"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 245
  • 740
# 60
Марго  Mr. Green мноУ си гадна ма Joy

Ми интересантно е та  Crazy много даже  Party

Щом и Габунчи пощуря Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Как си го казала, като мярка за сериален темерут - Габун Mr. Green hahaha hahaha hahaha
Което си е и абсолютно вярно Naughty Laughing

Верче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 61
Цитат
Та за красотата - имаше един много хубав отговор на Халит, мисля, че беше по въпроса какви жени харесва. Със сигурност няма да го напиша точно, но в общи линии беше следния - Има много красиви жени, но като си отворят устата погрозняват и обратно, някои по-непривлекателни се разхубавяват щом заговориш с тях. Та същото се отнася и за мъжете.
Много ми хареса как се е изказал Peace Laughing

Гъбунчи Hug
Виж целия пост
# 62
Ти си вземи кефчето аз ще гаврътнем виното Joy

Аз гаврътнах от винцето, кат наливах, не ма мисли  Mr. Green

Ренка Hug Heart Eyes Heart Eyes
Феми  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 63
Цитат
Та за красотата - имаше един много хубав отговор на Халит, мисля, че беше по въпроса какви жени харесва. Със сигурност няма да го напиша точно, но в общи линии беше следния - Има много красиви жени, но като си отворят устата погрозняват и обратно, някои по-непривлекателни се разхубавяват щом заговориш с тях. Та същото се отнася и за мъжете.
Много ми хареса как се е изказал Peace Laughing

Гъбунчи Hug

Даааа, абсолютно вярно изказване, което важи и за жените и за мъжете Grinning Peace

А кой се е изказал така newsm78
Виж целия пост
# 64
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!е може ли да съм толкова смотана значии .
Нал съм умница  Mr. Green та викам чакай да взема да прибера дрехите от простира в градината ,но преди 2 дена ми се повреди вратата от апартамента към градината та мога само да използвам другата врата за която трябва да изляза извън апартамента и да заобиколя. Грабва аз коша за прането и в бързината вместо ключа вземам катинарче което използвам за фитнеса и затварям вратата със замах , в следващите секунди се усещам аз че не съм взела ключа Crazy ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени  smile3508 и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша  #Crazy сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм Party. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин #Crazy аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай  Naughty добре че дойде иначе щях да спя в градината  Crazy Crazy Crazy . Е те така ми преминава съботния ден Mr. Green
Виж целия пост
# 65
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!е може ли да съм толкова смотана значии .
Нал съм умница  Mr. Green та викам чакай да взема да прибера дрехите от простира в градината ,но преди 2 дена ми се повреди вратата от апартамента към градината та мога само да използвам другата врата за която трябва да изляза извън апартамента и да заобиколя. Грабва аз коша за прането и в бързината вместо ключа вземам катинарче което използвам за фитнеса и затварям вратата със замах , в следващите секунди се усещам аз че не съм взела ключа Crazy ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени  smile3508 и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша  #Crazy сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм Party. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин #Crazy аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай  Naughty добре че дойде иначе щях да спя в градината  Crazy Crazy Crazy . Е те така ми преминава съботния ден Mr. Green


Ох бе, Дидок  Hug Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Голям купон си си врътнала Whistling Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Като прочетох за дъжда при теб, как ми се прииска и на мен дъждец малко да ръсне тууук Whistling Whistling Whistling Пукясахме тук начи ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 66
ГАБУНЧИ Heart Eyes Heart Eyes Hug
откато съм тук това за 2-и път ми се случва  Mr. Green

аууу,не си казала не съм ви пратила малко дъждец че снощи температурите паднаха до 10-11 градуса ,с тия резки промени на градусите  Crazy от 26-7 и сега с 10 надолу  си е хладничко  Crazy
Виж целия пост
# 67
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!е може ли да съм толкова смотана значии .
Нал съм умница  Mr. Green та викам чакай да взема да прибера дрехите от простира в градината ,но преди 2 дена ми се повреди вратата от апартамента към градината та мога само да използвам другата врата за която трябва да изляза извън апартамента и да заобиколя. Грабва аз коша за прането и в бързината вместо ключа вземам катинарче което използвам за фитнеса и затварям вратата със замах , в следващите секунди се усещам аз че не съм взела ключа Crazy ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени  smile3508 и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша  #Crazy сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм Party. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин #Crazy аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай  Naughty добре че дойде иначе щях да спя в градината  Crazy Crazy Crazy . Е те така ми преминава съботния ден Mr. Green

ох милата големи примеждия  Hug
Виж целия пост
# 68
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!е може ли да съм толкова смотана значии .
Нал съм умница  Mr. Green та викам чакай да взема да прибера дрехите от простира в градината ,но преди 2 дена ми се повреди вратата от апартамента към градината та мога само да използвам другата врата за която трябва да изляза извън апартамента и да заобиколя. Грабва аз коша за прането и в бързината вместо ключа вземам катинарче което използвам за фитнеса и затварям вратата със замах , в следващите секунди се усещам аз че не съм взела ключа Crazy ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени  smile3508 и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша  #Crazy сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм Party. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин #Crazy аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай  Naughty добре че дойде иначе щях да спя в градината  Crazy Crazy Crazy . Е те така ми преминава съботния ден Mr. Green

Сори ама rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Габи Laughing султана от Великолепния век Peace
Виж целия пост
# 69
 Габи  Hug Heart Eyes  и дъжд   ша  завали  после ша искаме да не вали и така  Mr. Green
Виж целия пост
# 70
РЕЛАКСИТА Heart Eyes Heart Eyes Hug

Рену,то и аз умрях да си се смея на себе си Mr. Green Joy Joy Joy колко съм чевръста  
Виж целия пост
# 71
ГАБУНЧИ Heart Eyes Heart Eyes Hug
откато съм тук това за 2-и път ми се случва  Mr. Green

аууу,не си казала не съм ви пратила малко дъждец че снощи температурите паднаха до 10-11 градуса ,с тия резки промени на градусите  Crazy от 26-7 и сега с 10 надолу  си е хладничко  Crazy

Едно време наща врата беше с топка Mr. Green мине не мине и аз останем на вън Mr. Green накрая викам баста с тея топки Naughty Mr. Green
Виж целия пост
# 72
ГАБУНЧИ Heart Eyes Heart Eyes Hug
откато съм тук това за 2-и път ми се случва  Mr. Green

аууу,не си казала не съм ви пратила малко дъждец че снощи температурите паднаха до 10-11 градуса ,с тия резки промени на градусите  Crazy от 26-7 и сега с 10 надолу  си е хладничко  Crazy

Едно време наща врата беше с топка Mr. Green мине не мине и аз останем на вън Mr. Green накрая викам баста с тея топки Naughty Mr. Green
една от предишните ми квартири вратата беше с топка ,и на излизане как се спънах в прага не разбрах и държейки вратата я хлопнах зад гърба си ,но тогава имах телефон та се обадих на мои приятели че дойдоха и разбиха патрона и така влязох. А тук ако извикаш ключар за да ти отвори вратата е £250  Crazy
Виж целия пост
# 73
Цитат
Та за красотата - имаше един много хубав отговор на Халит, мисля, че беше по въпроса какви жени харесва. Със сигурност няма да го напиша точно, но в общи линии беше следния - Има много красиви жени, но като си отворят устата погрозняват и обратно, някои по-непривлекателни се разхубавяват щом заговориш с тях. Та същото се отнася и за мъжете.
Много ми хареса как се е изказал Peace Laughing

Гъбунчи Hug

Даааа, абсолютно вярно изказване, което важи и за жените и за мъжете Grinning Peace

А кой се е изказал така newsm78
много е вярно това
Виж целия пост
# 74
Па то без пари ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия