"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 245
  • 740
# 120
Аз пък да кажа че комароте на село са много нахални то бива бива ама на нищо не прилича. ooooh!
Комари и други насекоми ooooh! Ужас ooooh!
Виж целия пост
# 121
Аз пък да кажа че комароте на село са много нахални то бива бива ама на нищо не прилича. ooooh!
Не ги е срам ooooh! а мойте са възпитани Party одат по чуждо Mr. Green
Виж целия пост
# 122
Рени ьначи са твоите...Ама те много нахашно налитат укроти ги малко.   Mr. Green
Виж целия пост
# 123
Рени ьначи са твоите...Ама те много нахашно налитат укроти ги малко.   Mr. Green
Joy Joy Joy Аааааа Naughty оправяй се Party
Виж целия пост
# 124
Ох каква смяна направи МЮ Mr. Green 11 наведнъж Laughing
Виж целия пост
# 125
Рени оправих се като се прибтах у вкъщи. Crazy
Виж целия пост
# 126
Добро утро  Hug

Абе телефоните са жеУезни бе  hahaha
Моя е падал по стълби, настъпван,озпускам и в същото време сритан  hahaha че ми падна на крака точно и се сурна по едни камъчета, изпускан в чаша с кафе, в олио също  ooooh! и последно дет го олях с кафето  hahaha
Не мРъда  hahaha
Виж целия пост
# 127
Добро утро Hug Hug Верче  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 128
Вани  Hug
Виж целия пост
# 129
Добро утро. Hug
Хубав неделен ден ви пожелавам. Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 130
СаЮнарЪ на све кукундели Laughing Laughing Laughing Laughing

Щерко Heart Eyes Hug Бад Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 131
Мераба  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 132
Малко еврейче влиза в магазин и подава буркан:
- Два килограма мед може ли?
- Може. Дай буркана да ти сипя от наливния – казала продавачката.
Продавачката му сипала 2 килограма мед. Еврейчето взело буркана и тръгнало да излиза от магазина.
- Тате каза, че ще плати утре.
- А-а-а, не може - развикала се продавачката!
Жената взела буркана, и изсипала меда обратно. Еврейчето излязло на улицата. Погледнало в буркана, как се стичат остатъците от меда и си казало:
- Прав беше тате, за два сандвича ще стигне.
Виж целия пост
# 133
Само със СаЮнарА не се бехме здрастили  Joy Joy

Мам  Hug Сис  Hug
Виж целия пост
# 134
Добър ден сладуркии Hug

Вани Hug Гале Hug Зиз Hug Миленче Hug и...Верето Hug,дет не обича да я гушат hug

Малко еврейче влиза в магазин и подава буркан:
- Два килограма мед може ли?
- Може. Дай буркана да ти сипя от наливния – казала продавачката.
Продавачката му сипала 2 килограма мед. Еврейчето взело буркана и тръгнало да излиза от магазина.
- Тате каза, че ще плати утре.
- А-а-а, не може - развикала се продавачката!
Жената взела буркана, и изсипала меда обратно. Еврейчето излязло на улицата. Погледнало в буркана, как се стичат остатъците от меда и си казало:
- Прав беше тате, за два сандвича ще стигне.
Joy Joy Joy

Много сЪ ви жеУезни телефоните,ама моя е най Party От 5 года си го ползвам и докато не ме остави окончателно,не възнамерявам аз да го оставям Joy

ПП Да не вземе си помислите,че си служим с мобифон Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия