Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 11

  • 51 170
  • 733
# 405
Честита Нова година, мили момичета! Нека ви донесе много здраве, успехи, щастие и късмет!  Hug
И никакви цигари!  Naughty
Виж целия пост
# 406
Честита нова година на всички! Желая много здраве, любов, успехи и воля!
Аз от доста време ви чета (какво клише...) но исках да дойде този ден за да пиша! Днес ми е първият ден без цигари, трябва да ги откажа по здравословни проблеми. Искренно се надявам да успея до година да съм член на непушаческия ви клуб
Виж целия пост
# 407
Mushmoranka
Добре дошла!  Hug
Членството е без покани, доброволно и без официалности.
Дрескод няма Mr. Green

Пиши когато ти е трудно в темата!
Нова година е супер време за отказване на цигарите.
Трябва да си още по-мотивирана щом е и по здравословни причини. Не е трудно отказването - ще разбереш. Само трябва твърдо да си взела решение и да не го приемаш като жертва отказването. Мен допълнително ме надъха книгата на Алън Кар, която е на първа страница.
Успех! Hug
Виж целия пост
# 408
Mushmoranka
Добре дошла!  Hug
Членството е без покани, доброволно и без официалности.
Дрескод няма Mr. Green

Пиши когато ти е трудно в темата!
Нова година е супер време за отказване на цигарите.
Трябва да си още по-мотивирана щом е и по здравословни причини. Не е трудно отказването - ще разбереш. Само трябва твърдо да си взела решение и да не го приемаш като жертва отказването. Мен допълнително ме надъха книгата на Алън Кар, която е на първа страница.
Успех! Hug
Значи да си прибирам балната рокля  Laughing
Благодаря ти за посрещането, Woman^In^White  Hug
Май ще пиша много често и както се знам какви романи изважда...  Whistling
Знам, че не е лесно да се спре да се пуши.. преди около две години издържах около 2 седмици ... един малък ужас на крака бях. Само че този път е някак си по-разлино... все още ми харесва да пуша, все още му се наслаждавам  и до някъде наистина е като жертва забраната, която ми оказа доктора.  Само, че този път съм решила, че ще се докажа като силен и волен човек, защото мъжът ми тази новина я прие по-скоро като виц и няма начин да меи помогне. Той е пушач също и ... ох изкушението е голямо... и днес както съм нервна още повече, но колкото и детско да звучи- на пук ще спра цигарите!
Виж целия пост
# 409
Привет на всички  Simple Smile
На 23.12 когато станах ситринта си казах че няма да запаля днес.
Така до 30.12. когато изпуших три цигари.......провалих си опита за отказване на цигарите и сега започвам да намразвам моята без волева личност #2gunfire #2gunfire
Но дори не знам какво е нещото което ме накара да запаля тези три цигари  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out



Има ли някой който е решил да спре цигарите?
Да започнем заедно борбата с този вреден и гаден навик заедно  Tired
Виж целия пост
# 410
Mishleto7   Hug
Честит месец bouquet
Бих ти казала, че най-трудното си го минала...
Вчера го приеми като един тест и че си го издържала с отличен  Peace


 много ти благодаря Simple Smile Woman^In^White  bouquet, дано наистина най-трудното да е зад гърба ми и успех на всички отказали гадната напаст . Честита нова година на всички, пожелавам ви много бездимни години, лични и професионални успехи , здраве и любов  Hug
Виж целия пост
# 411
Здравейте. Записвам се при вас с надеждата да ми помогнете да спра цигарите. Накратко - на 40 год съм, пуша от 15 годишна, т.е. от 25 год. Средно по около 15 цигари на ден. Никога не съм опитвала да спра цигарите, защото никога не съм го искала. Харесва ми да пуша. Истината е, че и сега не съм напълно сигурна дали го искам. Знам че трябв, но дали искам е друг въпрос. Навлизам във възраст обаче, в която все повече се страхувам от рак. И правя каквото мога за профилактиката му. Спирането на цигарите е част от антираковата ми програма. Приемам всякакви съвети.
Виж целия пост
# 412
savina_33 най-важното е да си взела твърдо решение, че отказваш цигарите... другото вече е лесно. При мен една случка ме накара да взема това решение... намразих ги от раз... Дори и себе си не понасях, че съм зависима от тази отрова. На мен ми помогна допълнително и книгата на Алън Кар. На първа страница на тази тема е.
Пожелавам ти успех!
Искам да ти кажа, че живота без цигари е прекрасен!
На теб и другите момичета, които се опитват да откажат цигарите мога да посъветвам да пишат тук в темата, ако получат криза. Все от някой ще получат съвет Peace
Виж целия пост
# 413
Mushmoranka, успех! Дано мъжът ти не пуши вътре, защото ще ти е много трудно. Аз така опитвах да отказвам цигарите, но като ми дими до мен....не става.... Сега вече мъжът ми не пуши вътре и е много по-лесно.

Ели-Сиана, успех и на теб!

savina_33, аз съм на твоите години. Знаеш ли, тези дни си мисля, че ако не бях променила начина си на живот преди две години сега нямаше да съм онлайн  Simple Smile За тези две години свалих 40 кг. и отказах цигарите   bowuu И на мен ми харесваше да пуша. Първо ставах, правех си кафе, цигарката....и тогава си миех зъбите  Shocked Сега съм много по-добре, макар, че е минало малко време откакто не пуша. Тези дни ще опиша какви промени наблюдавам в себе си, може да ви е интересно. Успех ти желая!
Виж целия пост
# 414
Ева, браво за килограмите. Как ги свали. Аз цигарите лесно отказах, но килата са ми проблем.
Виж целия пост
# 415
Има ли някой който е решил да спре цигарите?
Да започнем заедно борбата с този вреден и гаден навик заедно  Tired
На мен днес ми е втори ден! Много мъчителен!
На обяд ни дойде хазаина, да се запознаем и след това отидохме на разходка с една приятелска двойка. Всичко беше добре, докато не седнахме и ядохме. След като свършихме Мъжете си запалиха по цигарка, две- три, жената си димеше с нейната ел. цигара, а аз колкото и да се опитвах да се занимавам с децата, висях от утсните им за някое облаче дим .... И за това продължих да ям  ooooh! После отидохме в къщата им на кафе и пак същото... седнали около камита и си димят... първи, втори, трети път и не издържах! Отидох и грабнах цигарите на Голямото Мъжко Тяло, за да си свия, но за мое голямо очудване той не си ги даде! Днес той ме спаси! Но пък ми ддадоха идея да си взема ел. цигара. Сега само трябва да проуча дали ще ми навредява и ще продължава да има същите ефекти върху кръвоносните ми съдове  smile3529

ЕваНиколова, благодаря ти много! Simple Smile И двамата пушиме вътре и с него е по-вероятно да спре да пуши от колкото да излиза да пуши на вън  Close Но при него има някаква жажда да спре да пуши, казвал го е много пъти и си мисля, че ако аз успея да го направя той също може да последва  Praynig
Виж целия пост
# 416
alina_si, свалих ги с много ограничения /от 2 години ям само месо, зеленчуци, млечни и яйца, рядко ориз, картофи и плодове/. Без захар, без тесто, без боклуци. Също така и почти всеки ден тренирам.
Според мен нещата са свързани - отслабването и цигарите. И при двете има зависимости, от които трябва да се отървем.

Mushmoranka, според мен ел. цигара не е решение на проблема. Аз съм пушила и ми ставаше много гадно от нея.
Първите дни от отказването гледах да не излизам и да не съм в компанията на пушачи, май това ме спаси да не се проваля този път.
Виж целия пост
# 417
Да, права си. Имам зависимост към сладко и тесто. Ще се отърва от нея.
Виж целия пост
# 418
Има ли някой който е решил да спре цигарите?
Да започнем заедно борбата с този вреден и гаден навик заедно  Tired
На мен днес ми е втори ден! Много мъчителен!
На обяд ни дойде хазаина, да се запознаем и след това отидохме на разходка с една приятелска двойка. Всичко беше добре, докато не седнахме и ядохме. След като свършихме Мъжете си запалиха по цигарка, две- три, жената си димеше с нейната ел. цигара, а аз колкото и да се опитвах да се занимавам с децата, висях от утсните им за някое облаче дим .... И за това продължих да ям  ooooh! После отидохме в къщата им на кафе и пак същото... седнали около камита и си димят... първи, втори, трети път и не издържах! Отидох и грабнах цигарите на Голямото Мъжко Тяло, за да си свия, но за мое голямо очудване той не си ги даде! Днес той ме спаси! Но пък ми ддадоха идея да си взема ел. цигара. Сега само трябва да проуча дали ще ми навредява и ще продължава да има същите ефекти върху кръвоносните ми съдове  smile3529

ЕваНиколова, благодаря ти много! Simple Smile И двамата пушиме вътре и с него е по-вероятно да спре да пуши от колкото да излиза да пуши на вън  Close Но при него има някаква жажда да спре да пуши, казвал го е много пъти и си мисля, че ако аз успея да го направя той също може да последва  Praynig
Усещам че не ми е кеф да запаля,няма го онова чуство за сладост особенно кафе+цигара. Явно при мен е навика...той ме кара да запаля.. newsm78 Важното е да имаме желатието да откажем цигарите. Все някога ще се случат нещата. bouquet
Виж целия пост
# 419
Зрравейте,искам да спра цигарите.Дано успея с ваша помощ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия