"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 245
  • 740
# 630
Звезде, след като алармира се поразходих тук-там и аз разбрах.
Дианче леля, Simple Smile честит рожден ден, newsm51 от здраве и любов да не се отърваваш. smile3525
Виж целия пост
# 631
Наде  Heart Eyes Hug тъкмо щях да ти отговоря, че е същата и ти си разбрала.
Звезде, Систъри  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Айде и тука да ти кажа в нашето къще, честит рожден ден, Дидок
Виж целия пост
# 632
Звездичке, Hug коя Диди е рожденичка днес, че аз попрехвърлих страничките назад, но такова нещо не разбрах, или може би от друго място си разбрала?
Да не би да имаш предвид Дианчето?
Наде, Heart Eyes аз нали обикалям темите като цветарка Rolling Eyes и днес чакам фрагманче на сериалчето ми, та от темата за Слънцата разбрах... Peace
Виж целия пост
# 633
Звездичке, Hug коя Диди е рожденичка днес, че аз попрехвърлих страничките назад, но такова нещо не разбрах, или може би от друго място си разбрала?
Да не би да имаш предвид Дианчето?
Наде, Heart Eyes аз нали обикалям темите като цветарка Rolling Eyes и днес чакам фрагманче на сериалчето ми, та от темата за Слънцата разбрах... Peace
мн яко фрагманчето  Heart Eyes
Виж целия пост
# 634
Звездичке, Hug коя Диди е рожденичка днес, че аз попрехвърлих страничките назад, но такова нещо не разбрах, или може би от друго място си разбрала?
Да не би да имаш предвид Дианчето?
Наде, Heart Eyes аз нали обикалям темите като цветарка Rolling Eyes и днес чакам фрагманче на сериалчето ми, та от темата за Слънцата разбрах... Peace

Илдей, ама не фрагман ти нося  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kiralik … -bolum-2-fragmani
Виж целия пост
# 635
https://www.youtube.com/watch?v=jS3yxpJ1Gds  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 636
Дидок,  Hug Hug Hug Честит рожден ден!

Да ти е слънчево и хубаво в душата винаги, напук на Лондонските мъгли!  newsm10
Виж целия пост
# 637

Ох, бе...много готино фрагманче... Party Party Party само да не е нечий сън, чееее... ooooh!
Виж целия пост
# 638

Ох, бе...много готино фрагманче... Party Party Party само да не е нечий сън, чееее... ooooh!
йо сънува  Naughty
Виж целия пост
# 639
Тц... Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 640
със сигурност е сън  Naughty
Виж целия пост
# 641
Нищо... Rolling Eyes ама са много сладки... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 642
Диде честит рожден ден!Пожелавам ти много здраве,щастие и любов.  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 643
Сис, честити гащури.  Simple Smile
Виж целия пост
# 644
Привет лудетинки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

тъй като днес се подмладих с още една година  Mr. Green и като не може истински да се почерпим то ще е виртуално  Flutter



Скрит текст:

ИЛДЕНЦЕ Heart Eyes Heart Eyes HugИРКО Heart Eyes Heart Eyes HugПРОФЧЕ Heart Eyes Heart Eyes HugЛЕЛЧЕ Heart Eyes Heart Eyes HugГАЛЕ Heart Eyes Heart Eyes Hugблагодаря ви много за прекрасните пожелания  lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия