и аха и нещо резко мръднах и оп малко се изля обаче не виждам в другата как съм си заляла телефона целия и от него се стича кафе
направо ми прималя
ма нищо му нема,той издържа на тормоз
е може ли да съм толкова смотана значии .
ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени
и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша
сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм
. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин
аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай
добре че дойде иначе щях да спя в градината
. Е те така ми преминава съботния ден





и аха и нещо резко мръднах и оп малко се изля обаче не виждам в другата как съм си заляла телефона целия и от него се стича кафе
направо ми прималя
ма нищо му нема,той издържа на тормоз 
и

Свършиха се крачните ноктаци и девойчето вика, хайде ставай, сега за маникюра. Ставам аз и ... цоп ... тела ми във ваничката се гътна
А е още новичък, на около 1 месец ... та реши да си направи кръщене идиота




Радвам се да те видя

, Илде
, дано майчетата ви се оправят бърже! 
И щот съм научно подготвена, а тряаше да висим къде 15 минути, па наоколо нищо за зяпане, и рекох да видя таз генна мутация дали няма още издънки. Епа има
. Намерих още 2!
И викам, стига съм зяпала, че да остане и за други ора.
Хади стискайте сега палци късметът да ми се материализира в нещо, че сал едни голи детелини трупам до тука.
, Гъбак 
, Верче
, Рени
, Феми
, Ирче
, Лини
и аха и нещо резко мръднах и оп малко се изля обаче не виждам в другата как съм си заляла телефона целия и от него се стича кафе
направо ми прималя
ма нищо му нема,той издържа на тормоз 
и

Свършиха се крачните ноктаци и девойчето вика, хайде ставай, сега за маникюра. Ставам аз и ... цоп ... тела ми във ваничката се гътна
А е още новичък, на около 1 месец ... та реши да си направи кръщене идиота




Илде
Пожелавам по-бързо и най-вече по-стабилно оправяне на майчетата ви

, Илде
, дано майчетата ви се оправят бърже! 
И щот съм научно подготвена, а тряаше да висим къде 15 минути, па наоколо нищо за зяпане, и рекох да видя таз генна мутация дали няма още издънки. Епа има
. Намерих още 2!
И викам, стига съм зяпала, че да остане и за други ора.
Хади стискайте сега палци късметът да ми се материализира в нещо, че сал едни голи детелини трупам до тука.
Да ти е честита четирилистната детелина и тоз път да те облъчи с оптимална реализация




Препоръчани теми