Хотелите във Велинград - 8

  • 325 639
  • 2 078
# 1 860
Здравейте,
Ние сме в Роал Спа.
Стаята е лукс и е добра, има голяма тераса и голяма баня. Има кошарка за детето със завивки и халати за всички.
Спа то не съм го разгледала много. Но големият басейн не е много топъл и много голям! Двата малки са по топли, но ми се видяха мътни. В джакузитата не съм влизала.
В ресторанта има вечеря на блок маса и на свободно. Ние бяхме на свободно. Порциите са добри, не ми се видя скъпа храната. Но мъжа ми каза, че алкохола е скъп!
Утре искаме да се разходим из Велинград. Може те ли да ни препоръчате хубаво място за обяд? Вкусно и уютно...
Виж целия пост
# 1 861
В х-л Свети Спас Вип студиото с джакузи ли е , или хидромасажна вана?
Хубав въпрос.  Laughing нашите приятели бяха настанени в студио. Един влезнах в стаята, стори ми се по-скоро хидромасажна вана, ама да не те излъжа.
Виж целия пост
# 1 862
geryger,  отзивите за СПА-то ме интересуват, че и ние ще сме в Рояла този петък. И от другаде чух, че не били много чисти басейните, но се надявах да е временно занижаване на хигиената.
И да попитам: изискват ли шапки/ плувки за басейните?
Виж целия пост
# 1 863
И да попитам: изискват ли шапки/ плувки за басейните?
Шапки не. Колкото до плувки - не знам какво означава думата.  Crazy
Виж целия пост
# 1 864
geryger,  отзивите за СПА-то ме интересуват, че и ние ще сме в Рояла този петък. И от другаде чух, че не били много чисти басейните, но се надявах да е временно занижаване на хигиената.
И да попитам: изискват ли шапки/ плувки за басейните?
Бях в сауната, и в парната баня, видях инфра ред сауна. Имаше и релакс зона. Сауната и парната баня са 10 кв може би. Инфра реда е по малък.
Но има ужасно много хора. Пълно е. В ресторанта масите са една до друга. Иначе храната е хубава и разнообразна. Имаше много неща на закуска. Ние не сме много ящни по принцип.
Мъжа ми се дразни от лудницата. Ние ходим на Огняново в Терма Вита и там някак е просторно в ресторанта и басейна е огромен, но пък спа то е слабо.
Не съм забелязала нещо да е задължително за басейните! Всеки си гледа децата и преценява сам. Има хора с шапки и без шапк.
Виж целия пост
# 1 865
Има 4 сауни и 2 парни бани в Рояла. Сауните са панорамна, инфрачервена, солна и финландска, а парните бани - панорамна и арома.
Казвам го, за да не ги пропуснете някои, защото познати се заблудили, че спато е само от едната страна и в сауните и парната баня от другата страна изобщо не бяха влизали  Grinning
Виж целия пост
# 1 866
Тонка*, ето тук можете да прочете какво представляват плувките за басейн.
http://www.swimbg.com/caps.html
 На всички споделили за Роял СПА, благодаря!
Виж целия пост
# 1 867
Хотел Аура и много близко до Рич и до центъра на пешеходно разстояние. Аура и Елбрус са на един и същ собственник. Това са ценово  достъпни хотели не очаквайте чудеса. Стайте в Аура са малко по големи от Елбрус, водата му е по -топла, но басейните и спа-то е по малко от Елбрус.
Като цяло имате в предвит че водата във Велнград се добива от 3 различни сондажа. и е с различна температура.
1 най студения е около центъра и нагоре към Юндола.
2 по топъл е към Клептуза
3 най топлият е от Рич нагоре по-стръмната централна улица.

Гледайте в google maps разположението и си харесайте хотел.
Виж целия пост
# 1 868
Изворите са повече от 80  Peace. От 20 до близо 100 градуса, виждала съм лично по комунистическо хората да си варят яйца в един от изворите. Е разбира се сега са каптирани предполагам, но тогава не бяха.
Виж целия пост
# 1 869
Хотел Аура и много близко до Рич и до центъра на пешеходно разстояние. Аура и Елбрус са на един и същ собственник. Това са ценово  достъпни хотели не очаквайте чудеса. Стайте в Аура са малко по големи от Елбрус, водата му е по -топла, но басейните и спа-то е по малко от Елбрус.
Като цяло имате в предвит че водата във Велнград се добива от 3 различни сондажа. и е с различна температура.
1 най студения е около центъра и нагоре към Юндола.
2 по топъл е към Клептуза
3 най топлият е от Рич нагоре по-стръмната централна улица.

Гледайте в google maps разположението и си харесайте хотел.
То от Рич нагоре има само Двореца, един нов май Аква вива спа и станцията на МС.
Виж целия пост
# 1 870
Здравейте, може ли да дадете мнение за Олимп и Аура - най-вече за спа-то. Колебая се между двата хотела, а в Бор сме били два пъти и искам малко разнообразие  newsm78
Виж целия пост
# 1 871
Здравейте, някой има ли впечатления за  спа хотел Алегра ?  Държа мн на басейна, да е чисто и да става за плуване. Simple Smile
 Офертата е прилична - 2 нощувки със закуски и СПА -уикенд - 86 лв. Вечери не ни трябват. Искам да сме на свободна консумация.
 За първи път ще ходим във Велинград.
Благодаря много предварително!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 872
Като цяло имате в предвит че водата във Велнград се добива от 3 различни сондажа. и е с различна температура.
1 най студения е около центъра и нагоре към Юндола.
2 по топъл е към Клептуза
3 най топлият е от Рич нагоре по-стръмната централна улица.

Гледайте в google maps разположението и си харесайте хотел.

Басейните не се пълнят непрекъснато с прясна минерална вода, така че температурата на басейните не зависи от това, от кой извор е водата и къде се намира хотелът.
Виж целия пост
# 1 873
Не се пълнят, но поне на Велина, когато сме ходили, водата непрекъснато с филтрира. Засмуква се от едни дюзи, а от други се влива гореща вода. Сега не знам как е. И температурата на водата се поддържа постоянна. Сутрин е една идея по-топла.
Виж целия пост
# 1 874
Здравейте! Може ли да ми препоръчате апартамент в центъра, близо до басейн. За семейство с две деца, големи. Не ни е познат града, за първи път планираме да отидем там, през юни. Много благодаря!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия