Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 31

  • 60 385
  • 740
# 195
И на мен не ми харесва новата игра на Милка, тъпи са наградите.
Виж целия пост
# 196
И на мен не ми харесва новата игра на Милка, тъпи са наградите.
И аз така смятам. Особено след толкова много игри с награди чаши... аз определено нямам място у дома за още  Blush
А "големите" награди поне мен не ме блазнят.
Виж целия пост
# 197
С прословутия ми код от Милка, който го завъртяхме доста хора и нищо не спечелихме, го пробвах в новата игра на www.biscuits.bg и спечелих чаша Simple Smile Не си изхвърляйте кодовете, може пак да правим рокадо с тях и в тази игра Simple Smile
Скрит текст:

А на бележката само продукти с бисквити ли пише?
Да, на моите само продуктите които участват и в тази игра. С другата ми бележка и на мъжа ми чаша спечелих и спирам с участието.
Виж целия пост
# 198
С прословутия ми код от Милка, който го завъртяхме доста хора и нищо не спечелихме, го пробвах в новата игра на www.biscuits.bg и спечелих чаша Simple Smile Не си изхвърляйте кодовете, може пак да правим рокадо с тях и в тази игра Simple Smile
Скрит текст:

А на бележката само продукти с бисквити ли пише?
Да, на моите само продуктите които участват и в тази игра. С другата ми бележка и на мъжа ми чаша спечелих и спирам с участието.

Май ще я пропусна тази игра. На моята бележка има само за 3.50 бисквити и шоколад. Може да не ми дадат наградата, ако гледат подробно. Пък и съм зарината с чаши които не ползвам. Чашите на БЕЛВИТА са по хубави .
Виж целия пост
# 199
Моята бележка няма да свърши работа за новата игра, че има и шоколади освен бисквити. За повече чаши и аз нямам място. А другите награди ... не знам

В спаркс са сменили наградите, но няма шанс да изтеглят печелившите за дронове днес нали?
Виж целия пост
# 200
то пък едни награди напоследък .......в спаркс имам предвид
Виж целия пост
# 201
Аз от Спаркс още не съм печелила. Дано някой ден и на мен ми се усмихне късмета там.
Виж целия пост
# 202
аз имам две награди и много се "зарибих "....всички познати ми събират етикети и сега имам кодове а наградите не ми харесват
Виж целия пост
# 203
аз имам две награди и много се "зарибих "....всички познати ми събират етикети и сега имам кодове а наградите не ми харесват
Браво на теб. Аз изобщо не съм печелила от спаркса...
И да питам - от един профил ли си спечелила две награди или от два различни?
Виж целия пост
# 204
И аз още не съм печелила от спаркс. Имам няколко билета за това теглене и се надявам на дрон, мъжа ми много ще се зарадва
Виж целия пост
# 205
И аз не съм печелила от Спаркс, ама съм и занемарила участието си там последните няколко месеца. Бях минала на Пепси от известно време и затова. Ще погледна този месец какво дават, добре ми напомняте, че и без друго спряха да зареждат Пепси в магазина до нас и все ходя до по-далечен. Laughing
Едит: видях наградите. Ще си ходя и тоя месец до по-далечния магазин за Пепси. Mr. Green

Играта с бисквитките и мен не ме блазни хич и ще я пропусна. Peace
Виж целия пост
# 206
Аз купих за дрона 5 билета! Дано имам късмет, а и ММ много ще му де зарадва.Късмет на всички Hug
Виж целия пост
# 207
от един профил имам двете награди но в различни месеци ............PS имам и  тениска  Mr. Green
за дрон си купих два билета но явно не съм спечелила
Виж целия пост
# 208
Аз купих за дрона 5 билета! Дано имам късмет, а и ММ много ще му де зарадва. Късмет на всички Hug

Toчно се бях засилила да купувам билети, защото мъжът ми напоследък само за дронове говори, но видя точно какъв е и ме спря. Бил от най-хубавите като марка, но от най-евтините модели и издържал много малко във въздуха. Без камера е. Та останах само с един купен билет. Simple Smile Ще е голям късмет ако случайно спечеля.  Laughing

Деница, няма кой да тегли награди в събота. Според мен ще се разбере в понеделник.
Виж целия пост
# 209
Това незнам дали е пускано:
Cinema City
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия