"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 246
  • 740
# 585
Добро утро  Hug Hug Hug
Мичоно  Heart Eyes  Hug
Аз си правя едно кафе и продължавам с филма, снощи само се пробуждам и мисля що се скараха сега тия бе и така няколко пъти до сутринта  ooooh!
Ирко Hug Heart Eyes тоя филм те е превзел напълно, щом и през нощта си го мислила Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 586
Здравейте  Hug

Миме,Ирче  Hug

Аз го бях загледала и хем ми беше интересен,но така и не го завърших и даже не си спомням защо.  Laughing Може би драмата ми е дошла в повече,може и пак да го загледам.

Виж целия пост
# 587
Кафе няма  Naughty
Виж целия пост
# 588
Здравейте момичета. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Как сте в тая жега  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 589
Вани Hug Heart Eyes Профче Hug Heart Eyes мерси за кафенцето  bouquet Гале Hug Heart Eyes и на теб за коктейлчетата  bouquet
Виж целия пост
# 590
Здравейтее
Миме Hug Ирче Hug Вани Hug Проф Hug Гале Hug

Руският филм и аз може го зазяпам,че с турските вече нищо не става.Не мога да си намеря нещо като за мен.
Виж целия пост
# 591
 Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 592
Марги Hug Heart Eyes Феми Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 593
Хилоууууу, шашавчета  Laughing Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Изпили сте всичкото кафе и коктейли, начи Whistling Mr. Green

Хайде и аз да заредя блок-масата Laughing Hug Hug





 Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 594
Ясооооо, Калимера-КАлиспера и све насвет Hug Hug Hug Hug
Тука се е закъсало от народ,  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Индивидуалната ми почивка отиде по дяволите Crazy Crazy Crazy немам нет....и те така... Laughing Laughing Laughing Laughing
Айде ди ново писане га имам нет и се молим да не изчезне докат пращам Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 595
Ясооооо, Калимера-КАлиспера и све насвет Hug Hug Hug Hug
Тука се е закъсало от народ,  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Индивидуалната ми почивка отиде по дяволите Crazy Crazy Crazy немам нет....и те така... Laughing Laughing Laughing Laughing
Айде ди ново писане га имам нет и се молим да не изчезне докат пращам Hug Hug Hug Hug Hug

Систърчеее  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Калимера-калиспера  Laughing Hug Hug
Дек си се завряла да почиваш Whistling, та да няма сигнал от теб   Hug
Ха дано па да се изрелаксираш кат орта  Hug
Виж целия пост
# 596
Зиз Hug появи се Party
Виж целия пост
# 597
Зизу  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 598
Систърче Hug Hug Heart Eyes у Лептокария съм пак. Ама нета тая година е края ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Освен сичко имам чувството, че цяла Гърция е тука ooooh! ooooh! ooooh!
Толко народ на едно место не бех виждала Crazy Crazy Crazy

Гальо Hug Марги Hug
Виж целия пост
# 599
Систърче Hug Hug Heart Eyes у Лептокария съм пак. Ама нета тая година е края ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Освен сичко имам чувството, че цяла Гърция е тука ooooh! ooooh! ooooh!
Толко народ на едно место не бех виждала Crazy Crazy Crazy

Гальо Hug Марги Hug

Аййй, а ти как обичаш гИвеч ooooh! ooooh!
Нищо, ако трябва, зажмИ и си гледай кефа  Grinning  Hug Hug HugParty Party Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия