Цветята в нашия дом – Тема 71

  • 83 965
  • 743
# 420

Eто я моята магнолия.

polin_a може да се ограничи до храст,но зависи на колко години е все пак и трябва да цъфне  за да се подрязва.Миналата година отрязах двата върха,защото ставаше доста висока,а тук при нас има една магнолия от доста години все на тая височина си я поддържат.След като прецъфти я подрязват.За сега моята ще я оставя малко по-висока още.
Виж целия пост
# 421
Много ти е хубава. Peace
Попадна ми от един сайт, към 9лв. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 422
Много ти е хубава. Peace
Попадна ми от един сайт, към 9лв. Rolling Eyes
Зависи какви пари си готова да дадеш и дали искаш да цъфне веднага или не.Аз взех големи и едната ,която ми загина цъфна веднага.Взехме я на пролет ,бяха около 80 см високи.Другата въпреки че беше по -голяма цъфна след 3 година -тази която е на снимката.Цената беше около 25 лв за магнолия.Днес гледах в Метро и Хоумакса е бяха си малки,но евтини.Няма да цъфнат скоро.
Виж целия пост
# 423
Благодаря, ще го мисля. За 9лв. е малка вероятно. Не ме бърка кога ще цъфне. Важното е да се захване.
Пак благодаря за споделеното! bouquet
Виж целия пост
# 424

Виж целия пост
# 425
Ех Мидко, красота  Shocked
Виж целия пост
# 426
tan4eto_71
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 427
Здравейте, много моля за помощ, какъв е този вид кактус, който си закупих днес, нямаше име :
Виж целия пост
# 428
Днес е ден за прошка! Ако съм нагрубил някой волно или неволно моля за прошка!  Praynig
Бог да прощава прегрешенията на всички!Амин
bishop
(да сгрешиш е човешко, да простиш е божествено)

Виж целия пост
# 429
Здравейте, много моля за помощ, какъв е този вид кактус, който си закупих днес, нямаше име :


cephalocereus senilis? мексикански (космат) старец  Blush
цветчетата са залепени, може би с горещ силикон Tired

Мидко, простено да ти е Hug и прости  Hug

прощавайте , момичета  Hug
Виж целия пост
# 430
И аз да потвърдя за издръжливостта на магнолиите, в двора на завода имаме, а този квартал е по-студено от останалата част на града - никакви проблеми, цъфти 2-ра поредна година  Peace
Виж целия пост
# 431




пролетно
Виж целия пост
# 432
Аз пък идвам да се похваля с едни прекрасни млади мушкати  Heart Eyes
Открих една група във Фейсбук за цветя от производители и бързо,бързо се влюбих в тях.





Резниците са много свежи,всеки със цъфнал цвят и още няколко пъпки на тях.И са само за 2лв. Crazy

Тъй,който си няма,поръчва  Laughing

Ето линк,ако някой прояви интерес :
https://www.facebook.com/groups/719816608088842/

Хубав ден цветарки  Hug
Виж целия пост
# 433
Аз пък идвам да се похваля с едни прекрасни млади мушкати  Heart Eyes
Открих една група във Фейсбук за цветя от производители и бързо,бързо се влюбих в тях.





Резниците са много свежи,всеки със цъфнал цвят и още няколко пъпки на тях.И са само за 2лв. Crazy

Тъй,който си няма,поръчва  Laughing

Ето линк,ако някой прояви интерес :
https://www.facebook.com/groups/719816608088842/

Хубав ден цветарки  Hug


Страхотни мушката  Heart Eyes
~Dev~, ще напишеш ли точно кой е продавача. Че те там в групата са много.
Мерсиии  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 434


Страхотни мушката  Heart Eyes
~Dev~, ще напишеш ли точно кой е продавача. Че те там в групата са много.
Мерсиии  Hug Heart Eyes
Разбира се  Hug
Ето продавача:
https://www.facebook.com/maia.ivanova.1069
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия