
И никакви цигари!









Woman^In^White
, дано наистина най-трудното да е зад гърба ми и успех на всички отказали гадната напаст . Честита нова година на всички, пожелавам ви много бездимни години, лични и професионални успехи , здраве и любов
За тези две години свалих 40 кг. и отказах цигарите
И на мен ми харесваше да пуша. Първо ставах, правех си кафе, цигарката....и тогава си миех зъбите 
После отидохме в къщата им на кафе и пак същото... седнали около камита и си димят... първи, втори, трети път и не издържах! Отидох и грабнах цигарите на Голямото Мъжко Тяло, за да си свия, но за мое голямо очудване той не си ги даде! Днес той ме спаси! Но пък ми ддадоха идея да си взема ел. цигара. Сега само трябва да проуча дали ще ми навредява и ще продължава да има същите ефекти върху кръвоносните ми съдове 
И двамата пушиме вътре и с него е по-вероятно да спре да пуши от колкото да излиза да пуши на вън
Но при него има някаква жажда да спре да пуши, казвал го е много пъти и си мисля, че ако аз успея да го направя той също може да последва

После отидохме в къщата им на кафе и пак същото... седнали около камита и си димят... първи, втори, трети път и не издържах! Отидох и грабнах цигарите на Голямото Мъжко Тяло, за да си свия, но за мое голямо очудване той не си ги даде! Днес той ме спаси! Но пък ми ддадоха идея да си взема ел. цигара. Сега само трябва да проуча дали ще ми навредява и ще продължава да има същите ефекти върху кръвоносните ми съдове 
И двамата пушиме вътре и с него е по-вероятно да спре да пуши от колкото да излиза да пуши на вън
Но при него има някаква жажда да спре да пуши, казвал го е много пъти и си мисля, че ако аз успея да го направя той също може да последва 
Важното е да имаме желатието да откажем цигарите. Все някога ще се случат нещата. 
Препоръчани теми