Хотелите във Велинград - 8

  • 325 640
  • 2 078
# 1 785
Здравейте, може би е писано, но какви са актуалните мнения за хотел Бор?
Някакси най-много ме грабва по снимки и описания - ние сме с дете и искаме да се разходим за 2-3 нощувки февруари. Важно ни е храната и да е спокойно. Също и да има сносен басейн, като не държим на спа.
Другото, което ми хареса е СВ. Спас. Между двата каквко мислите?
Виж целия пост
# 1 786
Здравейте, може би е писано, но какви са актуалните мнения за хотел Бор?
Някакси най-много ме грабва по снимки и описания - ние сме с дете и искаме да се разходим за 2-3 нощувки февруари. Важно ни е храната и да е спокойно. Също и да има сносен басейн, като не държим на спа.
Другото, което ми хареса е СВ. Спас. Между двата каквко мислите?
Св.Спас  Peace има детски басейн и водата е по-топла,храната е хубава.без да правя съпоставка м/у двата хотела!
Виж целия пост
# 1 787
В Бор водата в басейна е студена,а джакузито не стига за всички,но е хубаво.
Храната и всичко друго е 6.Предимството е,че е на центъра.
Виж целия пост
# 1 788
Здравейте,някой ходил ли е в новооткритият Hotel Arte SPA & Park Велинград.Интересуват ме забавленията за деца и в басейна има ли зона с подводни масажи.Благодаря!
Виж целия пост
# 1 789
И аз обмислям да посетим новия хотел Arte ,моля ако има вече посетили го да изкажат своите впечатления.Как е температурата на водата във басейните?Това за мен е най-важния въпрос,защото посещението ми във Велинград свързвам с киснене в топла минерална вода.И дали има разлика в обслужването през делнични дни и уикенда,(говоря за триковете които правят някои хотели като да намалят температурата на водата и отоплението,по-лоша храна през делничните дни когато хотела не е пълен).
Виж целия пост
# 1 790
Моля някой ако пътува днес или утре от София, да сподели как е пътят.
Виж целия пост
# 1 791
Аз утре живот и здраве. Благодаря за мненията на Макси, там сме.
Виж целия пост
# 1 792
Здравейте. Тази седмица за първи път бяхме на почивка във Велинград. Предварително прочетох много мнения във форума , за това реших да споделя и своите впечатления.
Почивахме в хотел Камена. Базата е от по-стария тип, но е много добре осъвременена. Стаите са просторни и чисти.Спалното бельо, халатите и кърпите са нови. Вътрешния басейн е с топла минерална вода и е много чист. За съжаление няма детски басейн, а фитнес залата беше студена и не всички уреди работеха. Много доволни останахме от СПА центъра.Храната в ресторанта е разнообразна и вкусна, а персонала е изключително добронамерен. За хотел от категория 3 звезди останахме приятно изненадани от обстановката и обслужването. Хотелът е много подходящ, ако търсите тишина и релакс за почивката си.
Виж целия пост
# 1 793
Боже,аз явно в друга Камена съм ходила.Колкото и да е реновиран,лятото ресторанта беше под всякаква критика,а стаите(по-стара информация)-микроскопични,леглата-също-нещо от рода на персон и половина се представя за спалня.Дано са се променили нещата,ама чак толкова Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 794
Резервирах 5 нощувки за Елбрус през пролетната ваканция. Предполагам, че ще е пълно с народ и затова избързах. Ходили сме вече там. Храната е безобразна особено закуската, но ще се храним навън по заведения.
Виж целия пост
# 1 795
Резервирах 5 нощувки за Елбрус през пролетната ваканция. Предполагам, че ще е пълно с народ и затова избързах. Ходили сме вече там. Храната е безобразна особено закуската, но ще се храним навън по заведения.
В Елбрус са чудесни басейните, а някой може ли да сподели какви са басейните в Олимп, искам да резервирам  и по-точно колко градуса е водата?
Виж целия пост
# 1 796
Шоколадче, същото е в ресторанта.Салатката стига само за едното малко пиене, ахаааха.
Но ние бяхме в нормална стая, с нормални легла.Първите два дни само сутрин имаше парно в стаята.Но си изискахме духалка, тъй като казаха, че наистина има проблем в едната част на базата с парното.Даването беше в голяма плътна торба и молба за дискретност  Joy
Иначе басейна е чист, да!
Виж целия пост
# 1 797

Аз лятото бях в "Камена" и чак се учудих колко ми хареса. Апартаментът беше голям и удобен, с баня с вана и тоалетна и още една тоалетна с мивка. С тераса, а и стаите големи...чудесно беше. Ресторантът не е нищо особено, но ние бяхме само със закуска и ядяхме и на други места. Не сме останали гладни. И много тихо, спокойно, топла вода...Само дето басейнът и барчето затваряха рано. Даже бих отишла пак.
Виж целия пост
# 1 798
Някой има ли пресни впечатления от Олимп?
Виж целия пост
# 1 799
Резервирах 5 нощувки за Елбрус през пролетната ваканция. Предполагам, че ще е пълно с народ и затова избързах. Ходили сме вече там. Храната е безобразна особено закуската, но ще се храним навън по заведения.
[/quote

Може ли да ми кажеш през къде резервира?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия