еле па за гушкане
еле па за гушкане 
нИ мЪ отразЕвала,бана не ми е
и олигавя
,когат спреш да протестирВаш за гушките,тогаз и аз ше се спрем
добре съм те заварила

весело ти е гледам
добре съм те заварила

весело ти е гледам
Значи си с ново лапитопче
добре съм те заварила

весело ти е гледам
Що го къса
, че не й отговаря ли



Разлюби го 
И после ... шат ... на плаката от стената
добре съм те заварила

весело ти е гледам
Значи си с ново лапитопче

аха, новичко е
немски Левунов
добре съм те заварила

весело ти е гледам

добре съм те заварила

весело ти е гледам
Значи си с ново лапитопче

аха, новичко е
немски Левунов
Със здраве да му изстискваш душицата, а той да те слуша безприкословно
, късноразхождаща се, или Дидока, дето още й е рано



, честито ти лаптопче, ама целия ти 4ар ойде на кино.
Препоръчани теми