
Ми интересантно е та
много даже 
Щом и Габунчи пощуря

Как си го казала, като мярка за сериален темерут - Габун

Което си е и абсолютно вярно
Верче

много даже 

Как си го казала, като мярка за сериален темерут - Габун





е може ли да съм толкова смотана значии .
ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени
и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша
сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм
. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин
аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай
добре че дойде иначе щях да спя в градината
. Е те така ми преминава съботния ден
е може ли да съм толкова смотана значии .
ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени
и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша
сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм
. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин
аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай
добре че дойде иначе щях да спя в градината
. Е те така ми преминава съботния ден


Пукясахме тук начи
от 26-7 и сега с 10 надолу си е хладничко
е може ли да съм толкова смотана значии .
ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени
и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша
сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм
. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин
аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай
добре че дойде иначе щях да спя в градината
. Е те така ми преминава съботния ден
е може ли да съм толкова смотана значии .
ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени
и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша
сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм
. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин
аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай
добре че дойде иначе щях да спя в градината
. Е те така ми преминава съботния ден


колко съм чевръста
от 26-7 и сега с 10 надолу си е хладничко 
от 26-7 и сега с 10 надолу си е хладничко 



Препоръчани теми