Хотелите във Велинград - 8

  • 325 639
  • 2 078
# 1 905
Момичета, бихте ли ми казали Гранд хотел Велинград, Дворецът и Роял Спа Велинград на какво пешеходно разстояние от центъра са.

Мерси предварително и приятен ден!
Виж целия пост
# 1 906
На прилично пешеходно, само Грандът е малко по-далеч, обаче има автобус който е доста редовен.
Виж целия пост
# 1 907
Момичета, бихте ли ми казали Гранд хотел Велинград, Дворецът и Роял Спа Велинград на какво пешеходно разстояние от центъра са.

Мерси предварително и приятен ден!
Двореца е най близко
Виж целия пост
# 1 908
На прилично пешеходно, само Грандът е малко по-далеч, обаче има автобус който е доста редовен.

Колко прилично? Ти например за колко време изминаваш разстоянието?

Питам, за да преценя колко време ще ми отнеме да се придвижа с детето. От това зависи кой хотел ще избера, макар че една колежка, която е била в Гранда и Рояла, се изказа по-благосклонно за Рояла. Каза, че и двата били много далече от центъра, ама аз нямам спомени за Велинград като кой знае колко голямо място.

Мерси!
Виж целия пост
# 1 909
Nedinka, не знам колко ви е голямо детето и колко ходи, Гранда си е поне на половин час пеша от центъра. Рояла е по-близо, и двата хотела качват един баир.
Виж целия пост
# 1 910
10-15 минути бавно ходене и си на главната улица. Пиша за Роял, Грандът е по-далече
Виж целия пост
# 1 911
Мерси, момичета!

Детето ще бъде по това време на почти пет години. Издръжливо е, когато му е интересно и има цел. Ходенето не му е интересно и съответно се започва едно мрънкане, но да кажем, че може да ходи половин час, без да се разсейва много-много.

Явно в Роял ще ходим. А отзиви за него? Колежката много го хвали. Най-вече храната ме интересува, че синът има проблеми с яденето.
Виж целия пост
# 1 912
Храната е добре, но не е моят хотел, иначе доста се харесва
Виж целия пост
# 1 913
Храната е добре, но не е моят хотел, иначе доста се харесва
И моят не е определено. Храната е добре.
Виж целия пост
# 1 914
Аз да дам непоискано мнение за центъра на Велинград. Като бяхме там  - преди 2 седмици - веднъж отидохме до центъра и единодушно решихме, че повече няма да  повторим - няма нищо, освен просяк до просяк.
Виж целия пост
# 1 915
Ами има някакви хубави градинки и паркове, иначе не е нещо особено наистина, но все в хотела не ми се стои
Виж целия пост
# 1 916
Една разходка край Клептуза и една в центъра на града. Останалото време се размазваш в спа-то. През зимата – толкова. През лятото – не знам, само съм минавала транзит.
Градът е ужасен – пример за престъпното нехайство на управата и тоталното ѝ безхаберие за визията на "спа столицата на Балканите". Местните, предполагам, са свикнали. Поне улиците да бяха асфалтирали... За глутниците бездомни кучета дори няма да споменавам. Стадата, пасящи край луксозните хотели, могат да минат за атракция.
Интересни места има по-скоро около града.
Виж целия пост
# 1 917
Аз да дам непоискано мнение за центъра на Велинград. Като бяхме там  - преди 2 седмици - веднъж отидохме до центъра и единодушно решихме, че повече няма да  повторим - няма нищо, освен просяк до просяк.
По това време на годината, центърът може и да е такъв, но ние ходим в по-топлите сезони и все уцелваме някакви мероприятия. Миналата година имаше на площадчето концерти с народна музика и хора. А по-миналата - изложение-базар на занаяти. Има и забавления за децата - колички, лунапарк. Peace
Виж целия пост
# 1 918
Наоколо природата е прекрасна - Юндола, пещерата Лепеница, полянки, горички, борове....
Виж целия пост
# 1 919
Вчера се върнахме от Роял-а, беше ни за 3-ти път Laughing.
Нивото на хотела си е същото, с мааалко понижение на качеството на обслужването в ресторанта.
СПА зоната е топла и чиста, с една идея наистина по-хладна вода в Римската баня. До басейна хич и хич и не стигнах Mr. Green - при толкова термални топила и джакузита Heart Eyes. Храната - по-малко разнообразие, но все така вкусна Peace. С удоволствие бих се върнала пак, определено това е моят хотел във Велинград Heart Eyes.
П.П. Струва ми се, че са посмъкнали цените, повече от прилично ни излезе пакета за 2 дена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия