Сладкарничка за книги - тема 49

  • 25 329
  • 740
# 315
Честит Рожден Ден на Кости и Гани! Живи и здрави да сте!

Аз съм още на чарешата, като се пооправя малко ще сляза да ви почерпя! hahaha Joy

Добър ден де  Blush
Виж целия пост
# 316
Честит рожден ден,Гани!Да си жива и здрава и само хубави неща да ти се случват!

Сега следобедно да ви почерпя и аз с по един студен коктейл по случай това,че племенника ми е вече студент.Много се гордея с него,беше леко разколебан в някои моменти,преживяваше ги нещата,имаше известна несигурност и липса на вяра в успеха,но го преодоля.Успя да се справи и да го приемат в желаната от него специалност.Много му се радвам.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 317
Ай,оляли сте се с черпня Whistling Кой с подаръци от другарче,кой за празници,кой с пране Mr. Green....

Мери,Точ,много  оригинални изненади сте получили с книжките си!Браво на другарчетата   bouquet

На празнуващите днес:Гани и Кости-много усмивки и добро настроение да има  Hug

Зори и за теб прегръдки и много вълнуващи моменти  Heart Eyes

Сливче,радостна новина споделяш  Hug
Много успехи за лелиното момче желая!Каква специалност избра  Rolling Eyes

Прегръдки за всички неспоменати от бандата,но да знаете,че ви мисля с любов  Heart Eyes






Виж целия пост
# 318
 Hug Hug Hug

Ида да ви покажа цветния си "маникюр"  Grinning

Скрит текст:

Е, на живо е по-шукаритетен Grinning

Ще ходим на цирк Балкански  Mr. Green Не знам какво да очаквам, исках на кино, ама "децата" искат на цирк  Grinning Пък и току да имам "съзнателен" спомен що е то цирк, че съм ходила Га бях млада  Grinning
Виж целия пост
# 319
Дев, телекомуникации и информатика Hug

Мер, много шаренко Heart Eyes
Виж целия пост
# 320
Вихрогонче, честито ти пране, по-често да ти се случва  Wink

Сливче, честито с кеф си взимам от коктейлчето. Направих сърчица по твоята рецепта в йената, че не е имало воденички, по-късно ще разбера дали ще стават за ядене  Laughing

Мери, много е свеж маникюра, много обичам такива шаренки. Аз винаги съм очарована от представленията на Балкански /номера с мотористите е един път, невероятни момчета/.

Гани, честит рожден ден, пожелавам ти здраве, вълнуващи моменти, радост, щастие и наслада! Весел празник!


Виж целия пост
# 321
Ауууу, Мери, красотен, супер комбинация си избрала Peace!

Да честитя на Гани и тук - да си здрава и щастлива, миличка Hug!

И последната тревога мина - съседката, дето се грижи за жУвотните ни и цветята като ни няма са били на село, не на почивка, утре си идват, така че всичко е наред Flutter...ама нали не съм я виждала, та на всяка група китки накачулих листчета с указания от типа - "Орхидеите са поляти, не ги пипай" или "Това са бебета сентполии - поливай по малко, без да мокриш листата" и още "Стрептокарпуси - внимание - съвсем по малко, през 2 дни, като изсъхне горният слой" и пак "Храна за Франклин", "Храна за рибките - не махай паравана, че много им пече" - луда работа, ама като няма друг начин hahaha...
Виж целия пост
# 322
Леле, Мариет, добре че не съм ти съседка, че много отговорно това място  Joy
Виж целия пост
# 323
 Здравейте, момичета мои!  Hug Hug Hug

 Идвам само да се обадя, че се появявам на терена. имам мноооого да чета.

 Виждам, че има празнуващи рожденици. От последна страница това разбрах. Честити да сте, момичета, здрави да сте най-вече, другото се постига с време и търпение.

 Има ли подаръци вече, това не разбрах, но ще се върна назад. А ако може, някой да ми направи един бърз обзор на събитията. Simple Smile Wink

 Докато ме нямаше,, чух по телефона една прекрасна Деска, с такъв нежен и упойващ глас.  Heart Eyes
 А аз се обадих на една малка Точка, защото нещо красиво ме умили и се наложи да й звънна. Точи, оттогава съм в една еуфория.  Heart Eyes

 Ще чета, изтървах много и ми липсвахте.  Hug
Виж целия пост
# 324
ДВ Hug
Изпуснах ви,но имах много работа и ангажименти  Rolling Eyes
Честити подаръци Мери и Точи,разкошниа  са!
Мимето си я знам,беше ми другарче и много ме зарадва,а сега е зарадвала Мери ,браво!
А Венито й признах,страшна е,какви изненади е подготвила на Точунка само,много се забавлявах Simple Smile
Честито и браво на подаряващите!

Мариет,аз няма да мога да се справя с поливането на твоите цветя,честно Simple Smile

Свакеее,да си жива и здрава миличка,много да си щастлива и да сбъдваш мечтите си!   bouquet на патерици но от сърце Wink
Гани и на теб мило момиче пожелавам всичко най хубаво,здраве,щастие и късмет и по -малко ядове в къщи   bouquet

Ще почивам,че ми е изморено,утре ще си пия с вас кафенцето Wink аз съм на вилата на въздух.
Прочетох и че Кали е по -добре ,радвам се,дано няма повече неприятности и болести !
Хубава вечер мили мои Hug

ПП писали сме с Нелка заедно,добре дошла и на теб миличка,осезаемо се чустваше липсата ти,не че аз съм идвала много де...
Виж целия пост
# 325
 Прочетох всичко, не пишете репортаж от отминалите дни.  Simple Smile

 Гигова, както винаги - до мен!  Hug Heart Eyes Почивай си, заслужаваш.

 Кости, мило момиче, много щастливи рождени дни и години да има пред теб. Да растеш здрава и винаги да си удовлетворена и щастлива. Пожелавам ти всичко желано да се сбъдва, полека, но да се сбъдва.  Hug
Да е здрава и порасналата ти дъщеря, да сте като приятелки тричките след време. Прегръдки от мен и за трите!  Hug Hug Hug

 Кали, стресна ме, после ми мина, като на куче ти  е минала гадната гадост. Да не се повтаря!  Naughty

 А за подаръците думи не ми останаха - прекрасни неща видях. Тези подаряващи са невероятни! Вени два пъти ме радва, два пъти бръкна в душата ми това момиче. Мария такава чудна изненада ми спретна преди дни, пред мен е пъзелът, Мимко, утре пак ще редим, че нали го изоставихме няколко дни.

 Честити подаръци, Точи и Мери, честита радост!  Heart Eyes Heart Eyes

 Хубава вечер на всички!  Hug
Виж целия пост
# 326
Нели, добре дошла у дома  Grinning (виртуалното "у дома"). Успя ли да си починеш добре?
Гиговче, много работиш, ама пък знаеш ли как ще ти се услади отпуската след някой друг ден!
Виж целия пост
# 327
ДВ Hug
Надуших почерпки  Mr. Green
Слив, браво на момчето! Специалността на Точка и ММ  Flutter Много си я харесвам. Дано му донесе много сполука Peace
Авлига, ей тъй Hug
Алекс, много работи ще получи Кати. Много е послушна за това  Hug Вчера нашата принцеса каза, че много слуша, щом каката й е изпратила подарък (Венко  Hug)
Мимка, не съм чела книгата, за която питаш. Даже не съм сигурна дали съм я виждала Thinking Привлече ми вниманието Peace
Мери, много ти е летен маникюра Flutter Лайк! Peace
На цирк не съм ходила от .......... ъммм преди стотина години  newsm78
Мариетко, не разчитай на мен за цветята и рибките  Mr. Green Joy Peace Hug
Нелко, добре завърнала се  Hug Прочети си всичко под ред. Ако направя обзор, ще изтърва много Hug И на другата нива имаш да огледаш  Flutter Благодаря ти, че ми се обади  Hug Hug Hug Hug  bouquet
Гиг, малки промени в плановете. Но ще ти се обадя като му дойде времето  Hug
Лека нощ. Ще си пусна малко филм и заспивам  baby_neutral
Виж целия пост
# 328
Деси, нямаше ги моторите Sad не останах кооой знае колко очарована, но и не беше скучно. Не съжалявам, но очаквах повече Grinning
Е, поне се нагледах на готини тела, уникални бяха! Grinning  Blush Heart Eyes
Виж целия пост
# 329
Мимка, чела съм книгата. Когато я метох мислех, че е истина. После взех да съпоставям др факти+ семейни истории (бабата на съпруга ми е била от придворните дами, а дядо му е бил адютант на царя -та съм склонна да вярвам повече на семейните архиви). Иначе книгата дава един др поглед на този период, различен от общоприетото и познатото). Интересното на моя екземпляр от книгата е, че имаше бележки от моя дядо за този период. Не знам колко бих вярвала на авторът на книгата, син е на единия от адютантите на царят, убит от Народния съд.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия