донякъде - изглед към прекрасна борова гора, близо до Клептуза, от хотела тръгват пътечки за туризъм. СПА-то е една идея по-хубаво, в Аура има някакви гипсови недомислици и лоша вентилация в големия басейн. Иначе да, аз съм отсядала в големия апартамент на Аура, но наистина голям с огромен хол и две бани за 115 лв на вечер със закуска, а във Велина се прескачахме в душегубка за 120 лв. Но за периода, който исках Аура беше недостъпен. Закуската и в Аура не става, ама хич. Обаче там поне кафе и чай може колкото искаш да си сипеш, защото има машини за тази цел. Аура е по-близо до центъра на Велинград и може да се прибегне до изхранване и в други ресторанти, а от Велина - само с кола до центъра, който пък е целият в сини зони и забранено за паркиране. Аз пък имам питане за Елбрус - как е СПА-то, храната, хотела като цяло. Някой, който е бил там ще сподели ли впечатления? От Аура и Елбрус кой е за предпочитане?
Виж целия пост
# 369
Те са на един собственик Laughing
Виж целия пост
# 370
Зная че са на един собственик Аура и Елбрус. Това обаче не отговаря на въпроса ми за Елбрус.
Виж целия пост
# 371
Много благодаря за сравнението. Полезно! Аура и Елбрус имаха малко по- назад сравнение. И аз съм се чудила, но не съм ходила в Елбрус още.
П.С. думата душегубка ми напомня за една приятелка Или 😄 само от нея съм я чувала.
Виж целия пост
# 372
Аз съм била във Велина и Аура. Велина превъзхожда Аура с местоположението донякъде - изглед към прекрасна борова гора, близо до Клептуза, от хотела тръгват пътечки за туризъм. СПА-то е една идея по-хубаво, в Аура има някакви гипсови недомислици и лоша вентилация в големия басейн. Иначе да, аз съм отсядала в големия апартамент на Аура, но наистина голям с огромен хол и две бани за 115 лв на вечер със закуска, а във Велина се прескачахме в душегубка за 120 лв. Но за периода, който исках Аура беше недостъпен. Закуската и в Аура не става, ама хич. Обаче там поне кафе и чай може колкото искаш да си сипеш, защото има машини за тази цел. Аура е по-близо до центъра на Велинград и може да се прибегне до изхранване и в други ресторанти, а от Велина - само с кола до центъра, който пък е целият в сини зони и забранено за паркиране. Аз пък имам питане за Елбрус - как е СПА-то, храната, хотела като цяло. Някой, който е бил там ще сподели ли впечатления? От Аура и Елбрус кой е за предпочитане?
[Аз съм за Елбрус-Аура ми е една идея по-соц. Единствено местоположението може би е малко по-централно
Виж целия пост
# 373
Аз съм я чувала доста често. С друго не мога да сравня това пространство - от вратата трябва да легнеш на леглото, претъпкано с мебели, не си представям ако и дете трябва да спи в тази тясна стая. Стаите във Велина обаче са добре обзаведени и топли, фоайето е прекрасно с една хубава постоянно работеща камина. Преди години съм отсядала в апартамент там - беше много хубаво. Сега цените са космически за такъв тип настаняване. Аз си предпочитам по-широко да ми е, тоест търся апартамент. Досега съм отсядала така в Бор и в Аура, и в двата ми е харесвало много, затова питах за Елбрус.
Виж целия пост
# 374
А в Бор басейна като в Аура ли е топъл? Много взеха да ми стават питанките, но мисля, че и за други е полезно това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия