Сладкарничка за книги - тема 49

  • 25 329
  • 740
# 300
Довечера ще пием айрян???  Flutter
Виж целия пост
# 301
Довечера ще пием айрян???  Flutter
Аз да  Joy Joy Joy Вие сте на бира и мохито  Mr. Green
Виж целия пост
# 302
Може да си го преименуваме на фрапе във варненско  Laughing
Компилацията звучи чудесно, толкова се радвам, че съм във вашата компания момичета-сектантки Heart Eyes
Виж целия пост
# 303
Ох, Лотхен, не ми говори и аз си живея в информационно затъмнение, обаче ме намират пустите гадости.
Скрит текст:
Онзи ден във фейсбук ми излезе коментар за пребитото дете, физически ми се гади оттогава.
А нашите тъпи "медии" не смятат за нужно да напишат как е детето сега. Ама то защо да го пишат, като не е сензация вече. Честно напълно ги разбирам хората, които изпадат в амок....
Виж целия пост
# 304
Гани, честит рожден ден!
Точи, страхотни подаръци. Браво на Вени, а и каква хубава книжка ти е избрала. На мен много ми беше харесала.
И аз съм на вълна подаръци, че рождения ден на малката чука на вратата. 
Виж целия пост
# 305
ДД, момичета Simple Smile!
И аз се прехласнах по подаръците. Flutter Честито на оподарените Точ и Мери!
Кости, честит рожден ден! На порасналото ти момиченце също!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Честит празник и на Гани!
Кали, по-добре ли си?
А за гадостите с които ни заливат телевизиите направо не ми се говори Confused.
Не знам обаче възможно ли е да си самоналожа тотална информационна изолация.
Виж целия пост
# 306
Благодаря ви, милички, че ме мислите  Hug  bouquet
Екстра съм днес  Peace Явно е било точно онова еднодневното вирусче. Сутринта дори се събудих гладна, което е добър знак.

Гледам, че оподаряването е започнало и темата кипи от радостни възгласи  Simple Smile
Точи, знам какво е Вени да ти е другарче и се радвам и съпреживявам напълно твоята емоция. Чашата е страшна находка, браво за идеята на Вени  Peace

Следобед ще гушкам Точка и Мария  Grinning
Виж целия пост
# 307
Браво, Кали, това да се чува  Hug. Сигурно е от жегите и смяната на климата.

Алекс, какво иска малката за подарък? Или да питам какво НЕ иска  Laughing?
Виж целия пост
# 308
Скрит текст:
Да ви почерпя виртуално:



С ММ изпрахме тази нощ и сега ми е едно такова свежо, чисто и усмихнато на душичката  Laughing
Виж целия пост
# 309
Вени,общо взето иска всяко нещо което види. И което не види. Поръчала съм две кукли пони, някакво Лего (което леко не отговори на очакванията ми, но здраве да е), книжка. Оглеждам се за още нещо, може би play-doh някакво. Всичко това от мен, баща и (държи да са отделно подарък от мама и от тати, даже от него иска и още един, защото за рождения и ден той няма да успее да си дойде и от там да и купи още нещо), от сестра ми и от брат ми).  И вече ако бабите дадат пари пак ще гледам. С две думи, подаръци няма да липсват.
Но пък и тя е такова дете, че с мерак да и купуваш играчки. Много си играе с тях и много си ги пази. 
Виж целия пост
# 310
Ееехехе, Вихрогонче, честито!!!  Grinning
Това се казва повод!  Mr. Green Почерпих се, няма да те мисля през уикенда   Party
Виж целия пост
# 311
Защо?  Embarassed

Всеки ден си е за него си!  Crossing Arms  Peace

Скрит текст:
Виж целия пост
# 312
Ами нали се беше оплакала, че отдавна не си прала, затова се зарадвах  Joy
Виж целия пост
# 313
Ами нали се беше оплакала, че отдавна не си прала, затова се зарадвах  Joy

И аз се радвам. Но съм алчна. Все ми се пере значиии  Whistling

Тази пауза си имаше причини. Сега се надявам да няма такива. И редовно да се пере у нас...

Сори за спама, девойки!

Но вие сте виновни... така си ме посрещнахте... сега такава ще ме търпите  hahaha  Joy
Виж целия пост
# 314
Нямам спирачки, поръчах си още две книги от книжния пазар, едната е "Корона от тръни", някой чел ли я е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия