Цветята в нашия дом – Тема 71

  • 83 965
  • 743
# 495
Драцената и хибискусите ми са навън от седмица, чувстват се прекрасно.
Виж целия пост
# 496
Момичета, след ремонт на апартамента си, ще трябва да го "обзаведа" и с цветя. Може ли да ми препоръчате кои са подходящи за отглеждане в апартамент? Искам ми се да не са много капризни, тъй като няма да мога да им отделям необходимото им време, и в същото време да изглеждат добре Simple Smile
Виж целия пост
# 497
Стайни или балконски?
Виж целия пост
# 498
Стайни или балконски?

Ами със сигурност ще сложа и някое друго на балкона, тъй като няма да има много място там, но предимно май ще са стайни...
Виж целия пост
# 499
Аз бих сложила някоя драцена, много са ми красиви и екзотични, а и лесно се гледат. Също и теменужки (сентполии) на первазите.
Виж целия пост
# 500
От стайните ти предлагам маранти, драцени, антуриум:
Скрит текст:






Балконски - като кажеш какво е изложението.
Виж целия пост
# 501
От стайните ти предлагам маранти, драцени, антуриум:
Скрит текст:






Балконски - като кажеш какво е изложението.

Изложението е източно Simple Smile
Виж целия пост
# 502
Печелиш Laughing! Любимите ми сакъзчета ще те радват с цвят цяло лято, та чак до късна есен:
Виж целия пост
# 503
Стига менти хората, ако са като мен хич няма да ги радват сакъзчетата, твоите са извънземни Joy Hug Моите все са плешиви, напук на всичките ми грижи. Ако и тази година не станат ги отписвам Crossing Arms
Виж целия пост
# 504
Стига менти хората, ако са като мен хич няма да ги радват сакъзчетата, твоите са извънземни Joy Hug Моите все са плешиви, напук на всичките ми грижи. Ако и тази година не станат ги отписвам Crossing Arms

Хахаха, и аз каквото съм отглеждала досега е било плешиво. А много харесвам отрупани с цвят балкони като този на mari_eta  Stop

Иначе благодаря за препоръките, със сигурност ще ги имам предвид. Дано се справя  Thinking
Виж целия пост
# 505
Няма лъжа, няма измама - ето ги на 23 ноември:



Мога да ти предложа и мушката  Whistling






Месечинке, някой ги урочосва твоите, да знаеш Twisted Evil. Сега как са, какво ги правиш. Тори веднъж седмично с хортигроу за листна маса и ще тръгнат.
Виж целия пост
# 506
Ни тъ'й срам, значи Crossing Arms
Мери,
аз имам малко в момента, защото зимата ми е огромен проблем съхранението. Преди бяха доста повечко, но през зимата почти нищо не оцеляваше и ми писна да ги гледам като едногодишни. Бях решила, че няма да вземам повече мушката, но я намеря някое осиротяло клонче, я ми подари някой и... Сега имам 4 мушката в саксии и 6 сакъзчета в две сандъчета. Започнах да ги торя с тъмносин кристалон, във flowersnet го бяха препоръчвали за сакъзчета и мушката. Ще видим какво ще излезе.
Хортигроу какъв цвят да си взема?
Виж целия пост
# 507
Този:
Виж целия пост
# 508
Мариета,впечатли ми е мен bouquet
Този тор става ли за току що посадени или...трябва да поизрастнат и да се вкоренят?А за петунии?
Виж целия пост
# 509
С резниците трябва да се внимава, за тях по-добре жълт кристалон. Това е тор с повишено съдържание на азот, прилага се за вегетативно нарастване и повече листна маса, до началото на цъфтеж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия