е може ли да съм толкова смотана значии .
ужасТ . Времето гадно,аз по потник и клин и направо ми идеше да се самоудуша. Гледам аз 2 прозореца отворени
и си викам Диано нема страшно няма да спиш навън ,е да ама не -не можах да се промуша
сетих се аз че ст.телефон съм го оставила на прозореца и викам ей на спасена съм
. Мдааа,ама номера на хазаина го имам само в мобилния тел. ,срам не срам звъня на комшиите и викам давайте номера на хазаина че се заключих навън- подхилквайки се ми помогнаха хората. Та звъня аз и викам идвай че съм се самоизритала от вкъщи ,той -ами след 30 мин
аууу,кви 30мин. я гледай къв дъжд ще вали,бързо идвай
добре че дойде иначе щях да спя в градината
. Е те така ми преминава съботния ден

и аха и нещо резко мръднах и оп малко се изля обаче не виждам в другата как съм си заляла телефона целия и от него се стича кафе
направо ми прималя
ма нищо му нема,той издържа на тормоз 
и

Свършиха се крачните ноктаци и девойчето вика, хайде ставай, сега за маникюра. Ставам аз и ... цоп ... тела ми във ваничката се гътна
А е още новичък, на около 1 месец ... та реши да си направи кръщене идиота


като че за пръв път я виждаш





затворих си малкото лаптопче и викам да го сложа на шкафа ,а то взе че се приземи на земята с гръм и трясък ..сега дава малко заето ама шЪ го оставя да се освести Препоръчани теми